PDA

Zobacz pełną wersję : kieszonka raz jeszcze



magnolia
21-04-2009, 21:36
Dziewczyny proszę o radę, mój mały nie jest już taki mały, tak więc jak był mniejszy to nie było problemu - zasypiał w kieszonce, to ja fragment chusty naciągałam mu na główkę i było ok. Teraz jedak synek jest już dużo dłuższy, siłą rzeczy głowa jest wyżej, no a w instrukcji (mam nati) piszą, że jak starsze dziecko zaśnie w chuście to też należy mu tę główkę podtrzymać za pomocą chusty. No i moje pytanie - jak to zrobić, bo jak kieszonka jest dobrze dociągnięta, to już się ta głowa nie mieści, a jak się mieści to mam wrażenie, że wiązanie jest zbyt luźne. Na jakiej wysokości, w stosunku do mojego ciała powinna być głowa takiego niespełna 5cio miesięcznego dziecka, które jednak jest mocno długie jak na swój wiek? pomóżcie

ithilhin
21-04-2009, 22:00
a jak nie naciagniesz mu chusty na glowe i spi to mu sie ta glowa kiwa? bo jesli nie to daj sobie spokoj z chowaniem glowy :-)
ostanio nosilam synka kolezanki (maluszka urodzonego w lutym) w kieszonce bez rozloznych pasow i nawet jak spal to mu glowka nie leciala.

magnolia
21-04-2009, 22:53
no to ufff, bo głowa mu nie leci, tak więc dam sobie spokój z jej chowaniem :P dzięki

Kanga
21-04-2009, 22:57
Dokładnie jak ithilhin pisze
Jak chusta dobrze dociagnieta i podtrzymuje glowine do podstawy czaszki to rozciąganie bocznych pameli jest zbędne
Zwłaszcza ze niedługo zrobi się bardzo ciepło i każda warstwa będzie odczuwalna

Kasia
28-04-2009, 14:21
Takie na sile bez potrzeby naciaganie pasow mogloby nawet prowadzic do utrudnien w oddychaniu.