PDA

Zobacz pełną wersję : Chustopomoc przez skype. Czy to ma sens?



kornflejka
28-11-2013, 15:24
Czytam forum od jakiegoś czasu, staram sie obczaic wszystko jak najbardziej, nie zaśmiecać nowymi pytaniami, ale jeśli juz cos takiego gdzieś było to proszę o podlinkowanie :)

Mam termin na 10 stycznia, więc czasu w sumie jeszcze sporo. Mam fale dunaju na stanie, kupioną na bazarku i babylonie elastyka, na wszelki wypadek przywiezie mi mama za miesiąc.

Chcialabym nauczyć sie porządnie motać. Nie wiem czy "na sucho", bez bobasa jest sens. Trochę coś tam próbowałam i nadal będę próbować, ale z tego co czytam to najlepiej jest się spotkać z doradcą/doradczynią.

Tylko u mnie nie ma na tej rubieży ;)

i tu pytanie - czy miałoby sens umówić sie na skajpie z kimś obeznanym w temacie? Zeby pokazał i obejrzał jednocześnie co i jak i z czym? Czy to musi być jednak na żywo?
A jesli nie to czy któraś z Was byłaby na cos takiego chętna i mogłaby mi pomóc?

sensibileanima
28-11-2013, 16:18
Czytam forum od jakiegoś czasu, staram sie obczaic wszystko jak najbardziej, nie zaśmiecać nowymi pytaniami, ale jeśli juz cos takiego gdzieś było to proszę o podlinkowanie :)

Mam termin na 10 stycznia, więc czasu w sumie jeszcze sporo. Mam fale dunaju na stanie, kupioną na bazarku i babylonie elastyka, na wszelki wypadek przywiezie mi mama za miesiąc.

Chcialabym nauczyć sie porządnie motać. Nie wiem czy "na sucho", bez bobasa jest sens. Trochę coś tam próbowałam i nadal będę próbować, ale z tego co czytam to najlepiej jest się spotkać z doradcą/doradczynią.

Tylko u mnie nie ma na tej rubieży ;)

i tu pytanie - czy miałoby sens umówić sie na skajpie z kimś obeznanym w temacie? Zeby pokazał i obejrzał jednocześnie co i jak i z czym? Czy to musi być jednak na żywo?
A jesli nie to czy któraś z Was byłaby na cos takiego chętna i mogłaby mi pomóc?

napisz może do IzyBK :)

kornflejka
28-11-2013, 16:36
Napiszę. A czy IzaBK konsultuje skajpowo? :)

Basinda
28-11-2013, 16:54
Tak widziałam że Iza ma w ofercie konsultacje online. Iza jest bardzo doświadczoną doradczynią i na pewno będzie mogła pomóc nawet bez osobistego spotkania.

kornflejka
28-11-2013, 16:59
Bomba! Dzieki dziewczyny :)

inka
28-11-2013, 20:22
oo widze, ze juz masz info :). Po za tym nic sie nie martw, dasz rade. Na poczatku wlozysz dziecie w elastyka, potem pomalu nauczysz sie tkanej. Ja tez sie uczylam z pomoca forumki ale mejlowo, i dalo rade.

kornflejka
28-11-2013, 20:51
Dzięki inka :)
tak myślę, że dam radę, ale tyle jest tego w necie, tych instrukcji i filmików co to są nie "koszerne", że bym chciała żeby mnie ktoś jakoś bardziej wspomógł ;) mailowo tez ok chociaz pewnie z obrazem lepiej i dlatego sie nastawiam na skajpa - może sie uda :)