PDA

Zobacz pełną wersję : Poznań, niedziela, znowu koło Jana Kantego:)



giovanka
22-10-2013, 21:39
Koło 11.00 widziałam mamę blondynkę z maluszkiem w mei-taiu? hybrydzie? nie zdążyłam się przyjrzeć. Pozdrawiamy! :hello:

lula_p
23-10-2013, 16:46
To ja z Kosmą :) Tak nawet pomyślałam sobie, nie wiem dlaczego, że to Ty :) Nie zatrzymywała m się, bo już byliśmy spoznieni.

weci
23-10-2013, 17:36
lula to ty jestes tak blisko nas?

długo jeszcze w Pń będziesz? noszz kafffka musowo ;)

giovanka
23-10-2013, 20:06
Ojacie!
:D
w życiu by mi nie przyszło do głowy, że to możesz byc Ty! A przecież wspominałaś rzeczywiscie, że bedziesz w Poznaniu. Ile jeszcze będziesz, bo ja mam dziecia rozłożonego kompletnie, drugi już mówi dziwnym głosem. Kiedy się podkurują chcemy spotkania, jak weci pisze:-)

lula_p
23-10-2013, 21:49
Ja u teściów na Grunwaldzie rezyduje, ale tylko do soboty, może niedzieli. Jakby dzieciaki były zdrowe to w piątek byłabym chętna na kawke, jak nie to koniecznie next time, bywamy regularnie. Szkoda, że latem nie wiedziałam, że Wy z tych okolic, bo od maja do sierpnia to ze 3 razy siedzialam po parę tygodni, a dziecięcych znajomych za dużo tu nie mam...

weci
23-10-2013, 22:05
Ja u teściów na Grunwaldzie rezyduje, ale tylko do soboty, może niedzieli. Jakby dzieciaki były zdrowe to w piątek byłabym chętna na kawke, jak nie to koniecznie next time, bywamy regularnie. Szkoda, że latem nie wiedziałam, że Wy z tych okolic, bo od maja do sierpnia to ze 3 razy siedzialam po parę tygodni, a dziecięcych znajomych za dużo tu nie mam...

ależ niefart !!!
my obie z Grunwaldu- ja dokładniej z Junikowa.

Nie wiem na ile się naszym dzieciom poprawi ale jesli teraz się nie uda
koniecznie koniecznie odzywaj się gdy znów będziesz !!!

pewnie okołlo Światecznie ;)

giovanka
24-10-2013, 09:58
Grunwald!!!
U nas perspektywy kiepskie nawet na spacer :(
Na przyszłość daj znać koniecznie, my Cię przygarniemy z otwartymi ramionami! :)