PDA

Zobacz pełną wersję : Swetry, kamizelki, polarki - dla dwojga - od Barbareks



Barbareks
09-06-2014, 15:55
Witam,
Udało się już coś poleciało w świat, dlatego bardzo proszę o Wasze opinie, uwagi, co jest fajne, a co należy dopracować.
Z racji, że każda sztuka inna, będę super wdzięczna za foto w akcji :)
Mam nadzieję że Wasze zdanie będzie dobrą radą nie tylko dla mnie ale i odpowiedzią na pytania zainteresowanych :)

Sandra
21-07-2014, 13:13
Więc... Foty będą niebawem, chyba, że zapomnę :P.

Plusy:
- Bardzo ciepłe (nie na letnie zimne dni)
- Odpowiednio duże kieszonki na dziecko
- Możliwość zmniejszenia "otworu" na głowę oraz zupełnego go zapięcia co daje możliwość korzystania z bluzy bez dziecka
- Bluza obustronna (mogłam nosić na plecach a w czasie drzemki przekładać na przód )
- Nie brudzące się kolory
- Naprawdę mocne szycie, materiał
- Cena ok
- Kieszonki na drobiazgi klucze, portfel

Minusy:
- Lichy sznureczek do dociągania
- Trudno mi było założyć bluze, ale to chyba brak mojej praktyki :)
- W mniejszej bardziej dopasowanej bluzie do mnie już nie mieścił się węzeł a w większej mieścił się doskonale, ale miałam wrażenie, że jest na mnie trochę workowata. W bluzach na plecaki zdał by egzamin podwójny zamek, abym mogła odpiąć bluzę od dołu i zrobić miejsce na węzeł :).

Jak mi się coś przypomni dopiszę :). Bardzo, bardzo dziękuję za możliwość testowania i chętnie kupię coś na jesień, ale bardziej sweterkowatego niż bluzowego :).

Barbareks
03-08-2014, 12:38
O bardzo dziękuję za uwagi i już piszę co się da a co nie..
- sznureczek do dociągania.. no może on nie najlepszy ale niestety nabyłyśmy stopery z małymi otworkami i inne nam nie wchodzą.. więc dopóki nie zużyjemy tych co mamy stoperów i zapasów sznureczka zmiana tylko we własnym zakresie.
- węzeł - to fakt w większych jest miejsce, w mniejszych wygląda się zgrabniej ale węzeł.. ja mam akurat sweter na guziki i wypada między, kamizelkę z suwakiem jednostronnym i jakoś się mieścimy. Zamek starałam się zostawiać oryginalny jaki jest bo wymiana na inny i kupno takowego podwyższą koszty.. więc może na "żądanie"?
- czy trudno się zakłada? myślę że to kwestia opanowania/dogadania się ze sztuką :)

a za tydzień zaczynamy szycie na 2 maszyny :)

Szczebiotka
15-10-2014, 18:09
My rowniez mielismy przyjemnosc grzania sie w polarku produkcji Barbareks, przede wszystkim dziekujemy za ta mozliowosc.
Bardzo dokladne wykonanie, kieszonka dla dziecka starannie obszyta w srodku tak ze moim wrazliwcom nic nie przeszkadzalo, super ze polarek rozpinany bo dzieki temu latwiejsze bylo zakladanie, kieszonka na dziecko fajnie wykonczona, sporo miejsca kolo glowki a jednoczesnie nic nie odstawalo.
W sumie jedyne co nie pasowalo to za szerokie ramiona I ja osobiscie wole dluzsze rekawy ale to tak naprawde kwestia dopasowania rozmiaru mysle.
Poza tym wielkim plusem byl przemily kontakt oraz bardzo przyjazne ceny.
Jeszcze raz bardzo dziekujemy:)