PDA

Zobacz pełną wersję : jeszcze nie siedzi a ja chce MT od babolka :(



steffburton
30-04-2009, 16:08
mam zgryz straszny. chce (och jak strasznie chce) MT z Lenny Lamb, ale Nina mimo 7 mies na karku nie siedzi jeszcze i nie bardzo sie zapowiada :( i tak mi zle, bo z jednej strony chciałabym łatwo wrzucac w chuste i przemiennie z wozkiem stosowac (jak nie usnie na spacerze to ja niesc musze ) a z drugiej nie chce jej pleców pokrzywic :(

buu

czukczynska
30-04-2009, 16:34
Kup sobie i poczekaj,aż dzieć będzie siedzial. :D
W między czasie możesz sobie go podziwiać.

steffburton
30-04-2009, 16:43
no własnie jestem prawie pewna ze jak juz kupie to bede uzywac :)
w ogole tak sobie mysle ze mi chyba kółkowa jest potrzebna albo pouch, do noszenia na biodrze z 'nieudanego' spaceru we wózku

gosma
30-04-2009, 16:45
u nas podobnie jak nie uśnie to szybko jej się siedzenie w wózku nudzi - ja mam poucha od Melkaj i jest dobry na wszystko, zawsze pod wózkiem albo w torbie, na zakupach, w kościele, żeby zejść do piwnicy, do listonosza......polecam

hani
30-04-2009, 16:46
ja bym poczekałaz kupnem MT bo będzie "kusiło", a kółkowa jest super polecam i można juz niesiedzące nosić

marza
30-04-2009, 16:48
Na spacer z wózkiem zazwyczaj biore kółkową.
Łatwo załozyc gdy juz skrzat na rekach :wink:
Przy wiązance czy też MT mała protestuje gdy odłoże ją do wózka w celu związania..1min jej się dłuży :wink:

A co do tematu MT-to czytałam na forum różne opinie
Jedni piszą ze dopiero od chwili gdy skrzat już samodzielnie usiądze,inni ze moze być od chwili gdy posadzony utrzymuje równowage pod warunkiem ze MT dobrze otula.

hani
30-04-2009, 16:56
może chustoMT bo lepiej otula

steffburton
30-04-2009, 17:10
pewnie w koncu sie przekonam do jakiegos innego mt, ale na razie tylko czrwony Lenny Lamb. :roll: zakochałam sie w nich
no nic pomysle o kółkowej - one chyba lepiej otulaja niz pouche? mialam przez tydzien pozyczonego pocha z chusta.pl chyba, ale nina go nie akceptowała (miała chyba z miesiac)

lori
30-04-2009, 17:16
amy ten sam problem
Franek jeszcze nie siedzi a piękny MT od melkaj leży i tylkko sobie na niego patrzę, głasiam sobie, pożyczam koleżance...
raz włożyłam F na brzuch w MT i stanowczo NIE. chusta super trzyma plecki, w MT choćbym nie wiem jak zawiązała mocno robi mu się garb, czuje że wisi na miednicy.
lepiej poczekaj - dla dobra dziecka
pouch albo kółkowa jak dziewczyny prawią będzie super

Nata
30-04-2009, 20:49
ja nosze w mt moja 5 mies. core

pabla28
01-05-2009, 12:25
ja na wózkowe spacery zawsze poucha mam w wózku.młoda w wózku grzecznie jedzie z 30min,potem jest marudzenie -wtedy wózek jedzie pusty a młoda w pouchu,jak już się naogląda świata i poprzytula to z powrotem do wózka i zasypia :)
często sie ludzie oglądają jak prowadzę pusty wózek a dziecię na rękach siedzi :D
a MT zaczęlam używać w marcu, jak wózek był wrogiem nr 1, młoda usiadła sama z 2-3 tyg później.

Agnen
01-05-2009, 12:49
IMO jeśli MT jest dobrze dopasowane to takiego 7mies możesz nosić.

steffburton
01-05-2009, 13:17
wczoraj mi maz posadził dziecko na pralce i pokazuje ze siedzi samo. przez ułamek sekundy :)

paskowka
03-05-2009, 17:09
pewnie w koncu sie przekonam do jakiegos innego mt, ale na razie tylko czrwony Lenny Lamb. :roll: zakochałam sie w nich
no nic pomysle o kółkowej - one chyba lepiej otulaja niz pouche? mialam przez tydzien pozyczonego pocha z chusta.pl chyba, ale nina go nie akceptowała (miała chyba z miesiac)

O tak, miałam przyjemność z czerwonym MT od LL ale moja Lidka tez jeszcze nie siedzi, a mnie ten czerwony kusi, och jak kusi :lol:

Anna Nogajska
03-05-2009, 21:47
moim zdaniem, jeśli mt będize bardzo dobrze dopasowany to 7 miesięczne dziecko, nawet niesiedzące, możesz spokojnie nosić. ważne, aby dziecko "nie zapadało się" w mt, miało panel od jednego dołka podkolanowego do drugiego, miało schowane rączki. :hide:

nie kupowałabym mt bez możliwości przymierzenia go, albo możliwości zwrotu.

może się okazać, że jak twój mały usiądzie to już niektóre mt będą dla niego za małe.

ann_a30
08-05-2009, 11:58
A tak właściwie, to dlaczego nie można nosić niesiedzącego w MT? :hide:
Nie miałam nigdy, w zasadzie nie widziałam nawet "na żywo", myślę kupić jak dziecko będzie siedzieć (ciekawe kiedy :roll: ) - teraz nawet nie siedzi jak się go sadza, w ogóle nie łapie czym jest siedzenie, więc przyjdzie nam poczekać parę miesięcy.

steffburton
08-05-2009, 12:41
annamamaalexa, odpisz na PW, prooosze