PDA

Zobacz pełną wersję : Jeszcze jedna wrocławianka się wita :)



kabi
17-10-2013, 23:46
O forum usłyszałam jakiś czas temu od dwóch koleżanek, zaglądałam czasem, podczytywałam i przyszła pora się przywitać.
Jestem mamą dwóch cudnych dziewczynek, 5latki i 3 miesiące. Przygodę z chustą rozpoczęłam ze Starszą, ale, sama nie wiem jak i dlaczego, jakoś się rozmotałyśmy szybko... Młodsza natomiast to zupełnie inna bajka. Od poczęcia o Nią drżałam, leżałam i czekałam aż wreszcie jest! A jest mega przytulańcem, chustę pokochała od pierwszego zamotania miłością przeogromną ku mojej ogromnej radości! Ten kawałek szmatki jest też naszym sprzymierzeńcem w walce z MegaKolkami... Niestety męczą nas wszystkich w domu od 2 miesięcy i końca nie widać wrrrrr
To chyba tyle na początek.Mam nadzieję, że spotkam jeszcze inne zachustowane mamy, bo z Wro nas trochę tu jest :)

zagatka
18-10-2013, 00:13
Witaj,
ja już wprawdzie odchustowana ale forum wciąga:)

kabi
18-10-2013, 09:34
wiataj, oj wciąga jak nic! tyle jest do ogarnięcia, a czas wtedy płynie jak woda :)

Wrześniowa
18-10-2013, 19:41
Hello :) zatem dlugiego noszenia i milego posiedzenia na forum :*

maldita
18-10-2013, 20:05
cześć kabi :) fajnie, że w końcu tu zawitałaś :). Miło Cię tu spoktać, choć jeszcze milej w realu :)

kabi
18-10-2013, 22:54
Hello :) zatem dlugiego noszenia i milego posiedzenia na forum :*
hej Wrześnowa, zamierzam długo, oj długo :) A na forum cudnie, kopalnia wiedzy, dzięki Tobie i Maldicie wreszcie się zarejestrowałam, bo podglądałam, podglądałam :*

kabi
18-10-2013, 22:55
cześć kabi :) fajnie, że w końcu tu zawitałaś :). Miło Cię tu spoktać, choć jeszcze milej w realu :)
cześć malditko :* no jestem, jestem! Wracajcie, chcę na spacery :)

dzieckoziemi
18-10-2013, 22:58
Witaj, witaj! :) Oby małej kolki szybko minęły, chustujcie się na zdrowie. :)

kabi
18-10-2013, 23:42
Witaj, witaj! :) Oby małej kolki szybko minęły, chustujcie się na zdrowie. :)
o niczym innym teraz mocniej nie marzymy ;)

hajda
14-11-2013, 22:23
cześć Kabi, trzymam kciuki za uwolnienie od kolek, też przez to przechodziliśmy, więc wiem jaki to koszmar, powodzenia :)