PDA

Zobacz pełną wersję : Serdecznie witam!



alina
08-02-2008, 22:40
Mam na imię Agata, dwie córeczki Hanię i Zuzię i pochodzę ze Szczecina.
O chustach dowiedziałam się będąc w drugiej ciąży oczywiście z forum gazetowego.
Najlepsze jest to, że na początku nie kumałam o co chodzi i zamówiłam specjalnie prenumeratę Dziecka, żeby wygrać 'CHUSTĘ' Carrycot Infant, z której się strasznie ucieszyłam, ale szybko mi przeszło :)
Potem kupiłam Hoppa (zgodnie z radami na forum gazetowym), który czekał na przyjście na świat Zuzi.
Pierwsze 3 tygodnie minęły na traceniu wiary, że sobie poradzę z chustą. Gdybym nie trafiła wtedy na to forum (o którym też się z gazetowego dowiedziałam), pewnie nie byłoby mnie tu teraz.
Poszłam na spotkanie do św. Anny i udało się :high:
Od tamtej pory chusta jest naszą codziennością, a od kiedy zamotałam moją starsza córeczkę (dość sporą), ciągle od niej słyszę: ja chcę do chusty :)
Chust mam już więcej niż jedną, ale najbardziej cenię sobie zdobycie wiedzy, której wcześniej nie posiadałam, np. w życiu nie słyszałam o wielorazowych pieluchach, fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak się da, nieszczepieniu dzieci, prawidłowym dobieraniu stanika, że nie wspomnę o orzechach do prania (myślałam najpierw, że bierze się orzechy włoskie bądź laskowe, mieli i wsypuje do pralki, zastanawiałam się tylko, jak później wygląda pranie :) )

mart
08-02-2008, 22:49
takie trochę spóźnione powitanie, nie :?: :?: :?: :wink:

no to oficjalnie :welcome:

alina
08-02-2008, 23:42
czego się nie robi dla zwiększenia liczby postów :lol:

mart
08-02-2008, 23:45
ha, tak sądziłam....... :roll:

Jazzoo
09-02-2008, 00:18
Chust mam już więcej niż jedną, ale najbardziej cenię sobie zdobycie wiedzy, której wcześniej nie posiadałam, np. w życiu nie słyszałam o wielorazowych pieluchach, fotelikach montowanych tyłem do kierunku jazdy najdłużej jak się da, nieszczepieniu dzieci, prawidłowym dobieraniu stanika, że nie wspomnę o orzechach do prania (myślałam najpierw, że bierze się orzechy włoskie bądź laskowe, mieli i wsypuje do pralki, zastanawiałam się tylko, jak później wygląda pranie :) )

Witaj! :D
Fajnie napisalas, bo wlasnie o to miedzy innymi chodzilo z tym forum. Jestem wielce przekonana ze chustowe mamy nie tylko znaja sie na chustach, ale i takze posiadaja wielka wiedze na temat przeroznych interesujacych spraw, alternatywne i nie tylko, i warto sie tym podzielic, bo jednak myslimy podobnie my chustomamy! :wink:

Vega
09-02-2008, 01:12
Agata - zmyłkowo nazywana

alina
09-02-2008, 10:22
W takim razie dziękuję za miłe przyjęcie :)

ifinoe
09-02-2008, 21:34
witaj :)
(ja też muszę jeszcze sporo postów na stukać ;) )
masz cudne dzieciaczki (to ja nosiłam Twoje młodsze w św Anniena spotkaniu z PZ)