PDA

Zobacz pełną wersję : dodatkowy post



natala
08-04-2014, 00:06
pytanie stricte techniczne chyba mam - czy da sie dolozyc post w watek?

juz wyjasniam o co mi chodzi - dokladnie o watek z ksiazkami http://www.chusty.info/forum/showthread.php/90858-ksiazki-tematycznie-BOZE-NARODZENIE-nadchodzi-ponad-60-ksiazek-swiateczno-mikolajowych!-i-nie-tylko-BN - musze pododawac roznosci rozne. i za kazdym razem jak wchodze w edycje to sie boje, ze cos klikne przez przypadek, skasuje zawartosc i jedyne co mi zostanie to rzucic sie z okna ;) czy daloby sie dolozyc post nr2 pod postem nr 1 - zebym mogla ciagnac dalej w nowym poscie, a nie edytowac stary? przynajmniej nowe kategorie by poszly w nowy, stary by zostal jak jest + dodawalabym ksiazki do juz istniejacych kategorii.

jest to w ogole mozliwe?

Guest
08-04-2014, 00:13
Niezbyt.
Natomiast denerwować sie nie musisz, jak przypadkiem skasujesz, to pisz do Chusto-teamu lub raportujesz post, przywrócenie poprzedniej zawartości to nie problem ;)

EDIT:Najprościej by było, gdyby autorki 3 i 4 posta w watku zgodziły sie na skasowanie tych postów, wtedy czwarty post Teojego autorstwa, podskoczyłby do góry.

natala
08-04-2014, 01:34
dzieki, uderze zatem do autorek jutro rano (no dobra, dzis, tylko pozniej :D)

czuje sie pocieszona mozliwoscia przywrocenia posta ;) raz malo nie skasowalam zawartosci i malo zawalu nie dostalam...

Kasia.234
08-04-2014, 12:39
dodałam w tamtym wątku jeden post, ale więcej nie da rady w tym konkretnym przypadku (post nr 2) :)

natala
08-04-2014, 14:16
dodałam w tamtym wątku jeden post, ale więcej nie da rady w tym konkretnym przypadku (post nr 2) :)

nie widze go, drugi post jest u mnie postem reniglef. napisz mi prosze dobra duzo jak mam to ugryzc ;)

Kasia.234
08-04-2014, 14:22
a, pomyliłam wątki :duh:

za dużo masz tych książkowych ;)
sprawdzę czy w tym można dodać, dam znać :)

edit: udało się :D

reginleif
08-04-2014, 14:32
Jeśli jest taka potrzeba to możecie skasować mój post. Książka, o której w nim mowa jest na liście :-)

natala
08-04-2014, 17:00
a, pomyliłam wątki :duh:

za dużo masz tych książkowych ;)
sprawdzę czy w tym można dodać, dam znać :)

edit: udało się :D

dzieki dobra kobieto, widzialam :)


Jeśli jest taka potrzeba to możecie skasować mój post. Książka, o której w nim mowa jest na liście :-)

na razie mam dodatkowy, jak braknie to sie bede ewentualnie usmiechala, dobrze?

reginleif
08-04-2014, 17:05
na razie mam dodatkowy, jak braknie to sie bede ewentualnie usmiechala, dobrze?

Pewnie prędzej czy później braknie :-D

Kasia.234
08-04-2014, 17:36
dzieki dobra kobieto, widzialam :)



na razie mam dodatkowy, jak braknie to sie bede ewentualnie usmiechala, dobrze?
proszę bardzo :)

jak braknie to daj znać, wyczaruję jeszcze jeden ;)

natala
09-04-2014, 11:43
Pewnie prędzej czy później braknie :-D

oj to na bank :D


proszę bardzo :)

jak braknie to daj znać, wyczaruję jeszcze jeden ;)

dzieki dobra wrozko :)