PDA

Zobacz pełną wersję : Co się nada na wkład?



IlonaCz
08-02-2014, 14:33
Dziewczyny.
Robię mega porządki w szafie mojej i męża. No i ciuchów na śmiechi jest mnóstwo, jednak zastanawiam się, czy czegoś nie wykorzystać i nie uszyć z tego wkładów do kieszonek. Co byście radziły? Jakie materiały? Mam polary, bluzy, trochę wełnianych rzeczy, ale takich zbitych, no i zwykłe, najzwylkejsze bawełniane ciuchy. Czy w ogóle coś można wykorzystać do pieluchowania wielo?

Wiewiórka
08-02-2014, 17:21
stare ręczniki, na wkłądy z ciuchów to raczej nie bardzo cokolwiek bedzie się nadawało

Basinda
08-02-2014, 17:40
myślę że dobra bawełniana dresowka sie nada na wkłady ale czy by mi się chciało.... hmmmm no bo więcej cięcia i zszywania niż z tego pożytku.

HoliPoli
08-02-2014, 19:16
wełniane i polarowe to nie na wkład ale na otulacze się mogą nadać

melodi
08-02-2014, 19:32
Z cienkich polarów zrobiłam wkładki sucha pupa, wełniane swetry i grubsze polary można spróbować przerobić na otulacze. Jako wkłady do pieluszek świetnie nam się sprawdziły koszule (takie flanelowe, w kratkę, za moich punkowych czasów :P ) stare ręczniki, prześcieradła z frotty, grube bluzy. Sprawdzałam po prostu jak materiały chłoną wodę, i czy są oryginalne :) Ze ściągaczy robiłam gumki do dredów :D

IlonaCz
08-02-2014, 22:06
Otulacz to chyba zbyt skomplikowane jak dla mnie do szycia, ale spróbuję, zarwę nockę, tzn. przerwy w nocy, kiedy Mała pozwala spać ;) melodi ja to za takich czasów tacie podkradałam koszule, później mu pooddawałam ;)
Basindan sprobować zawsze warto, a nuż odkryję w sobie talent szycia pieluch, a może i nie, zrezygnuję po pierwszym cięciu? Się zobaczy :)
Dzięki Wam za odpowiedzi, zobaczymy co mi się uda wykombinować :)

smerfna
12-03-2014, 12:52
Ręczniki myślę że będą najlepsze :)