PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidło ergonomiczne profilowane z dupkowpadką



Wiewiórka
25-04-2014, 11:15
Szukam wiekszego nosidła dla mojego syna. Lubię takie jak w temacie wyżej. Na razie mam manducę ale robi się przymaława. Miałam wcześniej ergobaby i tulę i się nie sprawdziły przy noszeniu na plecach. Przy moich preferencjach jest też ważne by podciągać pasy do góry jak w manduce a nie w dół jak w tuli czy ergobaby. Co mi polecicie i co odradzicie przy moich preferencjach? Nubigo podobno ma pasy do dociągania jak w manduce...

Wiewiórka
27-04-2014, 13:39
nikt nic?

Mayka1981
27-04-2014, 20:58
Tullimy ma fajne dupowpadki, tylko z dociąganiem nie mam pewności - oglądam foty w sieci i chyba w górę,ale pewności nie mam...

Nubigo też z tego co widzę dociąga się w górę - chyba, że mam inne rozumienie dociągania w górę ;)

Szczebiotka
27-04-2014, 22:13
pani_olo ma dupkowpadke w ergo, dociagania pewna nie jestem ale z Ola można się dogadać na pewno zrobi Ci takie jak będziesz chciała.
Ja ergo fanką wielką nie jestem, wolę hybrydowe ale to od Niej super wygodne, mojemu 3latkowi, który generalnie ani noszony ani wożony już od dawna nie jest, tak się spodobało że zazyczyl sobie wskoczyć mi na plecy i mimo iż siedział ponad 30min a waży 19kg to całkiem wygodnie mi było i w sumie najbardziej to mi jego dlugasne nogi przeszkadzały;)