PDA

Zobacz pełną wersję : wiercipięta, obserwator świata - jakie wiązanie na biodrze?



olula
17-01-2014, 11:18
Juz tu pisałam, że mam wiercipiętę straszna, ruchliwe, żywe dziecko nie dające się krępować wiązaniami z przodu.
Bardzo proszę o naukę i poradę jakie wiązanie najlepsze na biodrze. Nie chce na własną rękę szukać filmików w googlach tylko proszę o fachowa poradę ekspertek i wskazanie sprawdzonych już filmików wiązań na biodrze chusty 4,6 . mam storche leosia, która nie chce się sprzedać to się być może do niej przekonam ponownie. W instrukcji storche'a jest jakaś kieszonka na biodrze, ae ja mam wrażenie ze sama to się ona nie trzyma. Musze dziecko podtrzymywać i tak ręką bo coś tam nie gra w tym wiązaniu. Z kolei kangur na biodrze nie próbowałam, ale mam wrażenie, ze Oleńka nie będzie chciała mieć tak nóg skrepowanych. Proszę pomóżcie
:help::thanks:

Kalahim
17-01-2014, 11:19
Podczepię się pod wątek jeśli pzowolisz!

olula
17-01-2014, 11:55
oczywiście

Mag
17-01-2014, 12:49
z długiej siodełko z pętelką, moje ulubione na biodrze.
a w ogole to zawsze mozesz ciachnąć leosia i zrobić kółkowa lub dac komus do uszycia, wtedy problem skomplikowanych ruchów i skrępowania (lub efektu skrępowania) dziecka zniknie. Łatwo włożyć, łatwo wyjąć:)
aha, ja się uczyłam siodełka z instrukcji chustomanii:
http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/siodelko_z_petelka

olula
17-01-2014, 13:08
okej - te wiązanie na chustomani wygląda nawet fajnie
sprobuje