PDA

Zobacz pełną wersję : Do mam i działaczek z okolic Wrocławia - prośba i propozycja



Beotia
23-04-2009, 12:10
Dziewczyny Kochane,
najpierw ogromna prośba:
Moja koleżanka z Milicza k/Wrocławia bardzo potrzebuje pomocy w nauce wiązania chusty na miesięcznym noworodku. Jej synek ma straszne kolki i nie mogą sobie z tym poradzić. W chuście, jak mówi, coś nie gra z wiązaniem, ale nie jest w stanie sama dojść, co to takiego (ma DVD Didymosa).
Do chusty koleżanka jest nastawiona b. pozytywnie, kupiła długo przed narodzinami synka i zawsze chciała go nosić, tylko potrzebuje instruktażu na żywo. I tu prośba jeszcze większa: czy ktoś mógłby ją odwiedzić w jej domu? Z góry przeogromne wyrazy wdzięczności za taki gest!

A teraz propozycja:
Wspomniana koleżanka jest lekarzem i fizjoterapeutą,zajmuje się najmniejszymi pacjentami, i jest bardzo zainteresowana propagowaniem chustowania dzieci. Gdyby ktoś z chustowych "działaczek" chciał z nią współpracować, jest bardzo chętna. Pytała np. o jakieś materiały propagatorskie, które można by wręczać pacjentom itp. Z jej maila:


nie wiem,czy "chustomania"* ma jakies "materiały propagatorskie";) typu plakaty itp,ja pracuję z najmłodszymi maluchami-chętnie tutaj w mieścinie i okolicach rozsławiłabym chustowanie-NIKOGO jeszcze u nas z chusta nie widziałam.ja miałam być PRZYKŁADEM:)a tu masz-sama nie umiem!
mamy tutaj pręznie działający ośrodek-jeden z dwudziestu w kraju-prezeska jest otwarta na wszelakie działania pro rodzinne-więc myślę,że akcja ruszyłaby -a jakby jeszcze swoją "doktorkę" zobaczyli z Tymkiem w chuście-to juz wogóle :hahaha:

* nie chodzi o konkretną firmę , tylko o ruch noszenia dzieci w ogóle ;)

Gdyby ktoś był chętny, bardzo proszę o kontakt!

Beotia
23-04-2009, 12:10
Dziewczyny Kochane,
najpierw ogromna prośba:
Moja koleżanka z Milicza k/Wrocławia bardzo potrzebuje pomocy w nauce wiązania chusty na miesięcznym noworodku. Jej synek ma straszne kolki i nie mogą sobie z tym poradzić. W chuście, jak mówi, coś nie gra z wiązaniem, ale nie jest w stanie sama dojść, co to takiego (ma DVD Didymosa).
Do chusty koleżanka jest nastawiona b. pozytywnie, kupiła długo przed narodzinami synka i zawsze chciała go nosić, tylko potrzebuje instruktażu na żywo. I tu prośba jeszcze większa: czy ktoś mógłby ją odwiedzić w jej domu? Z góry przeogromne wyrazy wdzięczności za taki gest!

A teraz propozycja:
Wspomniana koleżanka jest lekarzem i fizjoterapeutą,zajmuje się najmniejszymi pacjentami, i jest bardzo zainteresowana propagowaniem chustowania dzieci. Gdyby ktoś z chustowych "działaczek" chciał z nią współpracować, jest bardzo chętna. Pytała np. o jakieś materiały propagatorskie, które można by wręczać pacjentom itp. Z jej maila:


nie wiem,czy "chustomania"* ma jakies "materiały propagatorskie";) typu plakaty itp,ja pracuję z najmłodszymi maluchami-chętnie tutaj w mieścinie i okolicach rozsławiłabym chustowanie-NIKOGO jeszcze u nas z chusta nie widziałam.ja miałam być PRZYKŁADEM:)a tu masz-sama nie umiem!
mamy tutaj pręznie działający ośrodek-jeden z dwudziestu w kraju-prezeska jest otwarta na wszelakie działania pro rodzinne-więc myślę,że akcja ruszyłaby -a jakby jeszcze swoją "doktorkę" zobaczyli z Tymkiem w chuście-to juz wogóle :hahaha:

* nie chodzi o konkretną firmę , tylko o ruch noszenia dzieci w ogóle ;)

Gdyby ktoś był chętny, bardzo proszę o kontakt!

Nika
23-04-2009, 12:16
Może uderz bezpośrednio do:
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym
agaty-t - też jest chyba fizjoterapeutą

Nika
23-04-2009, 12:16
Może uderz bezpośrednio do:
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym
agaty-t - też jest chyba fizjoterapeutą

Beotia
23-04-2009, 12:19
O, wielkie dzięki za wskazówkę! :)

Beotia
23-04-2009, 12:19
O, wielkie dzięki za wskazówkę! :)

Biedronka
23-04-2009, 12:57
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień
certyfikowanych czyli po 3 stopniu nie ma u nas w polsce chyba .
albo Agnieszka Duda ma
ale nie jestem pewna :?

