PDA

Zobacz pełną wersję : Witam się i ja



anmuszka
11-05-2009, 10:03
Witam sie ze słonecznego dzisiaj Bemowa. Jestem mamą 6 tygodniowej Oli a chustuję ją odkąd skończyła tydzień na szczęście lubi chustę :D A ja jestem chora na chusty. Na razie mam 3 ( w tym jeden elastyk, którego chcę się pozbyć) no i mam straszny apetyt na Ewę ale że na razie mamy inne wydatki to sprobuje się powstrzymać :lol:
Mam mały problem z przekonamiem taty do zachustowania się. Ale poczekamy, zobaczymy...

roziii
11-05-2009, 14:12
Witaj
U nas tata nie chustuje, on woli na raczkach nosi , a ja nie zmuszam . Ja chustuje i jest mi z tym dobrze :-)
nic na siłę

Musli
11-05-2009, 14:15
Witaj :)
A nasz tata chustuje, sam chciał bardzo i teraz mu pomagam się wiązać :)
Ale tez jestem zdania, że nic na siłe. Dorośnie, może jak zobaczy że dziecku się podoba?
Rozczulają mnie takie chodzące już dzieci, które przynosza rodzicom chuste żeby je zamotać :) Może jemu tez się to spodoba? Daj czas czasowi ;P
Powodzenia!

formichiere
11-05-2009, 14:20
Witam,
U nas tata w elastyku wiązał a tkana go trochę przerosła za to MT bardzo odpowiada :D

calineczka
11-05-2009, 16:23
Witaj!
:hello:

A ja jestem chora na chusty....
już?!? szybko Cię wzięło :mrgreen: :wink: :lol:

Mam mały problem z przekonamiem taty do zachustowania się. Ale poczekamy, zobaczymy...
ja na początku też miałam z tym problem, ale daj mu trochę czasu, a poniesie dziecię aż miło :thumbs up: