PDA

Zobacz pełną wersję : Blueberry



IwontaG
29-04-2009, 22:15
Kto ma i co może od niej powiedziec?

hanti
29-04-2009, 22:21
podobało mi się to że była wąska między nóżkami, miała dobrze rzepy i była chłonna

nie podobało mi się to że za sztywna była

atelka
29-04-2009, 22:23
minki kieszonka one size- mała jak na one size, super wkładka konopno-mikrofibrowa, fajnie wykonana. polarek wewnątrz sie "kulkuje", rzepy rewelacyjne, mocne i nie niszczaą się jak w BG. laminowane minki grubsze niż laminowany poliester przez co są sztywniejsze, ulubione mojego małża, moje niekoniecznie

v
29-04-2009, 22:27
miałam otulacze minky
miałam kieszonki minky

zalety:
estetyka - sa absolutnie piekne
trwalosc - sa z grubego pulu, ktorego nie da sie zajechac, a ktory nie jest tak gruby, by byl niewygodny
kroj - kazdemu pasuje co innego, ale sa idealne: pomiedzy szerokimi wonderbułami a waskimi IB
rzepy - sa to najtrwalsze rzepy w kosmosie; jedyne dla mnie akceptowalne, poza tym uzywam tylko nap

wady otulacza: jak formowanka za bardzo nasiaknie, warto wymienic i otulacz, poniewaz wyscielany jest materialem, nie samym PUL-em, co jest jednoczesnie zaleta, bo jak pieluszka jest mniejsza od otulacza, dziecko nie musi dotykac bezposrednio tej oddychajacej, ale jednak - umowmy sie - gumy :)

wady kieszonek minky: brak

jestem ogromna entuzjastka blueberry i wiem, ze maja zawrotne ceny, ale sa wg mnie warte kazdej zlotowki na nie wydanej

gagatek
30-04-2009, 09:09
mam blueberry onesize, bardzo fajna, chłonna, wygodna.
może chcesz kupić, bo moja młodzież na polar uczulona? (kupiłam pieluchę tu na forum, użyłam dosłownie 1 raz :()

IwontaG
30-04-2009, 09:19
mam blueberry onesize, bardzo fajna, chłonna, wygodna.
może chcesz kupić, bo moja młodzież na polar uczulona? (kupiłam pieluchę tu na forum, użyłam dosłownie 1 raz :()

Jaki kolor i ile za nią chcesz?

gagatek
30-04-2009, 09:35
piszę pw

ann_a30
30-04-2009, 20:20
Bardzo fajna. Chłonna i zgrabnie leży, nie ma dziecko w niej wielkiej pupy. Nawet ten wkład dość szybko schnie.

Pat
30-07-2013, 12:43
Blueberry to jedne z największych pieluch OS, z jakimi miałam do czynienia. Dla nas to zaleta.
Super jest to, że mają dwa rzędy napek do regulacji obwodu w pasie i przy nóżkach.
Otulacz i kieszonka są dość szerokie w kroku, natomiast formowanka to chyba najgrabniejsza pielucha, jaką mieliśmy! :omg: Jest bardzo wąska w kroku i świetnie się układa. Mamy ją od niedawna i zastanawiam się, czy wkłady będą twardnieć. Mam nadzieję, że nie.

Szkoda, że te pieluchy są takie drogie :(

aleocochodzi
08-08-2013, 21:22
Mamy kieszonkę z PULem poliestrowym. Jest z tych szerokich w kroku, co u nas akurat nie jest zaletą. Zapinanie jest dość dobrze regulowane. Tylko drażni mnie, że polar jest na plecach bez gumki. Nie lubię go podwijać. Wkład podwójny, składany jest bardzo użyteczny.

madzians86
16-08-2013, 11:47
to najlepsze pieluszki pod słońcem-cały zestaw mógłby sie składać tylko z blueberry

Gisel
22-08-2013, 22:41
ja mam otulacz tej firmy i jest to najlepszy otulacz jaki mam, nigdy nie przeciekl a do tego nie odciska sie na nozkach mojego Synka. szczerze polecam:)

Gaja78
06-11-2013, 18:40
Ja wczoraj zakupiłam 2 szt Blueberry Coverall mini. Po recenzjach na forum byłam nastawiona bardziej na otulacz Flipa, ale jak go dotknęłam w sklepie to już mniej. Jeszcze nie mogę BB użyć, bo maluszka urodzę za 4-5 tyg. ale rozmiarowo od noworodka te BB mini wydają się być bardzo trafione. Dopasowałam już do nich dostępne na tutejszym, kanadyjskim ryku prefoldy bambusowe i bawełniane premmie (nb), dublery etc. Wszystko fajnie wchodzi: Sama pieluszka Coveralls mini: - dobrej jakości PUL (jak ktos niżej napisał nie do zajechania - faktycznie porzadnie wyglada :) miękki w dotyku i nieceratowy. - rzepy solidne + pozwalają dobrze się dociągać do małego brzuszka - dodatkowe falbanki przy nóżkach - elastyczna gumka na pleckach, co by zawartość trzymała się w środku (np. płynna kupka) - rozmiar od noworodka do 8 kg to jednak jest dobre ponad pół roku użytkowania! (max. 8-9 mcy w zaleznosci od wagi dziecka) - piękne wzory! :) Myślę, ża wraz z kieszonkami AppleCheeks będą to nasze ulubione otulacze. Po 4-5 m-cu zakupię otulacze BB one size (moze też kieszonki os BB Deluxe: http://www.lagoonbaby.com/Blueberry-One-Size-Deluxe-Pocket-Diaper-w-Microterry-Inserts_p_183.html bo tu takie mam dostepne) na kolejne 2 lata. Pzd.

kustafa
31-12-2013, 22:09
ja mam otulacz tej firmy i jest to najlepszy otulacz jaki mam, nigdy nie przeciekl a do tego nie odciska sie na nozkach mojego Synka. szczerze polecam:)

zgadzam się. jeden z lepszych otulaczy i ma dodatkowe gumki przy nóżkach. jest dość duży, ale dla nas to plus. idealny na noc, na formowanki. jako jedyny spokojnie mieścił bbh.

Magenta
01-01-2014, 20:54
Miałam otulacz, nie dość że śliczny to faktycznie wszystko pomieścił(puściłam dalej, bo wtedy jeszcze nie pieluchowałam w nocy :duh:) mam też jedną fantastyczną kieszonkę minki w dziewczęce moro na rzep, a rzepów nie lubię, ale zaczynam się do niej przyzwyczajać i na początku chciałam ją przerobić na napki, ale jakoś tak czas mija, a rzep jak jest tak był ;) szeroka w kroku, ale fajna na drzemkę i wyjścia IMO.

Orville94
02-01-2014, 16:52
Mamy taką pileuszke , z wyglądu urocza, bardzo chłonna, wąska między nogami.