PDA

Zobacz pełną wersję : wełniane ubranka od Magnolii



sensibileanima
14-10-2013, 15:03
nie wierzę, że jeszcze w recenzjach ich nie ma :omg:

cudne, pięknie wykonane, dobrane dla każdego, dopieszczone
no po prostu śliczne :love:

aktualnie na stanie mamy alladynki i sweterek i czekamy na kolejne :high:

kofeina
15-10-2013, 07:11
Przyłącze się do zachwytów :) Ulla ma sweterek od Magnolii i w sumie to nie wiem, kto jest bardziej zadowolony, ona czy ja. Rzecz piękna, doskonale wykończona, sweterek jest śliczny i cieplutki. Polecam z całego serca :)

magnolia
15-10-2013, 08:38
dziękuję dziewczyny:heart: szycie dla Was jest dla mnie wielką przyjemnością:)

gosica502
15-10-2013, 09:17
Ja aktualnie mam na stanie alladynki, dwie pary legginsów, trzy sweterki, kamizelkę i sukienkę i wszystko jest przecudne, pięknie wykonane, świetnej jakości :) Ubranka są uszyte tak że moja córeczka nosiła je w zeszłym roku mając kilka miesięcy i nosi je nadal mając półtorej roku :) Jestem zachwycona i wrócę nie raz :)

agatkan
15-10-2013, 09:59
a ja się nie przyznam ile mamy:rolleye::hide:
Kochamy miłością wielką cuda PODAJ DALEJ:heart:
Perfekcyjne wykonanie, wysoka jakość, dopracowane pod każdym szczególem i spełnianie wszelkich zachcianek..
Magnolia nawet podobizne mojego psa zrobiła:kiss:
Gatki w wykonaniu Magnolii każdą noc przetrzymają nawet bez lanolinowania:thumbs up:
Alladynki, sukienki i spódniczki zachwycają wszystkich:love:
Piżamki, komplety, dresiki najbardziej praktyczna rzecz, moje osobiste najwieksze odkrycie ubraniowe dla dzieci:mrgreen: W piżamce Podaj Dalej żadna choroba, żadna wysoka gorączka nie straszna, odkrywające i śpiące zawsze bez kołdry dziecko cieplutkie:)
A i jeszcze nasza największa nowość kamizelka - coś cudownego:heart:

owieczka33
15-10-2013, 14:35
Mamy od Magnolii alladynki, gacie z długimi i krótkimi nogawkami, sewterek, czapeczkę i skarpety. Wszytsko starannie uszyte, dobrze dobrane kolory, z wysokiej jakości materiałów, a aplikacje- sliczne!!!
Spodenki, gacie, czapka i sweterek noszone intensywnie!
Jak tylko magnolia "otworzy" kolejkę- zapisuję się ponownie na bank! :thumbs up:

agatkan
15-10-2013, 14:56
ja się z kolejki nie wypisuje:hide:

marcy
15-10-2013, 18:52
To ja sie przyłączę do zachwytów:) uwielbiam wszystkie ciuszki, staranny sposób uszycia, doboru materiałów, aplikacji. Wszystko mięciutkie, mało sie brudzi, dobrze pierze i odplamia. W dodatku cudne jest to ze ubranka rosną razem z dzieckiem i dzięki długim mankietom wystarczają zazwyczaj na 2 sezony.
Dla mnie to największe odkrycie forumowe, uwielbiam wątek magnoli i podgladam nawet jak moje zamowienie juz gotowe.
I tez sie od razu do wiosennej kolejki zapisałam bo ciagle mi mało :)

pepsi
15-10-2013, 18:56
także czekam na ponowne otwarcie kolejki, jak na razie mamy dresik/piżamkę i zaraz dostaniemy rękawiczki, a ja już mam kolejne pomysły, muszę koniecznie mieć sweterek i kamizelkę:)

norunia
16-10-2013, 11:16
Od Magnoliowych wątków na HM jestem uzależniona, a otwieranie paczki od Niej to niesamowita przyjemność.
Aplikacje, wykończenie ubranek są rewelacyjne, kontakt z Magnolia, jej cierpliwość- nieocenione.
Moja niespełna półroczniaczka głównie w Podaj Dalej śmiga(gacie długie, krótkie,sweterki, kamizelka, spodnie różnego rodzaju, body, koszulka, czapa:heart:).
Napisze tylko, że bodziak, śpiworek MaM to raczej leżą w szufladzie, a Magnoliowe cuda w ciągłym użytku.
Piżamka dla starszaka również jest hiciorem:D

Niezapominajka
18-10-2013, 22:54
Ja też uzależniona przy pierwszej córce poszaleć nie mogłam bo wszystko" glyzło i djapało mamo" więc jak się mały człowiek drugi urodził to ją od razu w spiworek wełniany od Magnolci wpakowałam i tak już zostało.
mamy śpiworki, spodenki, koszulki, sukienki, gatki, rękawiczki, kamizelkę i czapki w drodzę.
wszystko jest genialne, pięknie i starannie uszyte, kolorystycznie świetnie dobrane i pachnie tak że tylko się przytulać, uwielbiam paczki od Magnolii

mama-donna
21-10-2013, 09:05
My ubranek nie mamy, ale mieliśmy wełniany otulacz w postaci długich gaci i był piękny. Co najważniejsze zdał swój egzamin celująco. Ubranka są śliczne, ale kolejka powala z nóg dlatego chyba jeszcze nic nie mamy, ale może kiedyś...

lilsi
23-10-2013, 21:18
To ja napiszę o alladynkach :zakupiłam dla chrześniaka , który jest gorącym człowieczkiem - wiecznie mu gorąco i się wścieka i próbuje rozebrać. Spodenki świetnie się układają i go nie przegrzewają :). Stasiu ( mój chrześniak) jest MEGA aktywny 18miesiecy, a chodzi od 9 miesiąca życia, i wiele rajstop, spodni, getr nie wytrzymało miesiąca ( mieszkają na wsi i mają wiecznybremont) a alladynki od Magnoli są całe .

aldonka
23-10-2013, 22:52
Mamy jeden sweterek magnolii (niebieski z pingwinem) dostaliśmy jako prezent i jest świetny. Muszę się zmobilizować i zacząć śledzić wątek, żeby jeszcze coś zamówić :)
mięciutki, starannie wykonany, jedyny w swoim rodzaju :)

koleszna
17-12-2013, 19:47
My mamy dużo Magnoliowych dzieł, gacie, alladynki, sweterki, tuniczki, getry, rękawiczki. Ubranka starannie wykonane i prześliczne, a sama Magnolia to wzór cierpliwości. Znosi te wszystkie wybrzydzania i domaganie się określonych kolorów, no złota kobieta:)

Karo.
18-12-2013, 16:51
Mam co prawda tylko czapki dla dzieci, ale bardzo bardzo starannie wykonane no i urocze :) a obsługa klienta na szóstkę ;)

livada
18-12-2013, 17:33
Mam alladynki, skarpet chustowe i getry z drugiej ręki, czekają na swój czas, ale wykonanie i wygląd na pięć :) Mamy też w użyciu rękawczki dla mnie i dla Szelmy, piękne i wygodne. A jeszcze czekam na czapę, rękawice, skarpetki...

essmay
19-12-2013, 01:15
ja się z kolejki nie wypisuje:hide:
o to to!
cóż więcej pisać;)

FatalFuchsia
19-12-2013, 18:29
Mam w pip wełny różnych znanych i uznanych firm oraz (a raczej w tym!) Magnoliowe gacie, skarpety i koszulki. Są bardzo ładne i nie odbiegają jakością od Disany, fińskiego ManyMonths/Baby Idea czy też Engela. Ponieważ jest to wełna z recyklingu, są również bardziej wytrzymałe w razie wpadki (np. wypranie przez pomyłkę w proszku w 40st im nie szkodzi).

żuk
09-01-2014, 14:17
Mam rękawiczki od Magnolii, a synu bodziako-koszulkę, śpiworek, czapę. Wykonane świetnie, starannie i z dbałości o detale, mistrzowska obsługa klienta i zero zniecierpliwienia prz moim marudzeniu i stukrotnm zmienianiu zdania.. Jestem pod wrażeniem, a fakt że wełna recyklingowa przekonuje mnie do kolejnych i kolejnych zakupów :D

koleszna
09-01-2014, 20:05
A ja mam bardzo dużo od Magnolii, wszystko uwielbiam:)

Nima
10-01-2014, 00:25
A ja powiem tylko,że gdyby Magnolia uszyła taki mój rozmiar i nie wyglądałabym w nim przygłupio ;) to bym z tyłka nie ściągała :D perfekcyjne wykonanie! bardzo ,ale to bardzo sie podoba :)

cassate
13-01-2014, 16:29
jestem na razie szczęśliwą posiadaczką rękawiczek od Magnolii, ale pewnie jeszcze kiedyś dołączę tu z recenzją innych elementów garderoby :) rękawiczki są starannie uszyte, mają bardzo gustownie dobrane kolory, mimo że dużo używane, wciąż jak nowe :) no i wielki plus za świetną ideę powtórnego wykorzystania ciuchów! dziękuję :)

aniafrania
22-01-2014, 14:12
Od Magnolii mamy rękawiczki - ja i Franio.
Są świetnie wykonane, ciepłe, miłe, po prostu super :)
A co najważniejsze podobają się Synkowi, bo do tej pory próbowałam mu tej zimy już chyba trzy różne rodzaje rękawiczek na ręce wcisnąć i zawsze kończyło się stanowczym NIEEEE :)
Teraz o rękawiczki od Magnolii sam się upomina :)

No i czekamy wkolejce na kolejne wełniane cudeńka :)

mist
22-01-2014, 17:43
Mam od Magnolii komplet rekawiczki + skarpety. Sa bardzo ladnie, starannie uszyte, mieciutkie i cieple. W dodatku sam pomysl przetwarzania, ponownego wykorzystywania ogromnie mi sie podoba :)

aginia
22-01-2014, 17:55
My mamy juz ładna kolekcję:)
2 bluzeczki, 3 pary spodni, rękawiczki dla każdego, 2 czapki a dla Józia czekają śpiworek, skarpety i czapeczki:) Uwielbiam magnoliową dokładnośc, dbałość o szczegóły, wykonanie! Ubranka używamy całorocznie ( latem spodenki i bluyzeczki idelanie sprawdziły sie jako piżami pod namiotem jak było zimno) :) Mam ciągły aptetyt na więcej i więcej:)

agum
23-01-2014, 17:19
do nas dotarły też pierwsze akcesoria :-) Szczególnie w rękawiczkach fantastycznie wygląda łączenie różnych wzorów, których normalnie nie miałabym odwagi łączyć. No i oczywiście sławetne skarpety dla chuściocha. Piękne kolory i mega cieplizny

beniutka_bo
23-01-2014, 22:29
Mam rękawiczki od Magnolii- w taka pogodę jak znalazł (-8 w dzień). Bardzo starannie uszyte, mięciutkie.

MamaMaksa
04-02-2014, 22:40
Wrzucamy zdjęcia chłopaków zadowolonych ze swoich czapek.

http://imageshack.com/a/img541/2369/7m5f.jpg http://imageshack.com/a/img543/3099/jmy9.jpg

Maks robi furorę w przedszkolu :-)
Niezbyt lubiłam jednopalczaste rękawiczki, ale te..., ciepłe i miłe i wygodne.

owieczka33
05-02-2014, 21:33
Niedawno miałam kolejna "dostawę" ubranek od Magnolii.
Nowością sa u nas rękawice, które są cuuudownie ciepłe, tak, że nawet mi- zmarźluchowi maxymalnemu jest w nich ciepło!
Czapy, gacie, długie i krótkie sa u nas w nieustannym użyciu.

