PDA

Zobacz pełną wersję : Leo na lato?



AnikaA
12-06-2014, 12:08
Czy Leo nadaje się na lato? Ćwiczę na Ance (dopiero raz udało mi się zamotać córkę, ale bardzo nam się obu podobało). Anka jest pożyczona, teraz przymierzam się do zakupu i myślę o Leo, bo teoretycznie jest cieńszy niż pasiaki storczyków. W Ance grzejemy się okrutnie. A może jakieś inne chusty polecacie dla poczatkującej i na lato? Czy sama bawełna jest najcieńsza, czy może szukać chusty z jakimiś domieszkami (np. len)? Może np. Indio jakiś model? Będę wdzięczna za pomoc dla absolutne poczatkującej. :mighty:

isismaj
10-07-2014, 23:25
Idę o zakład, ze zaraz dziewczyny będą ci polecać Indio. Ja nie miałam jej w ręku wiec póki co nie jestem uzależniona. Mogę jedynie porównać LL i Leosia. Faktycznie w Leosiu przewiewniej.

panthera
11-07-2014, 00:05
mam zarówno stare indio bawełniane jak i leosia, a właściwie dwa.
Nosiłam 10 miesięcznego Maćka w mega upalne lato po Gdańsku. najprzewiwniejsze było dla mnie indio z lnem (które juz sprzedałam), cieniutkie wrecz firankowe. w drugiej kolejnosci leos bawełniany. indio bawełniane które mam bylo porównywalne, ale ja wolałam leosia bo mniej miejsca zajmował w torbie. (obie chusty 4,2m)

Aliszia
11-07-2014, 01:29
Idę o zakład, ze zaraz dziewczyny będą ci polecać Indio.

Czyli już mogę polecać indio? :D Nosiłam w Leosiu Cafe przez jakiś czas... i o ile był miękki, o tyle nie wybrałabym go świadomie na lato. Każdy nosi w tym, co lubi, dlatego piszę o sobie. Ja uwielbiam chusty cienkie, szmatławe- moje oczekiwania obecne spełniają praktycznie tylko cienkie i rozwleczone chusty, podczas gdy inni zachwycają się grubasami (nawet zimą mi za gorąco w wełnach). A Leoś jest jednak bardziej zwarty- co wcale nie wyklucza miękkości.

Porównywałam sobie np. z LL z bambusem i tutaj cienkość wymiatała o wiele bardziej. I to uczucie chłodu w dotyku...!

Sandra
11-07-2014, 08:54
Porównywałam sobie np. z LL z bambusem i tutaj cienkość wymiatała o wiele bardziej. I to uczucie chłodu w dotyku...!

Ale z czym porównała byś? I co ma to uczucie chłodu? Sorry, ale chyba jeszcze śpie..

panthera
11-07-2014, 11:37
Ale z czym porównała byś? I co ma to uczucie chłodu? Sorry, ale chyba jeszcze śpie..

bambus daje uczucie chłodu. więc wszelkie chusty z bambusem na lato super. ale cos za cos. bambus daje też śliskość i trzeba się przyłożyć mocno do wiązania bo choć łatwo się dociąga to jak się zbyt lekko trzyma to "ucieka".

jana
11-07-2014, 11:55
ja wybieram leosia ze szystkich moich chust jak jest goraco - w porównaniu z pasiakami storczykowymi jest dwa razy cieńszy a przy tym bardzo plastyczny i ładnie sie dociaga i nie opada.

Sandra
11-07-2014, 13:41
bambus daje uczucie chłodu. więc wszelkie chusty z bambusem na lato super. ale cos za cos. bambus daje też śliskość i trzeba się przyłożyć mocno do wiązania bo choć łatwo się dociąga to jak się zbyt lekko trzyma to "ucieka".

Dziękuję :). Chciałam dopytać bo własnie LL z bambusem kupiliśmy na lato, a Leo nigdy w rękach nie miałam :).

ekspreskawowy
11-07-2014, 14:03
W meczu Indio kontra Leo w lidze bawełnianej na ciepłe dni dla mnie zdecydowanie wygrywa ten pierwszy - testowałam w zeszłotygodniowe upały

ruwenzori
26-08-2014, 22:27
mi sie bardzo dobrze nosilo latem wlasnie w Leosiu. jest zdecydowanie cienszy niz pasiaki bawelniane. i taki jakby"chlodniejszy" (nie wiem jak to inaczej nazwac) w dotyku.

sigh
12-09-2014, 12:29
haha, a ja czekam z Leosiem na chłodniejsze dni, bo właśnie mnie się wydaje, że jest grubszy niż pasiaki ;)

anmawe
13-11-2014, 12:03
A ja poczekam do lata i przetestuję, jakby co mam jeszcze LL z bambusem, to sobie porównam. :)