PDA

Zobacz pełną wersję : Dzień dobry Wszystkim mamom :-)



kociakocia
07-05-2009, 11:06
Przybywam prosto z Wegedzieciaka, oczarowana MT alci, która to własnie wydzierga kolejne dzieło i dla mnie, tzn mojej rocznej panienki :D

Chusty choć nadal dla mnie są tochę nowością, to jednak są mi bliskie, ponieważ teraz jeszcze szyć nie mogę, z racji na małą, która wejdzie wszedzie, wszystko ściągnie, a szpilki, nożyczki wiadomo niebezpieczne, to zawodowo i od zawsze zajmuję się szyciem i projektowaniem ubrań kobiecych i dla dzieci (odkąd jest nasza pstotnica ;-) ), stylizacją, fotografią.

Mam nadzieję i wielkie plany w niedalekiej przyszłości odnośnie kontynuacji projektowania z szyciem, ale jeszcze muszę troszkę poczekać, co by moje ukochane hobby nie było zagrożeniem dla dziecka jedzącego teraz z kątów co popadnie, nawet kocie kłaki są smaczne :D A kotów mamy 3 :D

Odnosnie zwierząt, z racji umiłowania do nich i zdrowego stylu życia jesteśmy rodzinką wege ;-)

Pozdrawiam zatem bardzo miło Mamy z tego forum i puszczam też oczko do mam i nie-mam z wd ;-) Miłego dnia,

Agnieszka

elbazetka
07-05-2009, 11:13
Witamy! :hello:

miedziana
07-05-2009, 11:53
Witaj :) Masz bardzo fajny nick, fantastyczne zamiłowania ( życzę szybkiego powrotu do pasji ) i cudną kolorową sygnaturkę... bardzo pozytywnie u Ciebie :)

Pozdrawiam - mama roczniaka i kociara też ( na stanie dwa dachowce :) ).

kociakocia
07-05-2009, 12:25
witajcie dziewczyny i kociary 8))
dziękuję za miłe słowa :D

bardzo tu przyjemnie :D

Biedronka
07-05-2009, 12:31
hej kociakocia :D

super że z nami ejsteś !
czuj sie jak u siebie w domu :thumbs up:

skybear
07-05-2009, 12:35
coz za milusinski nick :D
milo i przytulnie sie kojarzy.
witamy :hello:

rangiroa
07-05-2009, 12:36
witaj serdecznie :hello:

natasszzka87
07-05-2009, 14:06
:welcome:
Może pochwalisz się swoimi poprzednimi dziełami :wink:

calineczka
07-05-2009, 14:23
:welcome:
Może pochwalisz się swoimi poprzednimi dziełami :wink:

witaj witaj :hello:
jestem za-chwal się :mrgreen:

kociakocia
07-05-2009, 14:32
Postaram sie pochwalić :D, mam dużo pięknych spódnic, musze jedynie znaleść chwilke i podoszywać w nich suwaki, aplikacje itp. ... czyli znaleść odrobinę czasu, a przy dziecku to jest nielada wyzwanie ;)

natasszzka87
07-05-2009, 15:28
Czekamy czekamy z niecierpliwością :D

czukczynska
07-05-2009, 22:13
:hello:
Ja też jestem kociarą :D

aninka
07-05-2009, 22:24
Witaj nowa chustomamo :D :hello:

Jagienka
25-05-2009, 08:30
Witam i ja. Trochę poźno, ale dopiero teraz zobaczyłam Cię tutaj (do tej pory spotykałam Cię jedynie na WD :wink: )
Pozdrwiam ciepło Imienniczkę :wink:

kociakocia
25-05-2009, 09:45
witajcie najmocniej :D :D :D

Dag
25-05-2009, 09:48
Cześć Kociakocia! :-) Miło Cię i tu zobaczyć (na wegedzieciaku jestem jako Anna córka ... ). Też jestem ciekawa Twoich dzieł. :-)

kociakocia
25-05-2009, 09:57
ale mialam nosa, tak czułam, że Ty to ktoś mi dobrze znany z wd :D

no wlaśnie siedzę od 2 tyg w pocie czoła i zaczęłam szyć moje 1sze MT
szyć jest bardzo łatwo, bo robię to ponad 20 lat, ale wypracować sobie własną konstrukcję i robić to szybko i otrzaskać sie w tym... zajmie mi to jeszcze trochę czasu 8))

kociakocia
25-05-2009, 10:13
:D mam wielka potrzebę i muszę coś sprostować odnosnie mojego powitania, bo coś się zmieniło w międzyczasie od momentu kiedy tu przybyłam.

alcia_MT, to ona natchnęła mnie do roboty i wielkie jej dzięki za to!!!
w momencie kiedy zamówiłam u niej MT, a dopiero nosiłam się z zamiarami zalogowania na tym forum, to po 2tygodniowym ociąganiu się z wysłaniem jej materiału pomyślałam, że przecież jak się trochę postaram, to i ja wyskrobię czas na szycie i jakoś się zorganizuję.

stałam tak sama przed sobą i słyszałam jak mi w głowie gada: kurcze, dziwne, że sama nie chcesz uszyć, a może spróbujesz, potrafisz przecież, wstyd! :D
myślałam dotychczas, że to niemożliwe by przy rocznym dziecku szyć, że nie podołam, że połknie mi dziecko szpilkę... bo tak już nam sie zdarzyło niestety, znalazłam ją centralnie w pieluszcze :(

no i ambicha wyrządziła mi niezłego psikusa i napędziła do działania :D
mam materiałów cały pokój, kilka maszyn do szycia, jeśli inni mogą to i ja :D

i gdyby zapewne nie moja ukochana córeczka, w życiu nikt pewnie by mnie nawet nie namówił do szycia nosidełek, bo zawsze szyłam i kreciły mnie ubrania damskie.
jak to wszystko sie człowiekowi może pozmieniać... najważniejsze, że pozytywnie :D


mam nadzieję, że niebawem będę miała czym się pochwalić 8))

kulka37
25-05-2009, 14:10
Jak fajnie,ze jest nowa mama i jeszcze taka,która coś potrafi stworzyć!

kociakocia
25-05-2009, 16:54
miło mi, mam nadzieję, że potrafię 8))

Joania
25-05-2009, 16:59
ha, ha jak ja Cie rozumiem, bo ja jestem projektantem odzieży, a projektuję i szyję torebki :D

kociakocia
25-05-2009, 17:08
ha, ha jak ja Cie rozumiem, bo ja jestem projektantem odzieży, a projektuję i szyję torebki :D
:D aaaach! i stąd ta perfekcja w szyciu w Twoich dziełach 8))
weszłam właśnie na Twojego bloga i ta pizza to niezły czad!!! :thumbs up:
wspaniale, że odnalazłaś się w torebkach i to takich właśnie, a nie innych bo są niezwykle unikatowe, kiedyś widziałam podobne dzieła w paryskiej galerii. :D

Aloha
25-05-2009, 18:11
Koniecznie pochwal się swoim dziełem, jak już ukończysz :D

kociakocia
25-05-2009, 18:52
komu jak nie Wam :D :thumbs up: