PDA

Zobacz pełną wersję : Czesc



brita
14-11-2013, 11:46
Witam serdecznie wszystkie mamy :)
Maluch spi a ze obecnie wiecej czasu spedza bawiac sie sam to mama ma wiecej czasu dla siebie i miedzy innymi na forum ;)
Temat chust i pieluch jest nam bardzo bliski. Nosimy sie duzo od urodzenia i bardzo to lubimy wszyscy troje :) z pieluchami troche ciezej bo moje dziecko koszmarnie nie lubi byc przebierane..
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje bywac tu czesciej :)

huskymama
14-11-2013, 12:15
Witam serdecznie wszystkie mamy :)
Maluch spi a ze obecnie wiecej czasu spedza bawiac sie sam to mama ma wiecej czasu dla siebie i miedzy innymi na forum ;)
Temat chust i pieluch jest nam bardzo bliski. Nosimy sie duzo od urodzenia i bardzo to lubimy wszyscy troje :) z pieluchami troche ciezej bo moje dziecko koszmarnie nie lubi byc przebierane..
Pozdrawiam Was serdecznie i mam nadzieje bywac tu czesciej :)

:welcome: pogrubione zdanie sprawiło, że zaczęłam roztaczać utopijne wizje....czyżby to już za miesiąc :lol:....nieeeee wolę się zawsze nastawić na najgorsze :ninja:

brita
14-11-2013, 12:32
:welcome: pogrubione zdanie sprawiło, że zaczęłam roztaczać utopijne wizje....czyżby to już za miesiąc :lol:....nieeeee wolę się zawsze nastawić na najgorsze :ninja:

och i ja czekalam z utesknieniem, chyba wiem co czujesz :)
nie obiecam Ci ze to nastapi za miesiac, ale nastapi na pewno. U nas bylo tak ze synek najpierw zaczal sie przemieszczac (myslalam ze to juz) ale dopiero jak zaczal konkretnie raczkowac, siadac i wstawac i na tyle pewnie ze juz nie upada tak latwo to poczulam znaczaca roznice. Jest teraz tak zaabsorbowany wszystkim dookola ze az milo na to z boku popatrzec :) pozdrawiam! :D

maldita
14-11-2013, 12:36
witam na forum :) (też czekam z niecierliwością na odrobinę "samodzielności" ;))

hajda
14-11-2013, 21:49
cześć :)

Magenta
14-11-2013, 22:13
:welcome:

dzieckoziemi
14-11-2013, 23:40
Witaj na forum! :)

huskymama
15-11-2013, 21:46
witam na forum :) (też czekam z niecierliwością na odrobinę "samodzielności" )

u mojej już nawet zaobserwowałam symptomy....dziś podpełzła i się pięknie sama bawiła kostką do kominka...taką prasowaną z trocin :ninja:
czekamy na samodzielność a potem będziemy biadolić, że te dzieci tak szybko rosną i że tak fajnie było jak były małe ;)

brita
15-11-2013, 21:50
Ehh ja juz z sentymentem mysle jak duzo juz za nami a to dopiero ile? kilka miesiecy przeciez :;-)

Isia
20-11-2013, 06:28
:hello::hello::hello::hello: