PDA

Zobacz pełną wersję : Snap czy AIO? i które getry wełniane



picikola
07-05-2009, 12:36
chciałabym usłyszeć opinię zwolenniczek obu typów
które getry(czyli takie rajtko-majtasy) i jaki rozmiar polecicie na prawie 10kg, bo chyba rozmiarówki pokopane z tego co się zorientowałam

formichiere
07-05-2009, 13:20
Ja wolę Snap zdecydowanie, co do geterów to nie używam i nie lubię.

calineczka
07-05-2009, 14:38
na pytanie 1 nie odpowiem: miałam 1 szt. AIO imse vimse, ale wkurzało mnie to długie schnięcie. Wolę kieszonki (Bum Geniusy, Wonderoosy, FuziiBunz).
a getry to mam takie
http://www.ekobaby.pl/sklep.php?cat=40&id=55&ec=0
granatowe rozm.M, ale teraz to są na długość dobre, za to spadają z tego chudego tyłka. baaardzo lubiłam je zimą, bo ciepłe do chusty (te getry+ciepłe skarpetki=suuuper ciepłe nóżki).aaa no i do raczkowania tez fajne, bo się kolana dziecku nie ścierają na podłodze :lol:

picikola
07-05-2009, 14:54
fajne te getry, tzn że na mojego "s" bym potrzebowała?

atelka
07-05-2009, 16:28
snap na zimę jak grzejniki grzeją-cudo, jak nie grzeja to dłużej zajmuje schnięcie ale zawsze dodatkową wkładkę można wpiąć

AIO taaaaaaaaak długo schną :roll: ale ja je lubię, bo nic tylko z tyłencji ściągam, do wiadra, do prania, do suszenia na pupę,

geterów nie mam i się ciagle łamię, bo ja z natury leniwa więc jak pomyślę o lanolinowaniu, praniu ręcznie i schnięciu 3 dni to jakoś mnie zniechęca ale może niesłusznie bo dziewczyny mają i chwalą, że przewiewne a teraz to ważne na lato

hanti
07-05-2009, 18:02
zdecydowanie wolę snap, bo szybko schnie.

Mag
07-05-2009, 18:24
co do IB to nie wiem, ale na zdrowy rozum Hanti ma rację.różnica się jedyna wydaje w szybkości schnięcia i możliwości odczepienia wkładki.
co do legginsów, to mam babyidea długie (jak te z linku), marzą mi sie teraz te same, tylko krótsze na lato.
zawsze lepiej rozmiar wiekszy kupić (nie zaniżać, tylko ten co rozmiarówka wskazuje),jesli okaże się ciut za luźny, to wystarczy pranie w 60 stopniach i dopasuje się idealnie-przynajmniej u mnie zadziałało, a legginsy nadal jak nowe.