PDA

Zobacz pełną wersję : Ergonomiczne wisiadło???



melodi
05-02-2014, 20:50
Znajoma radziła się, co kupić za nosidło, bo chusty nie chce. Na szybko odpowiedziałam,że ergonomiczne.
Przesłała mi link do nosidła ergonomicznego <opis aukcji allegro>, które zakupiła.
Taaaaaak więc to to: http://www.babybjorn.com/us/products/baby-carriers/baby-carrier-miracle/miracle/
Zwykłe wisiadło baby bjorna. Wydała na nie kupę kasy, ale chce się wycofać z transakcji, gdyż to przecież zwykłe wisiadło. Jednak na stronie producenta piszą,że jest ono ergonomiczne.
Da się udowodnić, że nie jest, skoro sam producent twierdzi, że jest? :duh:

paulina
05-02-2014, 20:56
Na zdjęciu pewnie było widać ze wisiadlo, jak kupilq od firmy to może odstąpić od umowy zgodnie z prawem i bez robienia z siebie wariata

panthera
05-02-2014, 21:07
producent pisze , ze ergonomiczne bo do tego wisiadła jest taka wkładka poszerzająca panel u dołu i wtedy dziecko ma szeroko nóżki, co nie zmienia faktu że nosidło jest sztywne i z ergonomia nie za wiele ma wspólnego. jeśli przez net kupowane (na allegro) to poprosiłabym o odstąpienie (raz na jakiś czas można - jest na allegro taka opcja) albo napisała oświadczenie o odstąpieniu od kupna (to jest to samo prawo co 10 dni na zwrot od zakupu, tylko może udałoby się dogadać ze sprzedawca żeby nie wysyłał po prostu)

a na pszyszłość podaj kilka nazw nosideł ws ród których powinna szukać :D

Mayka1981
05-02-2014, 22:02
Ma prawo do wycofania się z transakcji internetowej "ot tak sobie" do 10 dni, jak już wie, ze to nie to niech poinformuje sprzedającego, po co robić cały ten cyrk z wysyłaniem paczki w dwie strony...

kasiekw
10-04-2014, 18:42
Qrde moja znajoma tez dzis takie kupiła...i dzwoni zadowolona ze wydala sporo wiec napewno jest dobre...a jak zapytalsm czemu akurat je wybrala..to powiedziala ze sztywne..a ona wlasnie takie chciala...dla 3miesieczniaka :/

Wysłane z mojego GT-I9300 przy użyciu Tapatalka

chudzinkaa
18-05-2014, 14:07
Przedwczoraj na osiedlu też to widziałam. :frown W sumie trochę się ucieszyłam, że ktoś w ogóle nosi, może doczyta i niedługo będzie chusta...