PDA

Zobacz pełną wersję : nowe nosidełko ergonomiczne Lennylamb czy Womar Eco



AMELIA
04-04-2014, 22:39
Witam,
jestem tu nowa, więc przyznaje się do swojego braku doświadczenia w temacie chust i nosidełek ergonomicznych, mogę jedynie powiedzieć, że od kilku tygodni siedzę intensywnie w internecie i czytam artykuły, wątki na forach i wiele innych wypowiedzi na temat ergonomików.
Aktualnie jestem na etapie podejścia do zakupu nosidełka ergonomicznego dla 7 miesięcznej córeczki, która jeszcze samodzielnie nie siedzi a wiem, że to jest wymóg w ergonomikach, ale sprawę traktuje rozwojowo:-) potrzebuje nosidełka na wakacje, krótkie wycieczki po mieście, spacery i pewnie noszenie maluszka w domu.
Oglądałam w internecie wiele nosidełek i wiele na ich temat czytałam, choćby na tym forum, mam ograniczony budzet, więc nie mogę się porywać na bardzo drogie nosidełka.
Proszę, doradźcie mi, jakie nosidełko kupić - WOMAR ECO, nowe nosidełko Lennylamb ergonomiczne?
Tula i Manduca są super, ale niestety dość drogie. Wiem, że na tym forum dziewcyzny testowały i Womar Eco i LennyLamb, co byście polecały - proszę o merytoryczne argumenty i rady. Zaznacze, że mam niecałe 160 cm wzrostu a córeczka również jest drobna na swój wiek, nosidełka potrzebuje również dla męża, na szczęście też jest dość drobny i ma 175 cm wzrostu.
Manduca jest ciekawa, ale niestety droga.
I co ważne, niestety nie było mi dane żadnego nosidełka zakładać na siebie, więc w realu nie mam porównania, pomimo, że mieszkam w Warszawie, nie znalazłam blisko siebie sklepu z nosidełkami Womar Eco, Lennylab czy Tuli, Manduci.
Proszę o rzetelną poradę, sprawa dla mnie pilna i ważna.
Dziękuje.

Kasia.234
04-04-2014, 22:41
Rozumiem pęd do wiedzy ;) ale na prawdę nie warto powielać wątków - założyłaś już jeden, poczekaj tam na więcej odpowiedzi.
A w międzyczasie polecam przejrzeć ten dział, znajdziesz tu odpowiedź na swoje pytania - w niejednym wątku ten temat się już pojawiał.

AMELIA
04-04-2014, 23:08
przepraszam, wynika to z faktu, że dopiero poznaje forum

inka
04-04-2014, 23:59
Amelia, a np nie mozesz kupic uzywanego na bazarku, wtedy bedzie taniej? A co do przymierzania, to przeciez jest tyle chustomam z W-wy moze akurat masz kogos blisko?

dankin-82
05-04-2014, 14:21
z tej dwójki wybrałabym LL

Mayka1981
05-04-2014, 14:56
z tej dwójki wybrałabym LL

ja też :)

czarna_zaba
05-04-2014, 15:07
Najpierw zmierz, dla mnie większość ma za długie szelki, z tych co znam pasuje mi tylko manduca, mam 152cm

AMELIA
05-04-2014, 21:13
Najpierw zmierz, dla mnie większość ma za długie szelki, z tych co znam pasuje mi tylko manduca, mam 152cm

dzięki, Manduca z opisów wydaje mi się najsensowniejsza, tym bardziej mnie przekonuje, że jestem osobą dość niską i ważne będzie dla mnie dobre zapięcie. Pozostaje tylko kwestia ceny:-(