Uwielbiam gust Magnolii, która w ciekawy sposób łączy barwy, a ubranka szyje z niesamowita wprost starannoscią! :)

sensibileanima
05-02-2014, 21:45
do mnie też dotarły kamizelka z kapturem, sukienka, bluzka z długim rękawem, z krótkim alladynki, rękawiczki dla młodej i dla mnie, skarpety i sweterek i jestem absolutnie po raz kolejny zachwycona :love:

goszkaaaaa
08-02-2014, 12:17
My mamy od Magnolii rekawiczki i skarpety- sa cudooooowne!!! sliczne kolory, mieciutkie, cieplutkie:] juz sie nie moge doczekac kolejnych naszych ciuszkow!

myolikk
08-02-2014, 22:41
Ja mam przecudne rękawiczki - piękne kolory, perfekcyjne wykonanie. Żadne "sklepowe" się nie umywają :) Polecam! :)

joannazd
10-02-2014, 19:28
od magnolii mialam tylko otulacze. zdecydowalam sie na skarpetki. no i rewelacja,dzieki :kiss:. boje sie ze na skarpetkach sie nie skonczy..

Jago
11-02-2014, 22:44
Przyszła do nas kolejna paczuszka i znowu jesteśmy zachwyceni - ubranka dopracowane w każdym szczególe, mięciutkie, fachowo i niezwykle starannie uszyte, kolory świetnie dobrane. Mamy gatki krótkie i długie, alladynki, spodenki, dwa sweterki z aplikacjami, dwie pary rękawiczek i dwie kamizelki z kapturem i misiowymi uszami. I chcemy więcej! ;-)

olula
13-02-2014, 08:12
I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
Nie mogę doczekać się na więcej.

Pat
13-02-2014, 14:38
I ja się dopisze do zachwytów magnoliowych, jako posiadaczka obecnie rękawiczek dla siebie i córci.
Mam te z ciepłą warstwą i gdy się w nie zapakuje, to przeżywam taki moment błogostanu i gmeram palcami z rozkoszy w środku ciepłego wdzianka na dłonie.
Zawsze ręce miałam zimne, bom zmarzluch, a teraz - no way.
Kolory mam superaśne - takie radosne i to mnie w tym wszystkim tak kusi, by stać w dłuugiej kolejce do dalszych wełnianych cudeniek. Staranność szycia - niesamowita.
Nie mogę doczekać się na więcej.

Hihi, uwielbiam Cię :)

magnolia szyje cuda - wszyscy to wiedzą :D

olula
13-02-2014, 15:54
;D

ewaibartek
16-02-2014, 14:55
Mojej dzieci uwielbiaja te ubranka, bo czują się w nich naprawdę swobodnie.
Nasze foty
Spódniczka Sary,alladynki unisex, kamizelka, kalesonki i rękawiczki(raz założone i zgubione :( )
http://images61.fotosik.pl/659/5020ef7eca7dd1ddm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=5020ef7eca7dd1dd)
http://images65.fotosik.pl/661/3a3157fc63949e44m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=3a3157fc63949e44)
http://images63.fotosik.pl/659/ee7839a7c4a716a4m.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=ee7839a7c4a716a4)
http://images64.fotosik.pl/661/d40a1a923c2d4fbam.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=d40a1a923c2d4fba)
http://images61.fotosik.pl/659/1deefb4287377e3cm.jpg (http://www.fotosik.pl/showFullSize.php?id=1deefb4287377e3c)

bogos
18-02-2014, 15:55
do nas wlasnie dotarla przesylka :D dziewczyny zawsze pisaly,ze rzeczy ladniejsze sa w rzeczywistosci i moge tylko potwierdzic,ze zdjecia nie oddaja uroku ciuszkow. a jak jeszcze ubierze sie w nie malego modela/modelke to czlowiek napodziwiac sie nie moze.
zreszta sama ilosc chetnych na ubranka swiadczy o marce:P cieszymy sie,ze udalo nam sie zalapac i mamy cos z forumowego 'must have'.