Biedronka
23-04-2009, 12:57
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień
certyfikowanych czyli po 3 stopniu nie ma u nas w polsce chyba .
albo Agnieszka Duda ma
ale nie jestem pewna :?

marza
23-04-2009, 13:22
Certyfikat mają Kasia i Marcin z Chustomani :wink:

Biedronko,ale podstawowy to już coś :D

marza
23-04-2009, 13:22
Certyfikat mają Kasia i Marcin z Chustomani :wink:

Biedronko,ale podstawowy to już coś :D

Nika
23-04-2009, 14:04
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień

Chodziło mi o to, że papier masz;) A nazewnictwa w tym temacie jeszcze nie przyswoiłam :oops: Wim, że Kasia i Marcin mają trzeci stopień, a Aga chyba drugi. Ale sama mi pisałaś, że na pierwszym nie poprzestaniesz, więc w sumie nie tak bardzo minęłam się z prawdą :lol:

Nika
23-04-2009, 14:04
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień

Chodziło mi o to, że papier masz;) A nazewnictwa w tym temacie jeszcze nie przyswoiłam :oops: Wim, że Kasia i Marcin mają trzeci stopień, a Aga chyba drugi. Ale sama mi pisałaś, że na pierwszym nie poprzestaniesz, więc w sumie nie tak bardzo minęłam się z prawdą :lol:

Biedronka
23-04-2009, 14:09
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień

Chodziło mi o to, że papier masz;) A nazewnictwa w tym temacie jeszcze nie przyswoiłam :oops: Wim, że Kasia i Marcin mają trzeci stopień, a Aga chyba drugi. Ale sama mi pisałaś, że na pierwszym nie poprzestaniesz, więc w sumie nie tak bardzo minęłam się z prawdą :lol:


no tak KAsia i Marcin maja ale ich w polsce niet :lol:

na jednym napewno nie poprzestanę tak jak Nika pisze bo swoją przyszłośc chcę polaczyc z ideą noszenia 8))
bo do tego moje serce rwie :oops:

dzięki dziewczyny za polecenie mnie Beoti :kiss:
juz sie wymieniłysmy pw :wink:

Biedronka
23-04-2009, 14:09
Biedronki - jest już certyfikowanym doradcą chustowym


ja mam pierwszy stopień

Chodziło mi o to, że papier masz;) A nazewnictwa w tym temacie jeszcze nie przyswoiłam :oops: Wim, że Kasia i Marcin mają trzeci stopień, a Aga chyba drugi. Ale sama mi pisałaś, że na pierwszym nie poprzestaniesz, więc w sumie nie tak bardzo minęłam się z prawdą :lol:


no tak KAsia i Marcin maja ale ich w polsce niet :lol:

na jednym napewno nie poprzestanę tak jak Nika pisze bo swoją przyszłośc chcę polaczyc z ideą noszenia 8))
bo do tego moje serce rwie :oops:

dzięki dziewczyny za polecenie mnie Beoti :kiss:
juz sie wymieniłysmy pw :wink:

ithilhin
23-04-2009, 14:31
:op: no to macie sciagawke z nazewnictwa ;-)

1. Kurs podstawowy (Grundkurs)
2. Kurs średniozaawansowany (Aufbaukurs)
3. Kurs certyfikacyjny (Zertifizierungskurs)

Osoby nieposiadające certyfikatu nie mogą nazywać się "doradcami Trageschule", "konsultantami Trageschule", "doradcami noszenia po Trageschule". Prezentując swoje kwalifikacje rodzicom występują jako:

Imię, nazwisko,
Doradca po kursie podstawowym/średniozaawansowanym Die Trageschule®Dresden

za: http://www.chustomania.pl/online/chusto ... _szkolenia (http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/etapy_szkolenia)

ithilhin
23-04-2009, 14:31
:op: no to macie sciagawke z nazewnictwa ;-)

1. Kurs podstawowy (Grundkurs)
2. Kurs średniozaawansowany (Aufbaukurs)
3. Kurs certyfikacyjny (Zertifizierungskurs)

Osoby nieposiadające certyfikatu nie mogą nazywać się "doradcami Trageschule", "konsultantami Trageschule", "doradcami noszenia po Trageschule". Prezentując swoje kwalifikacje rodzicom występują jako:

Imię, nazwisko,
Doradca po kursie podstawowym/średniozaawansowanym Die Trageschule®Dresden

za: http://www.chustomania.pl/online/chusto ... _szkolenia (http://www.chustomania.pl/online/chustomania/CiS-web2_chust.nsf/Inhalt/etapy_szkolenia)

Beotia
23-04-2009, 21:12
Serdecznie dziękuję za wszystkie namiary :kiss:

Wszystko przekazałam.