PDA

Zobacz pełną wersję : hop-tye czy didytai?



kks
19-06-2014, 23:00
przeszperałam forum i poczytałam o obydwu, ale zestawienia/porównania nie znalazłam. czym się różnią i co lepsze? potrzebuję czegoś na krótkie noszenia na wyjazd dla 4miesięczniaka, który duży jest, głowę raczej będzie stabilnie trzymał, ale siadał sam nie będzie. chuste zabieram też, ale potrzebuje czegos na szybsze wiązania i dla m. który nie ma zacięcia do nauki tkanej. podpowiecie? ktoś ma porównanie?

kks
21-06-2014, 17:20
hop hop:)
ktoś podpowie który wynalazek lepszy - hop-tye czy didytai (nie wiem czy tak się pisze)?
a może chustoMT dopasowane do rozmiaru bobasa?

wildhoney
21-06-2014, 17:31
Duży ten czteromiesięczniak? Didytai jest mniejszy niz hop-tye. Ja wzięłabym hop-tye.

kks
21-06-2014, 17:47
wildhoney, dzięki za odzew:) no bobas z tych większych, ur 31 marca, teraz nosi ciuszki rozm 74, pewnie do 80 dobije w sierpniu. na później mamy tulę, ale to jak będzie już stabilnie siedział. więc nie musi być to być opcja "na dłużej", raczej taka "przejściowa". a jeśli chodzi o postawę dziecia to są jakieś różnice?

wildhoney
21-06-2014, 19:03
To spokojnie celowałabym w hop-tye, posłuży Ci dłużej niż didy, który jest raczej na mniejsze dzieci. O tuli się niestety nie wypowiem, bo przygodę z nosidłami zakończyłam tylko na tych dwóch.

olmis
21-06-2014, 19:55
Znajomi rodzice wzieli hopa, bo chusta ich przerosla i maly dlugo do niego dorastal. Jeszcze pytanie jakich Ty jestes gabarytow, bo ta mama niska i rozmiar 34 nie mogla porzadnie pasa biodrowego zacisnac. Mysle, ze jak na przejsciowe przed Tuli, to didy bedzie odpowiedniejszy.

kks
21-06-2014, 20:11
dzięki dziewczyny:) wygląda na to, że te różnice głównie w rozmiarze. olmis, nosić będzie pewnie bardziej m., bo ja chustę zabieram (a ja jakby co rozmiar 36). przymierzam się do wątku poszukiwawczego, więc ostatecznie pewnie zdecyduje chustostraganowa podaż;)