migotka
18-02-2014, 18:36
do mnie dotarły rękawiczki, są śliczne, milutkie i mięciutkie, nie za grube idealne
dziękuję :)

kustafa
23-02-2014, 17:02
Kupiłam u magnolii długie gatki i rękawiczki. Wszystko cudne, zdjęcie gatek "w akcji" jednak musi poczekać do jesieni bo zle pomierzylam i sa za długie. Ale dobrze sie składa, bo wiosna w tym roku przyszła szybko :)
Dziekuje!

olula
11-03-2014, 08:46
Wreszcie mogę coś napisać o ubrankach od Magnoli, bo wcześniej tylko wspaniałości rękawiczkowej doświadczyłam. Otóż ubranka są cudowne!!! Wykonane z taką starannością, a przy tym finezją, aplikacje są gustowne, a wełenka chmurkowo mięciutka.

Gdy rano się budzimy już z ekscytacją myślę w co ja dziś ubiorę Oleńkę. Każdy detal w tych ubrankach zadziwia. Nawet taka drobnostka jak to, że gdy napka nabita jest na żółtym ściągaczu, to ma kolor żółty, a gdy tło zmienia się w błękitek już błękitna napka się ukazuje oczom zachwyconego podziwiacza :-)
Nie, no to jest boskie :beat::beat::beat::beat::beat::beat:
Jak to mówię - z córką starszą zawsze siedzimy i niuniamy do tych ubranek: "niu niu , popatrz jakie śliczne" :applause:

shazza
11-03-2014, 09:34
Me starsze dziecię ma dwie pary alladynek, kalesonki i koszulkę, młodsze - skarpeciochy do chusty, a ja - rękawiczki i wszyscy jesteśmy baaardzo zadowoleni. Miękkie, uszyte z wielką starannością, proporcjonalne - polecam! Janka co chwilę ktoś pyta: skąd masz takie fajne spodnie?:-)

cathleen
01-04-2014, 23:59
Jestem zakochana w ubraniach Magnolii :love: Starannie wykonane, przepiękne połączenia kolorów, genialne aplikacje. Jest tylko jeden minus - ubrania uzależniają, ledwo dostałam uszyte ciuszki, a już mi sie marzą następne .... :ninja:

olula
02-04-2014, 06:57
Potwierdzam - totalnie uzależniają ;-)
Niezależnie od tego czy się jest świeżo po zakupach czy upłynął jakiś czas - chce się więcej :beat:

Frahenka
21-04-2014, 11:15
Cudowne. dopracowane w kazdym detalu. starannie wykonane pomyslowe. Same och i ach <3<3<3<3<3

biedronka siedmiokropka
05-06-2014, 22:54
Właśnie po przymierzałyśmy zestaw zamówionych cudeniek, które dzisiaj przyszły.
Mogę tylko potwierdzić zdanie przedmówczyń:) Wszystko dopracowane, z pomysłem. Oryginalne połączenia kolorów. Nie możemy się doczekać noszenia...
Na razie na pierwszy ogień poszedł śpiworek i Zosieńka już w nim śpi:)
Dziękujemy!

goszkaaaaa
16-06-2014, 19:27
Dzisiaj przyszly do nas ciuszki od Magnolii!!!:heart: Ah, ah, tak jednym slowem to- przepiekne!!!
od razu co zrobilam to oczywiscie przymierzylam wszystko na zuzce, no musialam te cudnosci na niej zobaczyc:twisted:
Leza bardzo dobrze, ze sporym zapasem, ale to efekt zamierzony. Precyzyjne wykonanie. Sliczne kolory. Mieciutkie. Oryginalne. Super aplikacje. Uzalezniajce..bo kolejne pomysly juz w glowie:ninja:
Juz sie powtarzam, ale zazdroszcze coreczce, bo sama chcialabym takie miec:rolleye:
DZIEKUJEMY!!!

pestka
20-06-2014, 22:25
i my mamy już swoje :D. Nie mogę się na nie napatrzeć, są prześliczne :love:, wykonane bardzo precyzyjnie, z bardzo dużą dbałością o szczegóły. Kolory znakomicie połączone, aplikacje cud-miód. Moja mama nie mogła uwierzyć że materiał pochodzi z secondhandów.
Już myślę co zamówić kolejnym razem (a lista ta "niestety" rośnie)
Magnolio -jesteś genialna :heart:

agum
22-09-2014, 00:45
Alladyny sprzed wielu tygodni w końcu w użyciu.
Staranne uszycie, rewelacyjna aplikacja,ktora sporo czasu i pracy zajęła, bo prawie wzdłuż całej nogawki i złożona z wielu elementów(dłuuuga gąsienica)-każdy detal wykończony z najwyższą starannością. Świetnym rozwiązaniem jest wysoki ściągacz w pasie - grzeje nery nawet przy ekstremalnych wspinaczkach po drabinkach i ciągłym schylaniu, kiedy przy standardowych spodniach plecy świeciłyby już dawno golizną. Wywijane ściągacze przy nogawkach zapewniają z kolei możliwość sporej regulacji i rosną razem z dzieckiem-myślę, że jest szansa na ogarnięcie nawet kilku skoków rozmiarowych.
Jak ktoś się zastanawia czy warto to traci czas-lepiej od razu ustawiać się w kolejce i obmyslać ile i jakich par zamówić :-)

Leoni
07-10-2014, 12:05
my też jesteśmy fanami ubranek od magnolii!!! :)
mamy sweterek, koszulkę, gatki, rękawiczki, skarpetki...i ogólnie nie mamy dość:)
wszystko nie tylko wygląda ładnie, oryginalnie i pomysłowo ale jest genialnie odszyte- bardzo starannie i dokładnie:)
na pewno przechodzi w nich nie tylko Leoś:) podamy dalej:)

kamilam
08-10-2014, 11:39
My też mamy te cudowne arcydzieła :) są prześliczne !!! wszystko dokładnie przemyślane świetnie połączone kolory. Bardzo ładnie uszyte, uwielbiam je :)
fajne jest to że ubranka są bardzo uniwersalne pasują na teraz ale patrząc na nie posłużą bardzo długo :)
dodatkowo Justyna jest super sprzedawcą i fantastyczną osobą zawsze doradzi :)
bardzo dziękujemy :)

darwinka
08-10-2014, 20:13
Wczoraj doszły ubranka od Magnolii. Kolejny sezon za nami, kolejny przed nami :D
Uwielbiam ciuchy od Magnolii, zawsze jestem spokojna , że będą świetnej jakości, ciepłe i śliczne :)
Mamy już alladynki, płaszczyk, kamizelki rozpinane i nie,legginsy, koszulki, piżamki, baggy, rękawiczki, czapki, szaliczki itp :)
Obkupujemy swoje i inne dzieci, no i ja się nawet ostatnio załapałam na rękawiczki :D
Pozdrawiam i gorąco polecam!

kaasia
08-10-2014, 20:17
i do nas dotarły "magnoliowe" wełenki! na razie różne drobiazgi, bo do kolejki ciężko się dobić ;) ale rękawiczek to mi już nawet teściowa zazdrości :D
poza tym mamy 2 pary "bezkolejkowych" spodni bawełnianych, które zachwycają wszystkich, nie tylko nas, są superowe!

a najbardziej jestem fanką nakładanych kieszonek! w każdej wersji są wręcz cudne! :)

jagnam
15-10-2014, 22:23
Do nas też już dotarły ciuszki - i są zachwycające!
Wszystkie, bez wyjątku.
Wykonanie - wiadomo, profesjonalne.
A kolory i ich połączenia - po prostu mistrzostwo!
I choć na zdjęciach wyglądają świetnie, to nic to w porównaniu z tym, jak się je zobaczy na żywo.
Wszystkie (na raz :) ) zostały natychmiast przymierzone i był problem z nakłonieniem do ich ściągnięcia :)

