PDA

Zobacz pełną wersję : Chusty w książkach dla dzieci :)



cranberry
30-01-2014, 22:37
Znalazłyście w książkach, które czytacie, obrazki z chustomamami?
Ja póki co znalazłam w Zuzi, bodajże pt. "Zuzia się zgubiła" W sklepie, kolejce do kasy, stoi mama w chuściochem :)
i w serii ulicy Czereśniowej, w "Zimie na ulicy Czereśniowej" niestety przodem do świata.. w "Wiośnie..." są już dwa chuściochy, w tym jeden na plecach :) podoba mi się to!
:thumbs up:

Paprotka
01-02-2014, 23:04
Tak :)
Nawet taki wątek kiedyś założyłam, ale zniknął :)
Ja jeszcze widziałam w którejś Basi chyba... I w "Mój przyjaciel Szymon"

modrooczka
01-02-2014, 23:06
Tak :)
Nawet taki wątek kiedyś założyłam, ale zniknął :)
Ja jeszcze widziałam w którejś Basi chyba... I w "Mój przyjaciel Szymon"
"Basia i Boże Narodzenie" :-)

Iwka
01-02-2014, 23:26
I w 'Wielka księga. Basia" tez jest, tata z Frankiem na łyżwach jeździ. A Basia dostaje od mamy nosidełko dla Miśka Zdziśka :)

sniegga
02-02-2014, 12:32
W książeczce z serii Obrazki dla maluchów "Dzień malucha" jest mama nosząca dziecko, ale nie wiem w czym: ni to chusta, ni nosidło, nóżek dziecka nie widać. I jest też tata z nosidłem na plecach.

elinn
02-02-2014, 17:58
W "Kołysance o piersiach mamy" tez są chusty. To nasz przebój jest :)

maroussia
02-02-2014, 22:42
i w serii ulicy Czereśniowej, w "Zimie na ulicy Czereśniowej" niestety przodem do świata.. w "Wiośnie..." są już dwa chuściochy, w tym jeden na plecach :) podoba mi się to!
:thumbs up:
Nie zauważyłam. Idę szukać. Ostatnio nie mogłam znaleźć kotka (zjeżdżał na sankach). :)

annia
03-02-2014, 00:53
I w 'Wielka księga. Basia" tez jest, tata z Frankiem na łyżwach jeździ. A Basia dostaje od mamy nosidełko dla Miśka Zdziśka :)
I w "Basi i placu zabaw", tam tata nosi Franka, z tym że ma go w chuście na brzuchu i przodem do świata. :)

goszkaaaaa
05-02-2014, 13:31
I w ,,jesieni na ulicy czeresniowej''- nosidło, przodem do swiata..

Pekatrine
10-02-2014, 17:03
w misiowej piosence też pojawia się chusta :)

http://www.ambelucja.pl/images/products/zoom/Gdzie-jest-moja-czapeczka-5918-1.jpg