PDA

Zobacz pełną wersję : chusta dla chłopca 7 miesięcy



ania_przyszłamama
05-06-2014, 13:07
Dziewczyny pomóżcie, szukam mojej pierwszej chusty, za niewielką cenę. Jestem zupełnie nie w temacie. Z tego, co zdążyłam przejrzeć, najczęściej polecacie chusty tkane, skośnokrzyżowe, czy mam rację? Bo nic mi to nie mówi. Nie wiem nawet do jakiego wieku można nosić dziecko w chuście, w sensie do ilu kilogramów?
Mam dwójkę dzieci (córkę 2 lata i syna 7 miesięcy), córki nie nosiłam bo miała problemy z mięśniami.
Chusty potrzebuję głównie żeby nosić małego po domu i na krótkie spacery, bo mieszkam na wsi i wystarczy mi duże podwórze:) Szczerze mówiąc jestem wykończona opieką nad dwójką malutkich dzieciaków i mam nadzieję że chusta mi choć minimalnie pomoże.
Jeszcze jedno, czy faktycznie te chusty za 30-40 zł na allegro są takie beznadziejne?

Mayka1981
05-06-2014, 13:46
Jeszcze jedno, czy faktycznie te chusty za 30-40 zł na allegro są takie beznadziejne?

Tak ;) bo to tzw pościelówki - materiał jak prześcieradło, cienki, wrzynający się w ramiona, ciężko dociągający (o ile w ogóle).

CHYBA - że upolujesz w tej cenie rapalu, womar'a albo almelle czy też nimar skośnokrzyżowe.

Zobacz u nas na bazarku też się trafiają - np tę nr 3 http://www.chusty.info/forum/showthread.php/112650-Jeszcze-znalazłam-w-szafie-niedobitki-I-jeszcze-dwie-kółkowe?p=2845705&viewfull=1#post2845705 - akurat w dobrej cenie średnio-dobra jakość, ale spokojnie da się nosić :)
Też się nad nią zastanawiam właśnie czy nie zanabyć do stosiku, ale to bardziej jako kaprys niż potrzeba;)