PDA

Zobacz pełną wersję : kieszonka z noworodkiem do oceny



gosica502
05-02-2014, 19:47
Baardzo prosze moje drogie spójrzcie fachowym okiem i powiedzcie co ulepszyc i poprawic aby bylo dobrze:
http://i60.tinypic.com/2cr0lg6.jpg
http://i60.tinypic.com/33e1mqq.jpg

Paprotka
05-02-2014, 20:30
Moim niefachowym okiem - idealnie!
Dociągnęłabym minimalnie przy karczku i dół chusty (czyli to, co wychodzi spod kolanek)

Pięknie wyglądacie! ;)

Mayka1981
05-02-2014, 20:38
O mamo jaki zamotany słodziak :love: Cudnie po prostu...

Ja jestem fanką dawania większej ilości na kark, wtedy nic nie przeszkadza przy nóżkach, nie ma tego nadmiaru do zbierania z krótkich udek i co niektórych dziwi - łatwiej dociąga się karczek.

Jak już koniecznie chcesz jakieś uwagi to dociągnięcie przy karczku, ciut bardziej gładko na plecach, ciut węziej kolanka i stópki bardziej pionowo a nie na boki

Jak z takimi wiązaniami zaczynasz, to do perfekcji szybciutko dojdziesz, brawo :thumbs up:

gosica502
05-02-2014, 20:40
No przy tym karczku to wiem ze minimalnie niedociagnieta a teraz jak sie przyjrzalam to dol faktycznie troche tez... Czekam az ktos sie wypowiem odnosnie pozycji nozek, pleckow itd..

No i przepraszam za lazienkowe zdjecia ale poki co nie mam innego lustra w domu :D:D

Mayka czyli ze z waleczkiem takim przy szyjce mowisz zeby sprobowac? :) Rety w ogole to podbudowalas mnie bo jakos tak niepewnie do wiazania podchodze i myslalam ze wszystko calkiem zle :P
Córe starsza wiazalam tylko w prostym plecaku jak juz byla wieksza, prawie rok miala i teraz drze o ta moja kruszynke :P

marynarka
05-02-2014, 20:41
:applause:Bardzo ładnie :applause: chyba tylko przy karczku minimalnie trzeba dociągnąć, ale co ja tam wiem :P

Dośka
05-02-2014, 22:39
Jaka śliczna kieszonka!!! Chusta też, że o wsadzie nie wspomnę :lol:Jak sobie przypomnę swoją pierwsza kieszonkę, to zazdroszczę - bardzo dobrze Ci wyszła. (Ten kark minimalnie dociągnąć, ja tak robiłam, że chusta była w zasadzie do połowy uszu maleństwa, ale pełen szacun :wink:)

kornflejka
05-02-2014, 22:53
OT - ale pięknie wyglądacie!! :)

nautika
06-02-2014, 09:05
Śliczna :) i kieszonka i wkład i mama!
A chusta moja najulubieńsza na malucha!

Mayka1981
06-02-2014, 11:55
Mayka czyli ze z waleczkiem takim przy szyjce mowisz zeby sprobowac?

Można z wałeczkiem (z samej chusty, nie pakuj nic do wałka), chociaż ja osobiście wolę po prostu zmarszczenie.

Plecki ładne, nóżki mogły by być bliżej, ale naprawdę wygląda fajnie :)

Spróbuj może niżej zawiązać, maluszek powinien się wtedy też ładniej ułożyć z główką bo mam delikatne wrażenie "zwisu" tzn takiego zbut dużego przygięcia głowy i przez to łopatki trochę mogą odstawać i całość się moze robić trudniejsza do wygładzenia na górze, ale przy takim maluchu to każdy cm robi różnicę, więc drobne poprawki a mogą przynieść fajny efekt.

Jak ktoś będzie chciał to im dłuzej będzie szukał tym więcej rzeczy do poprawy znajdzie, ale ja tu widzę dobrą technikę na starcie i jedynie drobiazgi (istotne, ale bez dramatu), które po kilku próbach pewnie sama byś wyłapała. Brawo :)

gosica502
07-02-2014, 18:13
Dziękuję Mayka za wszystkie rady :) Będę próbować dalej i może tu wstawię coś jeszcze później :)


Nautika no to prawda że te bambusiki lennylamb na maluszki cudowne. Próbowałam dziś w bawełnianą natkę zamotać i duużo ciężęj szło- tym bardziej ze niezlamana jeszcze..

martekle
17-02-2014, 17:34
o widzę przez chustę pieluche wielo, prawda? :)