PDA

Zobacz pełną wersję : Jak się nosi didymosa indio latem?



bprusek
12-02-2008, 11:41
Witam, na ostatnim spotkaniu miałam okazję przymierzyć indio goszczące u mamuk i ...
już dwie noce sniło mi się że noszę Olę w tej chuście :/
Mam plan: sprzedać hoppa i kupić indio tylko mam do Was pytanie czy nadaje się na lato bo w dotyku była zdecydowanie grubsza od mojego hoppa.

Z góry dzięki za odpowiedź.

DonKaczka
12-02-2008, 12:22
hm
tak naprawdę to większość grzania się powoduje konatkt z ciałem dziecka, chusta to jakiś procent jedynie

jak jest upał, to w czym byś nie nosiła pociekniesz potem :)

sztuka też w wiązaniu - wiadomo że prosty plecak bedzie przewiewniejszy niz z krzyżem

odpowiedź na pytanie: da radę, w macaniu są różnice w grubościach chust, ale tak naprawdę w przewiwności między indio czy żakardem czy paskami różnice nie będą powalające

zdecydowanie lżejsze będą dopiero vatanaie, ellroo czy GM

fajny mój ziegelek cooo? :D

DonKaczka
12-02-2008, 12:23
aha, on jest jeszcze nie złamany, więc robi wrażenie grubszego, choć niewątpliwie indio są mięsiste

dużo ciensze są indio z wełną, z konopią, z jedwabiem jeszcze nie wiem :D

bprusek
12-02-2008, 12:55
DonKaczka prosze miej dla mnie litosc, ciagle otwieram Twoj zakatek a tam nie ma aktualizacji, prosze napisz czy masz jakies indio i za ile, a moze ten ziegel jest na sprzedaz?
prosze o odpowiedz, potrzebuje 4,6 m.

Lovrita Bornita Rokita
12-02-2008, 13:02
, z jedwabiem jeszcze nie wiem :D
Jeszcze? :D

DonKaczka
12-02-2008, 13:10
dziewczyny ja naprawde porzadkuje mierze ogladam, ale to zajmuje sporo czasu, bo sterta spora sie zrobila, gdy mnie nie bylo, a dwa ze moje dziecko jak mnie widzi z chusta w reku to chce sie motac i jest jeczenie

wiec musze w tajemnicy wieczorem tylko :)
ale juz i tylko kilka zostalo :)

dzis po 22 bedzie nowy bazarek, a bede wywieszac chusty raz w tygodniu w soboty, nie trzeba bedzie z obledem w oczach odswiezac bloga

jakies indio sa, poluje na kilka limitowanych znowu


Lovrita, no jeszcze jeszcze :) ale juz lada chwila hehe

bprusek
12-02-2008, 13:22
Dziękuję za odpowiedź, moja też się cieszy jak widzi że biorę chustę do ręki :)

bprusek
12-02-2008, 13:25
http://tinylink.pl/bxuc
a co powiecie na tą?
czy ktoś wie co jest w opisie? kolor chyba taki "różowaty"

DonKaczka
12-02-2008, 13:39
morelowa
no patrz kto licytuje ;)

Zuzia
12-02-2008, 13:41
Mnie się też ten ziegel podobał, ale faktycznie dość gruby się wydaje. Natomiast zachorowałam na Ulli ( też zreszta od Donkaczki było :-)), na zdjęciach w ogóle mi się nie podobał a na żywo super. No i odkryłam że w zupełnościo wystarcza mi do wszsytkich wiązań długość 4.2 więc nowe możliwości mi się w bazarku otworzyły 8))

No i super pomysł z tą regularną aktualizacją, bo ja już w nałóg wpadłam z tym odświeżaniem zakątka :-)

DonKaczka
12-02-2008, 13:51
indio maja rozne grubosci, bardzo rozne, wiec naprawde nie nalezy sie sugerowac

sprobuje je jakos usystematyzowac

aniakom
12-02-2008, 14:37
Widzę, że nie tylko ja opętana myślą o indio nałogowo odświażam zakątek :lol:
Doszło do tego, że męża odganiam od komputera, bo a nuż przeoczę :twisted: Na szczęście tylko się ze mnie śmieje... I pozwolił kupić !!!

winnie
12-02-2008, 14:53
I ja też z niecierpliwoscią... Jakiej w miarę krótkiej pragnę :)

DonKaczka
12-02-2008, 14:54
ok, dziewczyny, poluje ile moge, bede wymianke robic na tbw wiec moze jakies ekstrasy wpadna :)

widze ze pomysl stalej pory jest dobry, bede tak robic w taki razie

kobra
12-02-2008, 15:20
ja tez na indio poluje, maz obiecal,ze na walentynki mi kupi :high: :high: :high:

Donkaczka, ja sobie pomyslalam,ze jak bedziesz miala cos fajnego to mozesz moim rodzicom w Polsce wyslac, oni niedlugo beda mi paczke wysylac, bo pare rzeczy potrzebuje, a akurat nikt znajomy do Polski nie leci.

To ja kobra :)

DonKaczka
12-02-2008, 16:45
wiem kobra, wiem
kurde, przeciez Ty masz raj u siebie, na TBW sie tyle przewala didków, że szok, nie rozmieszaj mnie więc szukaniem u mnie hehe

kobra
12-02-2008, 19:15
ale tam jest dzungla taka,az sie boje :D straszny pozeracz czasu

Moze w ten weekend przysiade i cos wybiore nareszcie

Ania
12-02-2008, 23:42
bprusek ostatnimi czasy nabylam dzieki łowom DonKaczki Indio Perlmutt i jest bosko cienki, fantastycznie nosi....i wiem juz ze na lato to bedzie strzal w dziesiatke 8)) .... ale faktycznie reszta moich didków indio jest grubsza, ale wydaje mi sie ze w ich wypadku to tylko kwestia czasu zeby je bardziej zeszmacic :wink:

bprusek
13-02-2008, 10:26
Aniu dzieki za podpowiedz, poszukam jakiegos zdjecia bo nie wiem jaki to kolor a brzmi ladnie ta nazwa :)
gdybys go chciala sie pozbyc to pamietaj o mnie ;)

bprusek
13-02-2008, 10:32
znalazlam w Twoich zdjęciach!!!
ja tez chce taki !!!!!!!
moje córy byłyby zachwycone i ja też oczywiście, ale to chyba pozostaje w sferze marzeń bo nie sądzę żebyś chciała się go pozbyć :(

Ania
13-02-2008, 12:35
oj kochana my też ja hołubimy 8)) 8))