PDA

Zobacz pełną wersję : Chusty elastyczne chusta.pl



rillia
08-02-2008, 11:36
Moja koleżanka za moja namową kupiła chustę. Wybrała sobie elastyka chusta.pl Wczoraj miałam okazje ja pomacać i jestem w szoku. Chusta jest sztywna, ciężka, ciężko się mota, (jak na elastyczną). Mój polekont był wspaniały, mięciutki, super sie motał, nie czuć było źle rozprowadzonego materiału.
Co sadzicie o tej chuście? Macie jakieś doświadczenia? Może trzeba nad nią popracować jak nad tkaną?

Goswiek
08-03-2008, 20:32
http://www.chusty.info/forum/viewtopic.php?t=1137 Tutaj opisałam swoją. Szczerze mówiąc była to moja pierwsza chusta, nie miałam porównania z wiązankami. Ja byłam zadowolona, wiązało się całkiem łatwo, Madzia od razu zasypiała. Trochę grzało, ale to chyba normalne w elastykach. Jedynie ta pozioma warstwa była ciut za duża, zawijałam ją. No i te sznurki do zrobienia torbo-plecaczka, ale mi to nie przeszkadzało, może przy większych dzieciaczkach.
Teraz poczeka na następnego chuścioszka, bo jest świetna dla maleńkich dzieci.

Teraz noszę w Nati Sunset, i czekam aż mała będzie siedzieć, żeby nosić w MT (zakochałam się :))
Pozdrawiam

Nadarienne
01-07-2013, 20:29
Linkowany wątek już widzę niedostępny. :(
Ponowię pytanie, bo moja koleżanka dostała taką chustę, chyba to elastyk. Używał ktoś? Jak się sprawuje dla maluszka? Dobrze trzyma?
Ja mam elastyka pentelki z czasów pierwszego dziecka (nieużywany, bo młodszą noszę w tkanej) i się zastanawiałam, czy jej nie sprezentować, ale może ta z chusty.pl jednak lepsza?

karynka
07-07-2013, 22:47
my się nosiliśmy do 7miesięcy w melonowej chuście tetro. Była super do czasu aż odważyłam się Janka zawiązać w tkanej;-). Dobrze trzyma, pewnie mało jak na elastyka sprężynuje, ale przy 8kg już czuć lekki dyskomfort przy dłuższych spacerach, wiec nie polecam jej do zapewnianych przez producenta 15kg;-), tak jest bardzo ok.