PDA

Zobacz pełną wersję : Wiązanie na gołe ramiona , da się ?



Tymonka
16-06-2014, 21:20
Mam problem z wiązaniem , a właściwie dociąganiem chusty kiedy mam gołe ramiona ,materiał za nic nie chce się przesuwać po skórze , zastanawiam się czy to normalne ?Czy coś robię nie tak ?W koszulce z rękawkami dociągam bez większych problemów .

Anna Nogajska
16-06-2014, 22:01
a jakie wiązanie?

Tymonka
16-06-2014, 22:09
Kieszonka , choć i PP lepiej mi się dociąga na koszulce .

livada
16-06-2014, 23:44
Mi bez różnicy na co wiążę...

maroussia
17-06-2014, 00:29
Chyba, że ciało spocone, mokre... i jest tarcie. :)

Anna Nogajska
17-06-2014, 20:01
Z kieszonką jest tak, że poły chusty idą z dołu pleców, w górę na ramionach. I na tych ramionach się blokują. Jak jest koszulka to chusta "niby" się przesuwa- często przesuwa się sama koszulka.
Można sobie pomóc w ten sposób, że podczas dociągania chwytamy pasma chusty sięgając za bark i przeciągając je do przodu. Potem dociągam koleje pasmo itd.
Dociąganie dobrze jest zacząć od poły, która na plecach jest pod spodem, wtedy nie blokujemy sobie materiału.

Tymonka
17-06-2014, 21:37
Z kieszonką jest tak, że poły chusty idą z dołu pleców, w górę na ramionach. I na tych ramionach się blokują. Jak jest koszulka to chusta "niby" się przesuwa- często przesuwa się sama koszulka.
Można sobie pomóc w ten sposób, że podczas dociągania chwytamy pasma chusty sięgając za bark i przeciągając je do przodu. Potem dociągam koleje pasmo itd.
Dociąganie dobrze jest zacząć od poły, która na plecach jest pod spodem, wtedy nie blokujemy sobie materiału.

Tak też robię :) Pomaga , może rzeczywiście mam wrażenie łatwiejszego dociągania bo to koszulka się przesuwa .

nautika
18-06-2014, 06:47
Ja długo miałam określone bluzki do danego wiązania :)
A potem określone spódnice.
Wczoraj wiązałam kilka razy plecak, bo droga nasza była daleka. A musiałam się ubrać w jedyną elegancką spódnicę na zakończenie roku moich przedszkolaków. Spódnicę do 3/4 uda. Już nie wiedziałam gdzie się schować i przejeżdżający kierowcy bynajmniej nie patrzyli na wrzucane na plecy dziecko :)

selidor
18-06-2014, 08:40
Ja długo miałam określone bluzki do danego wiązania :)
A potem określone spódnice.
Wczoraj wiązałam kilka razy plecak, bo droga nasza była daleka. A musiałam się ubrać w jedyną elegancką spódnicę na zakończenie roku moich przedszkolaków. Spódnicę do 3/4 uda. Już nie wiedziałam gdzie się schować i przejeżdżający kierowcy bynajmniej nie patrzyli na wrzucane na plecy dziecko :)
:thumbs up: hehe przez chwilę musiałam się zastanowić o co chodzi ze spódnicami

Mayka1981
20-06-2014, 22:10
Mam problem z wiązaniem , a właściwie dociąganiem chusty kiedy mam gołe ramiona ,materiał za nic nie chce się przesuwać po skórze , zastanawiam się czy to normalne ?


Hmmm generalnie sama nigdy nie lubiłam wiązania na gołe ramiona czy tam w koszulkach na ramiączkach (czy tam naramkach :P), ale bardziej z powodu wrażenia wrzynania się ramiączek niż problemów z dociągnięciem.

Ale to chusta-chusta nie chce Ci się przesuwać czy jednakowoż jakoś "sama" się blokujesz przed pocieraniem? :)
Aż mam ochotę sobie potestować...

Tymonka
21-06-2014, 08:07
Hmmm generalnie sama nigdy nie lubiłam wiązania na gołe ramiona czy tam w koszulkach na ramiączkach (czy tam naramkach :P), ale bardziej z powodu wrażenia wrzynania się ramiączek niż problemów z dociągnięciem.

Ale to chusta-chusta nie chce Ci się przesuwać czy jednakowoż jakoś "sama" się blokujesz przed pocieraniem? :)
Aż mam ochotę sobie potestować...

Chyba chusta -chusta , staram się dociągać ile mogę , ale czuję ,że ,chusta trze o skórę nie przesuwa się .Wczoraj było chłodniej i wiązałam na bluzkę z długim rękawem i już dawno nie miałam tak idealnie po dociąganej chusty .

tinuviel
21-06-2014, 12:57
Tymonka mam ten sam problem że na gołych ramionach mi się gorzej dociaga, ale za to jak mam dłuższą bluzkę to dociaganie super tyle ze od razu mi gorąco :/