PDA

Zobacz pełną wersję : "podglądacz"



kammillka
13-01-2014, 12:53
Witam!
Na forum zaglądam regularnie od września - dzięki szwagierce, którą poprosiłam o inf. na temat pieluszek wielo. Mój udział na forum był i nadal jest raczej z pozycji „podglądacza", który się nie przywitał a na własny post zdecydował się tylko raz:oops:
Decyzja o używaniu wielo zapadła gdy byłam w drugiej ciąży i przestało mnie bawić polowanie na promocje "ulubionych pampersów". Z lenistwa – oczywiście mego - starsza teraz 2-letnia córa była chowana na pampersach i pieluszki zmieniłam jej dopiero, gdy nocne moczenie było raz na kilka nocy a decyzja o wielorazowym pieluchowaniu młodszej podjęta na 90%. Choć młodsza ma dopiero 2 miesiące to jestem bardzo zadowolona z podjętej decyzji a pranie nie takie straszne jak je malują…
Dzięki forum stałam się również szczęśliwą posiadaczką pierwszej chusty.

Prywatnie: spełniona „kura domowa”, posiadaczka niesfornego psa i mnóstwa rybek, lubię szydełkować lalki i inne stwory dla starszej córy.

Pozdrawiam

maroussia
13-01-2014, 14:49
Witaj podglądaczko! :hey: Może ośmielisz się i zaczniesz się również "udzielać".

Quenya
13-01-2014, 14:54
Witaj :hello:
Twoja miejscowość kojarzy mi się z dawniejszymi podróżami z Krakowa do Suwałk :D pociągiem (intrygowała mnie ta nazwa zawsze ;) ).
Pierwsze koty za płoty więc teraz możesz się poczuć swobodnie - miłego forumowania

kammillka
13-01-2014, 15:22
Miesjcowość niewielka i raczej niezbyt ładna ale za to z 4 stron otoczona pięknymi lasami

Kudlata
13-01-2014, 15:27
witaj :)
to teraz już musisz się udzielać i koniecznie pokaż swoje dziergane zabawki :)

huskymama
13-01-2014, 21:57
:welcome: