PDA

Zobacz pełną wersję : Galeony



Strony : 1 [2]

precikuranowy
16-01-2014, 23:09
Obiecuję założyć specjalny wątek zdjęciowo- mężowo- akwariowo- pochwalny:mighty:
Startujemy w poniedziałek, więc do końca stycznia wątek się pojawi na 100%:)

abcd_2007
16-01-2014, 23:11
Ale zdradź chociaz co tam bedziecie trzymac:)
My (tzn ja:)) planujemy BW z małym stadkiem piranii czerwonych :)

jewa
17-01-2014, 00:25
Posiadaczki dla 10 kg wsadu lepsza bawełna czy bambus? To taki grubasek jest, co poniesie?
Zdecydowanie bawełna :)

precikuranowy
17-01-2014, 05:10
witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
pzdr.

malgos
17-01-2014, 09:47
juz nic

nautika
17-01-2014, 10:44
witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
pzdr.

??

precikuranowy
17-01-2014, 11:04
o cholera.... mąż w nocy dorwał mi się do kompa. Przepraszam:oops:

I teraz zastanawiam się, czy dostanę ostrzeżenie za udostępnianie komuś konta (to nie było celowe), czy mam skasować post- ale też nie wolno... Naprawdę przepraszam:oops:

maldita
17-01-2014, 11:06
Aaaa... galeony znowu w outlecie :-( Nie podoba mi się ta chusta, nie podoba mi się ta chusta, nie podoba mi się ta chusta, nie podoba mi się ta chusta, no nie podoba!
Mi na szczęście naprawdę się nie podoba w przeciwieństwie do koronek wszelakich... :)

Paprotka
17-01-2014, 17:29
witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
pzdr.


:applause:

abcd_2007
17-01-2014, 17:39
witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
pzdr.


Boskie:high::high::high::lool:

Nima
17-01-2014, 21:02
:lool::lool::lool:

Nimo kochana, kwota transportu z Częstochowy do Wrocławia pewnie byłaby zabójcza- bo tematem przekupstwa jest akwarium o pojemności 450 l (które sobie w naszym 35 m2 postawimy chyba na suficie):mad

No ale za statki to se tam może stać:mrgreen:

Dziękuję madzi (http://www.chusty.info/forum/member.php/2738-madzi):)

hmmm,to moe ja chociaż trochę się do wody dorzucę :D jakieś 2 czajniki jestem w stanie odlać :D

jak On taki fan morskich klimatów to namów go jeszcze na Ryby Didymosa ,Krakena Nati i co tam jeszcze :P:P:P


witam tu M. Ja również planuje BW a mianowicie altum orinoco nie mylić ze skalarami pozdrawiam.

P.S. Kocham moją żonę i jak dam rade to ją zachuszczę na śmierć
pzdr.


o cholera.... mąż w nocy dorwał mi się do kompa. Przepraszam:oops:

I teraz zastanawiam się, czy dostanę ostrzeżenie za udostępnianie komuś konta (to nie było celowe), czy mam skasować post- ale też nie wolno... Naprawdę przepraszam:oops:

hehehe,chciałam wcześniej pytać,czy on tak sam od siebie :D:D:D: bo takie rzeczy sie normalnie nie zdarzają :D:D:D:D

livada
17-01-2014, 21:43
Nie jestem fanką bambusa, lubię grubą bawełnę, ale w tym przypadku to właśnie bambus mnie bardziej oczarował - bardzo fajnie mi się wiąże, nie jest śliski, też jest gruby, ale nie tak jak bawełna, IMO ma potencjał jak chodzi o nośność... No cudo, zostaje ze mną.

Alassea
18-01-2014, 16:58
Miałam dziś ogromną przyjemność zamotać się w galeony - no boska jest. Piękna, wiadomo ;-), do tego solidna, mięciutka... Powinno się ją przechowywać w stanie rozłożonym, niech cieszy oko :-P

greeneddie
22-01-2014, 23:58
Porównanie: od lewej turkus/czerń, grafit/ecru, czerwień/ecru

http://chusty.pxd.pl/gallery/pic348/v2014012220555793725444.jpg (http://chusty.pxd.pl/zdjecie/977398/1/ll-galeony-porownanie-turkus-grafit-czerwien)

malgos
23-01-2014, 10:27
aaaa, jakie piękne zestawienie !!! greeneddie, dzięki Ci dobra kobieto :).

libra
23-01-2014, 10:45
Greeneddie - nie ma to jak poszaleć na wyprzedażach:thumbs up:
Myślałam o tym graficie, zwłaszcza w tak miłej cenie, ale ostatecznie się powstrzymałam, więc tym bardziej cieszy mnie poniższa opinia:

Nie jestem fanką bambusa, lubię grubą bawełnę, ale w tym przypadku to właśnie bambus mnie bardziej oczarował - bardzo fajnie mi się wiąże, nie jest śliski, też jest gruby, ale nie tak jak bawełna, IMO ma potencjał jak chodzi o nośność... No cudo, zostaje ze mną.
:kiss:
Na Twojej opinii polegam jak na Zawiszy :D zwłaszcza, ze mamy dość podobne preferencje;)
I łatwiej mi przeboleć moją nadgorliwość, która mnie sporo, dosłownie, kosztowała:duh:

greeneddie
24-01-2014, 00:48
Greeneddie - nie ma to jak poszaleć na wyprzedażach:thumbs up:
Myślałam o tym graficie, zwłaszcza w tak miłej cenie, ale ostatecznie się powstrzymałam, więc tym bardziej cieszy mnie poniższa opinia:

