PDA

Zobacz pełną wersję : Nosidelko Tula czy Boba?



luccy1
20-03-2014, 13:54
Mam zamiar kupic nosidelko ergo i czytam wiele opini na ich temat. Ostatecznie kusza mnie tula i boba. Nie wiem co wybrac. Jako ze nie mam doswiadczenia ani mozliwosci przetestowania, pytam Was kochane o Wasze opinie.

Z gory dziekuje :).

natala
20-03-2014, 15:02
obawiam sie, ze nikt Ci nie bedzie w stanie dac odpowiedzi - kazdemu pasuje co innego. zalezy od budowy ciala noszacej/noszacego, indywidualnych preferencji etc. ja np. nie cierpie manduki, ktora wiekszosc bardzo chwali. ergo tez nie, bolaly mnie w nim plecy. za to - bondolino - moje ukochane, choc ma opinie, ze dla mniejszych dzieci lepsze.

moze sprobuj pozyczyc na chwile - mozne przez dzial 'pozycze/zamienie' - bo moze sie okazac, ze niepotzrebnie utopisz pieniadze na cos, co Ci w ogole nie podejdzie (wiem, wiem - zawsze mozna spzredac dalej, tylko to chwile trwa, mozna stracic etc...)

edit: moze napisz skad jestes, a nuz (noz? nusz???? :D) sie okaze, ze w okolicy mieszka ktos kto ma.

Hania
03-04-2014, 13:08
Dołączam się do pytania. Nosidło docelowo ma posłużyć dwóm dziewczynom:
- 5-letniej Milence ważącej ok.14 kg, wzrost ok.102 cm - nosidło ma tutaj mieć funkcję awaryjną podczas całodniowego zwiedzania, jak nogi odmówią posłuszeństwa ;)
- niespełna rocznej Ani, waga ok.8kg, wzrost ok.74 cm

Które nosidło będzie bardziej uniwersalne do tak różnych wiekowo dzieci?

annia
03-04-2014, 13:41
Boba ma takie fajne strzemiona, w które większe dziecko może włożyć stópki, to podobno wygodniejsze niż żeby dyndały w powietrzu. Poza tym, oba nosidła były dla mnie bardzo podobne, z tym że ja Bobę miałam tylko parę dni na testach, i to jak Do miała jakieś 9 miesięcy.

Hania
24-04-2014, 22:35
Dziś po raz pierwszy użyłam nosidła Boba - jest super :) i Ani też najwyraźniej to nosidło przypadło do gustu!

Żabucha
27-04-2014, 23:09
Ja też się przyłączam.
Czy jest ktoś z Wrocławia (najchętniej okolice centrum, południowo-wschodnie), kto posiada nosidełko Tula, Manduca, Boba dla dziecka 8kg i miałby dobre serce, żebyśmy mogli przymierzyć?