PDA

Zobacz pełną wersję : Problem z 2x



Gertruda
24-04-2009, 22:20
Mam problem przy dociąganiu 2x...jeżeli chcę aby materiał był porządnie napięty to dziecko wędruje mi do góry i czubek głowy mam na wysokości brody...Noi nie mogę tak solidnie dociągnąć wewnętrznej poły która jest na dziecku...Macie jakieś rady????

Lotna
24-04-2009, 22:21
Mam to samo :|

ithilhin
25-04-2009, 00:15
- jak przekladacie poly na ramiona i potem krzyzujecie na plecach to postarajcie sie zrobic tak, zeby ta pola ktora jest wewnetrzna z przodu, byla tez wewnetrzna (tzn blizej ciala) z tylu

- dociaganie zaczynamy od tej wewnetrznej poly

- dociagamy po skosie w dol

wiecej tu:

http://klubkangura.com.pl/dociaganie-2x

Kanga
25-04-2009, 07:41
jak ciągniecie przy dociąganiu w dół to dziecko leci do góry, jak delikatnie po skosie tak jakby "przed sobą" to wtedy tylko dociągniecie chustę bez przemieszczania się dziecka :)

ChowChowww
26-04-2009, 19:53
Ja problem mam nieco inny - dziecko przechyla mi się nieco na moją lewą, plecki ma lekko wygięte w jedną stronę. Z tej strony, na którą się przechyla, ma też wyżej nóżkę podciągniętą, a druga zwisa, bez właściwego zgięcia. Podobny problem mam w kieszonce. Odnoszę wrażenie, że ktoś miał już podobny problem na forum, tylko nie wiem, który to był wątek.

Pomóżcie:doradźcie, co robić lub podeślijcie link ;-)!

ithilhin
26-04-2009, 20:09
jesli poza chusta tak nie robi to sprobuj zaczac dociaganie od tej strony, z ktora opisujesz problem.
jak robi tak pzoa chusta i zawsze na te sama strone to pewnie lepiej pokazac lekarzowi

ChowChowww
26-04-2009, 20:13
Cyprian miał tylko na początku asymetrię i raczej na drugą stronę. Teraz już nie zauważyłam nic niepokojącego. Jednak jutro czeka nas wizyta u fizjoterapeuty (taka dmuchana na zimne ;-)) i jeszcze o to zapytam. Dziękuję bardzo za pomoc ;-)!

Gertruda
27-04-2009, 20:55
Ja też tak miałam i okazało się jak się przyjrzałam w lustrze, że za mało podciągnęłam chustę pod to felerne kolanko. jak porządnie dociągnęłam to problem zniknął.

Kasia
28-04-2009, 12:13
Ja problem mam nieco inny - dziecko przechyla mi się nieco na moją lewą, plecki ma lekko wygięte w jedną stronę. Z tej strony, na którą się przechyla, ma też wyżej nóżkę podciągniętą, a druga zwisa, bez właściwego zgięcia. Podobny problem mam w kieszonce. Pomóżcie:doradźcie, co robić lub podeślijcie link ;-)!


W kieszonce sprobuj dokladnie ulozyc malucha w pozycji zabki zanim zaczniesz dociagac material - jest to etap ze zdjecia 7 tutaj: http://www.chustomania.pl/online/chusto ... instrukcja (http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/Kieszonka_instrukcja)
W podwojnym X zwracaj uwage na wewnetrzna pole chusty - bardzo czesto noszacemu wydaje sie, ze jest ona dobrze rozciagnieta, a dopiero w lustrze widac, ze nie siega tak, jak powinna: od kolanka do kolanka, od ramionka do ramionka.

Mam nadzieje, ze takie drobne poprawki pomoga.

ChowChowww
28-04-2009, 21:40
Dziękuję za uwagi. Nasz główny problem jest taki, że na razie nie mamy w domu lustra, więc zostaje nam okno i niemal każdy stojący w okolicy samochód. Ludzie dziwnie na nas patrzą, ale to akurat standard. No i Malucha lepiej znosi dociąganie, gdy jesteśmy na dworze ;-)!

Kasia
01-05-2009, 21:31
Witryny sklepowe, kochana, witryny! Postronni mysla, ze sobie kolekcje najnowsze studiujesz, a ty myk i chuste dociagasz :)

ChowChowww
07-05-2009, 21:58
Witryny sklepowe, kochana, witryny! Postronni mysla, ze sobie kolekcje najnowsze studiujesz, a ty myk i chuste dociagasz :)
:lool: dobre ;-)!!!

Niestety, mieszkam w oddali od witryn sklepowych, ale za to staram się wykorzystywać szyby samochodowe. Zdarzyło mi się, że nie zauważyłam kierowcy. On chyba jednak była bardziej zdziwiony niż ja zaskoczona :lol:!!!