PDA

Zobacz pełną wersję : co na prezent dla początkującej chustomamy w Hiszpanii?



branja
30-04-2009, 08:50
Witam,
jestem dumną włascicielką Storcha i zaraziłam chustowaniem kuzynkę, która na stałe mieszka na południu Hiszpanii. Teraz ona ma zostać mamą i w ramach prezentu dla nowego członka rodziny poprosiła o chustę tkaną, wiązaną i cienką (ze względu na klimat). Mama ma ok 170 cm, jej mąż ponad 180cm - chcą nosić oboje. Co prawda będą mieli córeczkę, ale ponieważ oboje są wysocy, należy przewidzieć, że mała nie będzie drobnym dzieckiem. Najprawdopodobniej będzie to jej jedyna chusta. Co do budżetu - bardzo proszę o rózne propozycje ponieważ planujemy rodzinną "zrzutę" :)
Ja z mojej chusty jestem bardzo zadowolona, ale nie wiem czy sprawdzi się ona podczas hiszpanskiego lata, a poza moją chustą nie mam zbyt dużej wiedzy ani doświadczenia o innych, dlatego bardzo proszę doświadczone chustomamy o pomoc przy wyborze chusty dla małej Klary.
Szczególnie zależy mi na dobrym wyborze marki chusty i długości, bo chciałabym żeby rodzice i córa byli z prezentu zadowoleni, pomożecie? ;)

marta-la
30-04-2009, 09:31
A tu dla kuzynki gdyby połknęła bakcyla i sama chciała coś dokupić na miejscu http://llevaralbebe.blogspot.com/
A w kwestii doboru chust to na pewno już dziewczyny lepiej doradzą. :hello:

rebelka
30-04-2009, 10:45
Cienka jest babylonia, vatanai, pawie didka, girasol, zara, indio silk. Bambus nati zawiera w sobie filtr uv, jest miękki jak kaczuszka ale w moim odczuciu jest bardziej mięsistą chustą od wyżej wymienionych. Co do wymiarów to nie jestem pewna, niech mnie dziewczyny poprawią ale wydaje mi się, że 4,6 by starczyło.

branja
30-04-2009, 14:22
a jak się noszą te chusty? ktora będzie najlepsza dla noworodka i dla początkującej chustomamy? rodzice planują nosic Klarę od samego początku, a to będą wakacje i to na poludniu Hiszpanii..