PDA

Zobacz pełną wersję : chce najlepsza dla dzidziusia z terminem na lipiec 2008



nordynka
09-02-2008, 22:24
Nasze czwarte dziecko pojawi sie w lipcu 2008r. Jedynie Wojtus (1,5 roku) doswiadcza chustonoszenia:(, wczesniej o chustach nie slyszalam. Mam dwie chusty Hoppa Parisa i zakardowego didka, no i MT od Wroby. Odkad mamy didka, hoppa nie uzywamy. Dla czwartego dzidziaka nie kupujemy wozka zadnego dlatego chce najlepsza chuste!. Doradzcie prosze:
1. dziecko z konca lipca (wiec nie moze byc zbyt gruba)
2. moje wymiary (sprzed ciazy) to 168 cm. wzrostu, 54 kg, rozmiar 38-40
3. Bedziemy nosic az dzidziak sam nie zrezygnuje, wiec chusta ma sie nie obluzowywac, poza tym jeszcze Wojtus tez bedzie chustowy

Kolor oczywiscie sama sobie wybiore, chodzi mi o firme (no po przeczytaniu recenzji, mysle, ze faworytem jest didekj, ale ktory rodzaj?), dlugosc (po porodzie od razu szczupla nie bede:(), no i zeby na lato byla dobra. Pozdrawiam, Ewa

hanti
09-02-2008, 22:41
nordynka witaj :high: :welcome: cieszę się że Cię tu widzę

szczerze ciężko wybrać jest wiele bardzo dobrych chust chociaż na upalne lato ja poszłabym w stronę babylonii
a jeśli didek to maciupeńkasa poniesie żakard który też jest przewiewny :)

buns
10-02-2008, 08:31
Ewa:) Ja mam Storchenwiege Leo Natur, długość 4,1, możemy się spotkać, to zobaczysz:) A Ty jesteś taka szczupła że 4,6 to za duuuużo:) Będę też mieć do testowania od Vegi Bebinę na kilka dni i Chimparoo od petisu, możemy się w parku albo u mnie spotkać:)

Zuzia
10-02-2008, 09:55
Na lato i dla malucha to ja bym chyba Vatanai polecała. Super milutka i przyjemna chusta. Z tego co pisze buns jesteś ze Śląska więc może się na spotaknie wybierzesz i pomacasz różne chusty.

buns
10-02-2008, 10:30
Właśnie Ewa, 16 w sobotę jest spotkanie w Ikei o 10 - będą przeróżne chusty:)

Ruda
10-02-2008, 11:14
Ewa:) Ja mam Storchenwiege Leo Natur, długość 4,1
buns, prywata: w co sie motasz taka dlugoscia?? :)

DonKaczka
10-02-2008, 12:19
vatanai super, ale Ewa chce dla starszego dziecka uzywac wygodnie, to juz niestety

Ewa, dla malucha i na lato vatanai bylby super, ale wtedy dla wojtusia krotsza chusta na plecaczek - babylonia czy didek zakard wlasnie
ale to opcja na dwie chusty

jesli jedna to jakies miekkie ale dobrze noszace: obstawiam babylonie, leo, indio i zakardowe didki, do wyboru
moze czerwone fale didymosa? jakob to juz wiem ze Ci sie podoba

rzuc kolory powklejamy porady

Zuzia
10-02-2008, 12:33
buns, prywata: w co sie motasz taka dlugoscia??

Przepraszam że się wtrącę ale buns jest ode mnie drobniejsza a ja w tą długość storcza ( nie wiem jak inni producenci mają z długościami) motam się we wszystko (tzn łącznie z 2x i bwcc). Sama się zdziwiłam, ale starcza.

polaquinha
10-02-2008, 12:33
czwarte dziecko....mmm... miod na moje serce! :D

Witaj :)

nordynka
10-02-2008, 14:45
dzieki dziewczyny za rady (w ogole super jest to forum i w koncu nikt mnie nie pominal, tzn. mojego postu:)). Chyba jednak chcialabym didka. Donkaczko, uwielbiam wszystkie czerwienie, ew. roze, ale zdecydowane kolory (czy paski, czy zakardy, wszystklo jedno, tu stawiam na komfort). Buns, ja bylam szczupla przed 4 ciaza, hehe. Poza tym zastanawiam sie, czy nie ma to byc chusta i dla mnie i meza. Wymiary meza: 175 cm, raczej szuply z tendencja zwyzkowa;). Donkaczko, licze na Ciebie, Ewa
Ps. Aniu, na spotkanie chetnie bym sie wybrala, ale nie mam samochodu (moj maz jedst od tygodnia w Luksemburgu, a my bedziemy do niego emigrowac, mialam ci to napisac na meila, ale wciaz mi nie wychodza meile), Ewa