PDA

Zobacz pełną wersję : Tinta i jej albumy



sensibileanima
22-01-2014, 11:09
No nie wierzę po prostu, jak może nie być jeszcze tego wątku :omg:

To ja pierwsza. Mam kilka albumów i przepiśników od Tinty i wszystkie przepiękne, starannie wykonane, dopasowane do zamawiającego. Jeden nawet dostarczony do rąk własnych. Same zachwyty jednym słowem :love:

i pewnie jeszcze kilka zamówię.. :hide:

metis1
22-01-2014, 11:22
Ręcami i nogami się pod tym podpisuję! :) I Tinta, i jej albumy: :love::heart:

Też mam zdecydowanie za mało... :duh:

Mag
22-01-2014, 11:23
ja mam:), stały kontakt w trakcie zamówienia, doskonała jakość, gustowny dobór kolorów, co świadczy o umiejętnosciach i talencie, i nie piszę tego jako miłośniczka wszelakich notesów;)
aha, mam też komplet komunijny dla córki, bardzo sie wszystkim podobał, bardzo dokładnie wykonany, co jest dla mnie priorytetem, zdecydowanie polecam nie tylko na prezenty, ale i jako cos dla siebie, dla przyjemności:)

MartaS
22-01-2014, 12:08
O... I ja jestem fanką twórczości Tinty ! Podpisuje się pod wszystkim co napisały poprzedniczki :)

aniafrania
22-01-2014, 13:59
Ja też uwielbiam twórczość Tinty :)
W domu mam przepiśnik i dwa kalendarze, a jako prezenty, Tinta robiła dla mnie albumy, przepiśniki i notesiki.
Wszyscy obdarowani (to były prezenty gwiazdkowe zeszłoroczne i w tym roku) byli absolutnie zachwyceni.
Z Tintą jest świetny kontakt w trakcie realizacji, oferuje duuuuży wybór doskonałych jakościowo materiałów, wszystko wykonane jest bardzo dokładnie. Tinta ma świetne pomysły :)
Mnie najbardziej urzekły notesiki, które robiła dla kuzynek. Same zobaczcie :) :
http://tinta-studio.blogspot.com/2013/11/notesiki.html
http://tinta-studio.blogspot.com/2012/12/dwa-notesiki.html

Tinta
22-01-2014, 16:06
Teoretycznie nie powinnam się tu odzywać, ale nie wytrzymałam :D
Dziękuję Edytko za założenie wątku :kiss: i wszystkim dziewczynom za miłe słowa - dają mi pozytywnego kopa do działania! Wzruszyłam się - naprawdę! Dzięki jeszcze raz!

katsos
22-01-2014, 21:27
Zamawiałam trzy albumy przed Świętami i jestem bardzo zadowolona.
Mogłam wybrać, jakie dokładnie chcę albumy - papiery, wzory, napisy, wielkość, układ itd. Tinta wyczerpująco odpowiadała na wszystkie moje pytania, ukazując różne możliwości wykonania, doradzając. Ponadto, wymiana wiadomości była bardzo miła.
Mimo że składałam zamówienie w gorącym okresie, albumy zostały wykonane szybko a przy tym bardzo starannie.
Polecam i na pewno jeszcze się na coś skuszę, ponieważ tworzysz piękne rzeczy!

polah
22-01-2014, 22:02
też muszę dodać słów kilka, choć poprzedniczki napisały właściwie wszystko. Profesjonalizm i talent. A że szykuje mi się kilka okazji , niebawem znów zamówię coś od Tinty:)

damara
05-01-2016, 23:38
och ja też się podpisuję rękami i nogami, albumy od Agaty robią furorę wszędzie! Uwielbiam!

gouomb
30-10-2016, 12:08
Tinta, gdzie jesteś? Odłożyłam trochę pieniędzy i marzę o albumie zrobionym przez Ciebie.
Wszystkie dotychczasowe były na prezenty i w efekcie ja nie mam żadnego. A bardzo, bardzo bym chciała!
Wiecie, czy da się zwabić Tintę z powrotem na forum?

Tinta
30-10-2016, 21:56
Hej, bardzo mi miło to czytać, ale już od dłuższego czasu nie zajmuje się albumami. Musiałam podjąć decyzję o zakończeniu działalności. Powodów tej decyzji było kilka. Poszłam do pracy, przez jakiś czas próbowałam jeszcze robić albumy wieczorem, w weekendy, ale na dłuższą metę nie dałam tego pogodzić.
W zeszłym roku, pod koniec, sprzedałam całą pracownie, także nie mam już nawet narzędzi żeby coś zrobić.
Czasem tęsknię za tymi czasami, pracy w domu, nad albumami, ale moje nowe zajęcie tez bardzo lubię....
Także niestety nie będzie już możliwości zamawiania u mnie....
Ściskam!