:kiss:
Na Twojej opinii polegam jak na Zawiszy :D zwłaszcza, ze mamy dość podobne preferencje;)
I łatwiej mi przeboleć moją nadgorliwość, która mnie sporo, dosłownie, kosztowała:duh:

Zgadzam się z opinią o bambusie, z tych trzech dwie to bawełna a jedna to bambus i już jestem w 99% zdecydowana zostawić właśnie jego, a puścić dalej bawełny, bo chociaż są fajne, dobrze noszą to podoba mi się mały węzeł w bambusie :lol:

libra
24-01-2014, 10:35
To powiadasz, że w bawełnie węzeł większy?:lol:
Czyli turkusik zostawiasz? Też mi się podoba:)

greeneddie
24-01-2014, 23:36
To powiadasz, że w bawełnie węzeł większy?:lol:
Czyli turkusik zostawiasz? Też mi się podoba:)

:lool: Coś mnie podkusiło dzisiaj zamotać bawełniane Galeony i jejku One też są suuuuper :sick: węzeł, co tam węzeł :rolleye: chyba jednak tylko jedne sprzedam :lol: Tylko które :duh:
Tak turkusik koniecznie zostaje - jest śliczny :love: I grafit czy czerwone :seesaw:

joasia
25-01-2014, 11:07
mi się wszystkie podobają:)

dagape
29-01-2014, 21:44
Po zobaczeniu na żywo i zamotaniu, zmieniam moje zdanie na temat galeonów. Są cudowne! Z jednej strony są bardzo wyraziste, z drugiej jakby troszkę rozmyte, ale ciągle piękne! Bambus jest gruby, ale mięciutki, super się dociąga, węzeł fajnie się wiąże, bardzo wygodnie układa się na ramionach i bardzo przyzwoicie nosi! Mając ją w ręku w życiu bym nie powiedziała, że to bambus. Jest super! Kurcze, chyba będę musiała jakąś moją chustę poświęcić na rzecz galeonów :P

abcd_2007
30-01-2014, 22:59
zmieniłam tytuł co by było łatwiej znaleźć:)

malgos
21-02-2014, 18:27
Muszę, bo się uduszę!!!

Miałam dziś przyjemność pomacać te słynne bambusowe galeony Livady i...

Ło matko i córko najmilejsza! Co za niesamowita chusta! Bije na głowę absolutnie wszystko!

Jest zwarta, żadna tam firanka, cudownie mięciutka, ale tak w sam raz, idealnej średniej grubości. Bosko się dociąga, jest taka plastyczna, cudownie dopasowuje się do ciała i niesamowicie wygodna jest na ramionach. No i dla mnie najważniejsze - jest leciutka i NIE jest tak obrzydliwie śliska jak te niektóre no-cottony, gdzie jedna strona jest typowo bambusowa, jest tylko taka jakby lekko muśnięta połyskiem, pięknie pracuje :). No i NIE ciągnie się tak obrzydliwie jak guma (taki byl mój nc :(), pracuje fajnie do oporu, ja tego nie cierpiałam w nc, tej kocykowatości i sztuczności i tego ciągnięcia jak w elastyku.

Zamotałam mój kiepściuchny plecak prosty i było mi przewygodnie. No tok-szok-piramida!

Co do wzoru to na żywo jest oszałamiający, wyjątkowo dopracowany, można go kontemplować godzinami i ciągle odkrywać nowe szczegóły, nowe historie. No i jest absolutnie praktyczna, dla mnie to wazne, dzięki temu wzorowi w ogóle nie widać na niej kurzu, smug, plam, no szmata na kazde warunki!

A tkanie to już absolutne mistrzostwo świata i okolic!

Chusta warta grzechu! No choinka jasna, chyba pójdę, sprzedam wszystko, co mam i kupie te Galeony... Dla mnie tylko Tula dorównuje jej wygodą... :)

edti.Na zdjeciach widac tylko 50% jej urody, POWAŻNIE...

owieczka33
24-02-2014, 23:18
Są galeony jako kółkowa. Podobają mi się baaardzo! :)

forgetit
27-05-2014, 20:04
Jak dla mnie Galeony to najpiękniejsza chusta świata. Uwielbiam! Wzór przypomina mi ilustracje z jakiejś powieści przygodowej, np. Moby Dicka. Mam wersję z bambusem, bo uwielbiam lenny lambowe bambusy za ich delikatność i mięsistość. Ta chusta zdecydowanie zostanie dla wnuków :-)

tinuviel
27-05-2014, 20:48
Jak dla mnie Galeony to najpiękniejsza chusta świata. Uwielbiam!
O tak!!! Cos pieknego :)

biedroneczka1
16-04-2015, 09:04
Dziewczyny, ile dalybyscie najwiecej za grafitowe bawelniane galeony? Licytuje na ebayu i tak mysle gdzie jest granica.