PDA

Zobacz pełną wersję : nosidło podtrzymujące główkę?



ane-eta
12-03-2014, 23:44
Odkąd zaczęłam nosić Młodą w nosidłach gdy już mogłam, systematycznie wypierały one chusty, aż w ogóle z noszenia w chuście zrezygnowałam. Jednak jedno, czego mi brakuje po tym jak wyprzedałam chusty, jest dobre podtrzymanie główki, gdy Nat zaśnie a ja nie mogę lub nie chcę jej przez jakiś czas odłożyć, a to nam się zdarza. Korzystam z Tuli (bez kapturka, bo ten szybko zgubiłam, ale wydaje mi się, że i kapturek nie podtrzyma dobrze) oraz z kupionego tu na bazarku mietka (który ma taką jakby stójkę, ale to jest miękkie i też nic nie daje) - w obydwu nie ma podtrzymania główki. Jak zaśnie, to albo służę jej ręką jak mogę, albo staram się tak to zrobić, żeby wtuliła się i opierała o mnie, ale że kręci się co i raz to nie na długo ta opcja. Stąd moje pytanie - czy są nosidła, które dobrze podtrzymają główkę dziecka? Ewentualnie czy można takie uszyć na zamówienie wedle swoich potrzeb?

RoxieSTB
12-03-2014, 23:46
Tulowy kapturek trzyma glowe pieknie.

Kasia.234
12-03-2014, 23:47
Stąd moje pytanie - czy są nosidła, które dobrze podtrzymają główkę dziecka?
Tak. Nosidła z za dużym panelem - takim, który sięga dziecku do połowy głowy.

samuela
13-03-2014, 00:01
Tulowy kapturek trzyma glowe pieknie.
Zgadzam się. U nas sprawdzał się idealnie.

panthera
13-03-2014, 00:18
u mnie sprawdził się manducowy kapturek (myślę że wszelkie kapturki o ile można je umocować do pasa naramiennego podtrzymają głowę)

natala
13-03-2014, 00:25
nosilam na plecach glownie w bondolino, maz w ergo - w obydwoch bylo OK - kapturek spokojnie dawal rade - o ile byl porzadnie zapiety.

pepsi
13-03-2014, 10:14
kapturek Tuli super trzyma

annya
13-03-2014, 10:24
Tula super podtrzymywała, manduca miałam wrażenie ciut gorzej (ale może to kwestia dociągnięcia).

czarna_zaba
13-03-2014, 11:09
u mnie sprawdził się manducowy kapturek (myślę że wszelkie kapturki o ile można je umocować do pasa naramiennego podtrzymają głowę)

Wydaje mi się ze do tego właśnie celu służą kapturki i po to są mocowane, z regulacją, do pasów. miałam różne nosidełka i w każdym kapturek spełniał swoją funkcję

Wysłane z mojego C2105 przy użyciu Tapatalka

IzaBK
13-03-2014, 11:13
w tuli można dokupić sam kapturek :) (pisałaś, że zgubiłaś)

ane-eta
13-03-2014, 11:46
Dzięki za odpowiedzi :)

A kapturek zgubił się na amen. Ale skoro upewniłyście mnie, że dobrze spełnia swoją funkcję, to będę musiała go dokupić (nie wiem co mi się ubzdurało, że coś nie do końca w tym podtrzymaniu było tak jak trzeba)
No i trochę szkoda, bo Natka ostatnio zazwyczaj wybiera mt, że w nim chce być noszona - będę musiała ją przekonywać do Tuli ;)