PDA

Zobacz pełną wersję : odtluszczanie pieluch



natala
23-04-2009, 22:27
nie mam sily i czasu przebijac sie przez ta mase watkow :oops: wiec ratujcie - musze dzieciowi odtluscic kieszonki (moze wreszcie uda sie przejsc na wielorazowki od nowa, zwlaszcza, ze maly kryzysik mamy i szkoda kasy na jednorazowki). wiem, ze w plynie do naczyn najlepiej - ale ile tego ustrojstwa wlac do pralki, zeby nie zapienic jej na smierc? pralka jest troche wieksza niz standardowa - na jakies 6 kilo wsadu. plan mam taki, ze wleje plyn, dodam Bio D (juz nabylam), popiore chwile, wylacze - zeby sie pomoczylo, potem skoncze cykl i wyplucze ekstra, zeby dzieciowi krzywdy nie zrobic. trzyma sie to kupy?

serafinka
23-04-2009, 22:33
u mnie wystarczył bio-d, i efekt był lepszy niż po moczeniu w płynie do naczyń

mart
23-04-2009, 22:35
ja po prostu wkładam pieluchy do miski z ciepłą/gorącą wodą i płynem. piorę potem w pralce w normalnym proszku.

natala
23-04-2009, 22:43
ja po prostu wkładam pieluchy do miski z ciepłą/gorącą wodą i płynem. piorę potem w pralce w normalnym proszku.

myslalam o tym, ale... nie mam takiej duzej miski :oops: choc moze do wiadra by weszly, musze sprobowac. chcialabym je hurtem wszystkie wyprac, wywiesic potem na slonce i zaczac znowu uzywac. a moze faktycznie sprobuje najpierw w bio-d...

dzieki za podpowiedzi :kiss:

mart
23-04-2009, 23:03
a wannę masz? albo wanienkę małego?

natala
23-04-2009, 23:30
a wannę masz? albo wanienkę małego?

:duh: :duh: :mighty: :mighty: glupota nie boli... jutro sciagam wanienke ze strychu...

Lotna
24-04-2009, 00:18
Mi zaczęły pieluszki i otulacze przeciekać :hmm: Może też odtłuszczę :hmm: