PDA

Zobacz pełną wersję : aptonia i jej ciuszki



Wyga
15-10-2013, 13:43
Nie ma jeszcze? Aż jestem w szoku!

Ciuszki od aptoni są rewelacyjne! Jakość wykonania na najwyższym poziomie. Zdecydowanie polecam!
No i muszę wspomnieć o tym jak szybko zamówienia są realizowane i jak celnie aptonia trafiła w moje oczekiwania :)

Polecam Bardzo :)

agatkan
15-10-2013, 13:46
a to nie w recenzjach powinno być?:bduh:

Wyga
15-10-2013, 13:49
Aaaa..faktycznie :hide:

Prosić o przeniesienie można?

owieczka33
15-10-2013, 22:45
Mamy jedna bluzeczke z krótkim rękawkiem. Fajna, cieniutka, a cieplusia, ze słodką aplikacja. :thumbs up:

Martulec
18-10-2013, 21:49
Kopiuję co napisałam w HM:
Zatem: widziałam że ktoś zwrócił uwagę na szew na pleckach - mnie to zupełnie nie przeszkadzało, ani nie psuło estetyki, raczej się wydało takie hipsterskie :wink:
Bardzo staranne wykonanie, i szalenie podoba mi się sposób w jaki są uszyte kalesonki.
Dodatkowo kolory bardzo moje. :heart::heart::heart: Ja lubię stonowane połączenia :)
Sweterek trochę wyszedł opięty - taki przy ciele, ale to też kwestia wymiarów pewnie jakie podałam. Ale to jak młody wyrośnie to się zapiszemy po nowe :wink:
Zdjęcie modela:
http://images64.fotosik.pl/293/446f6d8b298e1db2med.jpg

sensibileanima
10-12-2013, 00:21
i my mamy ubranka :beat: bardzo ładnie zrobione i wykończone. Szew na plecach to dla mnie element ozdobny ;)
szkoda tylko, że szycie chwilowo wstrzymane

owieczka33
26-01-2014, 21:35
Znowu się wpisze.
ŻAŁUJĘ, że nie kupiłam dwóch bluzeczek.
Mamy jedną- Niunia w niej spi codziennie. Jak ją piorę (co jakis czas trzeba ;-) ) to kominuje co w zamian. Uwielbiamy ja jako dodatkową wartstwę w dzień- grzeje, ale Niunia nie staje się zaraz jak piecyk.

Bluzeczkę nazywamy "owieczka" (od aplikacji), a Niunia na jej widok mówi "Beee!"

Wszyscy ją lubimy :)

Mat
27-01-2014, 12:37
I my i my!!!
Mamy ubranka od Aptonii. Może w wolnej chwili policzę. Są śliczne, dopracowane, eleganckie, wełniaki wytrzymują noc bez lanolinowania, aplikacje urocze.
Józio nauczył się siadać w ubrankach od Aptonii, nauczył się raczkować, nauczył się wstawać, wreszcie chodzić cały czas w tych uroczych ubrankach...i maturę w nich będzie zdawał-jestem pewna!

olula
14-02-2014, 18:08
Aptonia szyje wybornie. Chce sie te ubranka zakładać : mieciutkie, starannie wykonane i z taką szczyptą wariacji ( mamy tyciunią kieszonkę na gatkach z tyłu). Poza tym ubranka Aptoni to jak inwestycja na lata - starczą na parę dobrych sezonów, przy czym z wiekiem dziecka moze zmienić sie zastosowanie: najpierw sukienka, potem kamizelka.

Vernea
19-02-2014, 14:13
A my mamy 2 pary alladynek i są rewelacyjne:) Mięciutkie i milutkie. A do tego cudne w kolorze. Chyba następnym razem pokuszę się o bluzeczkę.

MiodowaKropelka
29-03-2014, 11:53
Ania ma piżamkę, śpi w niej dopiero od dwóch dni i choć nie jest niczym przykryta, nie marznie. Wełenka jest tak delikatna, że nie mogliśmy z mężem uwierzyć, że to nie bawełna ;-) Sama chciałabym taką piżamę. Wielkie gratulacje za staranność wykonania, dopieszczony każdy szew. Polecam z całego serca! Przy kolejnym dziecku chyba już w ciąży ustawię się w kolejkę :-)

karolciaczika
11-07-2014, 20:26
mam na razie koszulkę,spodenki,getry i otulacz gatki i sukienkę wygraną na aukcji ale jeszcze za dużą na niunię,wszystko przepiękne,kolorowe,mięciutkie,nic nie gryzie,starannie i ekspresowo wykonane i kontakt z Anią przemiły,tylko polecać

Trzeciaczek
11-11-2015, 20:27
Witam ja przetestowalam gacie o na żadne nie zamienię. Nie do przeniesienia. Dla nas pancerne tylko co do rozmiarów to 6kg już w M musi siusiac