PDA

Zobacz pełną wersję : Nie będę oryginalna: które nosdło wybrać?



IlonaCz
12-05-2014, 22:55
Kochani.
Ja wiem, że tematów już takich milion,ale oczy już mi się męczą, czasu brak na dokładne po raz setny, studiowanie wszytskiego. Moja kluska waży ponad 9 kg, ma 7 msc. Jeszcze nie siedzi stabilnie, ale w chuście już nie dajemy rady. Moje ręce są już tak słabe, kręgosłup obolały. Wiążę Małą, ona sie rusza, poluzowuje chustę, patrzę później na zdjęcia, a biedaczka cała powykrzywiana :( Nie mogę już jej nosić w chuście, bo robię jej krzywdę. Myślałam o Mei Tai, ale tu też jest wiązanie, a ja naprawdę już nie daję rady. Także pozostają nosidła. Ale podpowiedzci mi jaką firmę najlepiej wybrać? Niestety odpada czekanie na szycie, bo potrzebuję go na wczoraj. Finansowo kiepsko, ale jak trzeba będzie, to się uzbiera pieniążka, jednak najlepiej do 200zł. No, ale jak mówię, jak będzie potrzeba, to może i dodatkową 100 zdobędę (byleby mąż nie wiedział, bo będzie ze mną ciężko ;) ). W wózku nie da rady, nie chcę, Ona nie chce, nie wygodnie, nie pasuje. A fe. Pomocy. No i tak czytam i nie pojmuję, jak się mierzyć, jak dopasować nas do nosidła. Jesteśmy z Częstochowy, wybór zerowy, jutro lecę do TkMaxx moze coś bedzie. Z góry Wam dziękuję :heart:

Pekatrine
12-05-2014, 23:11
W tej cenie to chyba tylko womar eco. Moja kumpelka miała i sobie chwaliła. http://olx.pl/oferta/nosidlo-womar-zaffiro-eco1-CID88-ID5Tlnd.html#1e2806a6d3 na szybko znalezione

http://olx.pl/oferty/uzytkownik/1g8Yx/? a tu mama szyjąca (zapewne z forum :) )

kustafa
12-05-2014, 23:16
ja bym wybrała manducę, nawet mocniej spraną. poniżej 300 często bywają na all i tablicy.
a tak w ogóle to może spróbujesz innego wiązania? np. plecak z koszulką? on dość mocno opasa dziecko i stabilizuje największego „wierzgacza”. poza tym ładnie zdejmuje ciężar z pleców. wiem coś o tym, bo nosiłam w nim 11kg ;)

Mayka1981
12-05-2014, 23:19
Jakiś MT - zerknij do działu "sprzedam", za stówkę można co fajnego znaleźć (albo za niewiele więcej...).

Ew. nosidło a la Timaru czy eco womar właśnie, też nie najgorzej się prezenuje (chociaż dla mnie za grube...)

Zmierz od kolanka do kolanka przez pupę w chuście - to masz +- szerokość panela nad pasem biodrowym.

Wysokość to od pupy po kręgosłupie do karku -ważne, żeby nie było za krótkie - jak na szerokość będzie pasować to na wysokość też raczej się dobierze.

Ale... na wiercenie i rozglądanie się w chuście tudzież na ból kręgosłupa bardziej niż zamiana chusty na nosidło pomogłoby zamienienie noszenia z przodu na noszenie z tyłu... Próbowałaś plecak zawiązać może? :)

Wiewiórka
12-05-2014, 23:30
może nosidło ono? do 100zł można kupić
albo używane ergobaby

Pekatrine
12-05-2014, 23:35
może nosidło ono? do 100zł można kupić
albo używane ergobaby
Ja bym ergobaby nie kupowała, biorąc pod uwagę ile podróbek jest na rynku, łatwo można stracić kasę.

IlonaCz
13-05-2014, 09:31
Dziękuję Wam.
No nie próbowałam wiązania na plecach. Zaraz wezmę chustę i popatrzę, ale powiem Wam, że ja już nie mam sił wiązać... Myślałam, że ręce się wzmocnią, jakichś mięśni nabiorą :) a tu się słabiutkie zrobiły, że ło :) No i boję się, ze źle zawiążę itd... Ja taka strachliwa jestem ;)
No to jest kilka firm, to już mam w czym wybierać.

IlonaCz
13-05-2014, 15:44
Pojechałam do sklepu u mnie, gdzie są nosidła, wyboru nie było, ale był Womar Zafiro Eco. 265,19 dokładnie kosztował :) Kolor nie jakiś mój wymażony, ale ok. Jest nam wygodnie. Małą szybko ululałam w nim, wygodnie mi się nosi (już oczywiście zdążyłam iść do sklepu). Sądzę, że obydwie jesteśmy zadowolone :) Widzę, że na allegro bym taniej kupiła, ale nie miałabym od ręki. Nawet nie chcę patrzeć jak inne stoją. A to jest takie, jak Pekatrine link podała. Powiem Wam, że przeraża mnie ilość klamr i nie podoba mi się to za bardzo, no ALE jak nie chcę wiązać, to muszę mieć klamry. Jeszcze raz Wam dziękuję za pomoc.