PDA

Zobacz pełną wersję : Wymieniał ktoś rzepy?



owieczka33
20-04-2014, 23:51
Uwielbiam moje Flipy na rzepy, ale coraz wiekszy szlag mnie trafia, bo rzepy, jak to rzepy się "wyrobiły" i mniej się zahaczają (na szczęscie nadal działają).
Zastanawiam się nad odpruciem tej części co ma pętelki i wszyciem nowej. Ktoś próbował takiej sztuki?

mTuśka
21-04-2014, 00:34
pewnie ze się da.
wypruwlama kiedyś wszystkie rzepy z 4 aio bg żeby dac do nabicie nap.
jedno powiem strasznie dużo z tym roboty żeby pula (szczegolnie przy tym długim rzepie) nie uszkodzić.

Wiewiórka
21-04-2014, 10:04
wypruć trzeba tylko te z haczykami, czyli w przypadku Bumgeniusa te małe po boczkach. Wymienia się tylko haczyki, pętelek nie, no chyba że zalezy ci na śnieżnobiałym rzepie. !o minut roboty. Pytaj jakby co, wymieniałam masę rzepów w kieszonkach AIO i otulaczach (gumki też wymieniałam), przerabiałam też na napy

owieczka33
21-04-2014, 18:22
No, ale przeciez najwieksze slady zużycia są na pętelkach nie na haczykach, czyż nie? Bo już sama nie wiem...

Iwka
21-04-2014, 18:45
Przyjrzyj się haczykom - prawdopodobnie się rozprostowały. Albo sprawdź czy haczyki od innej, dobrze zapinającej sie pieluszki działają z tymi pętelkami, to będziesz wiedziała, czy dobre sa haczyki czy pętelki.

owieczka33
21-04-2014, 19:51
spróbowałam z innymi rzepami i teraz to już sama nie wiem o co mi chodzi, bo inne haczyki zahaczały tak samo, jak te pieluszkowe. To może są dobre?