Hanya
18-12-2014, 01:51
A więc i ja po ponoszeniu ciuszków dodam swoją ocenę.
Zamówenie nasze zostało zrealizowane w maju, więc już kawał czasu temu, ale powiem szczerze, że przez cały ten czas nosimy ubranka od Magnolii (no może poza czapką i chustką na szyję w lecie).
Nie mamy ich wiele, bo 2 pary spodenek-otulaczy, koszulkę z cieńszej wełny i wspomniany komplet: czapka + chustka.
Zacznę od początku. Spodenki miały posłużyć na najbardziej wymagających nawierzchniach rzec można, bo nasza Marysia właśnie zaczynała etap pełzania, raczkowania, pokonywania różnych barier. W związku z tym, że nie lubimy nudy, to najczęściej nawierzchnią do przechadzek Marysi była po prostu nie tylko podłoga w mieszkaniu, ale i trawa i ziemia, i chodniki i mokre liście oraz kamienne murki i piaszczyste plaże. Słowem, spodenki przecierały szlaki wszędzie. I choć po tak intensywnej eksploatacji gdzieniegdzie na łatach i w jednej nogawce od środka pojawiły się przetarcia w wełnie, to po zacerowaniu tych miejsc a docelowo po naszyciu nowych łat wiem, że spodenki i koszulka posłużą nam jeszcze co najmniej drugie pół roku (naszycie nowych łat na spodniach w miejsce starych planuję wykonać zakresie własnym).
Niestety nie udaje mi się załączyć zdjęć, ale może później coś z tym zrobię ;)

kammillka
22-01-2015, 12:22
ja kupiłam rękawiczki sobie i swoim córkom i jestem nimi zachwycona - to najlepsze rękawiczki jakie miałam na rękach oraz moje córy,
wczoraj 30 minut robienia kul ze śniegu i ręce po powrocie do domu były naprawdę bardzo ciepłe:)
piękne kolory i profesjonalne wykonanie

Idrilla
27-01-2015, 18:31
Kominiarkę Grzesia najchętniej sama bym założyła :) A spodenki od 3 miesięcy codziennie noszone na dwór jako druga warstwa mają się wspaniale.

deviltya
03-02-2015, 18:19
Ja jako stała użytkowniczka od co najmniej 2 i pół roku mogę tylko się zachwycać.
Poza wełniakami, które wszędzie wzbudzają zachwyt, są miękkie, cudowne i ciepłe, mamy też sukienkę i koszulkę dzianinową -też świetna sprawa, więc polecam wszystkim Magnolię!

owieczka33
12-02-2015, 17:06
Kolejna porcja ubranek od Magnolii juz u nas!
Jak zawsze są sliczne, jak zawsze starannie uszyte według moich wytycznych, z drobnym gratisikiem dla nas ;)

Nowe spodenki tak zachwyciły Niunię, że od razu zdjęła swoje legginsy i załozyła Magnoliowe spodenki, a dodam, że "nie umie" zdjąc i załozyć spodni ;)

Ciuszki już wypróbowane, wszystkie zdają egzamin na 6+

Mama.O.
13-02-2015, 10:39
nic nowego nie napiszę jak dodam , że i my kochamy ciuszki Magnolii

Karolka
17-06-2015, 08:45
Odkąd odważyłam się założyć dziecku wełniane gatki od Magnolii to wszystkie otulacze PUL leżą w szafie. Gatki zakładam na noc na formowankę. Po całej nocy nic nie przecieka, pupa elegancka, a formowanka mokra, ale chłodna. W PULu wkład był często ciepły, a otulacz po nocy trzeba było wyprać, bo nieprzyjemnie pachniał. Gatki po zdjęciu są wilgotne, ale wietrzę na balkonie i po wysuszeniu pachną wełną (lanoliną?). Używam dwóch na zmianę, piorę i lanolinuję raz na jakieś ok. 8 tygodni, bardziej z poczucia obowiązku niż z potrzeby.
Gatki ładnie uszyte, łatwo się zakłada, bo nic nie trzeba zapinać, nic nie wystaje. Bardzo polecam.

olalen
13-07-2015, 11:05
Już prawie miesiąc używamy gatek od Magnolii, czas na opinię;) Gatki są świetnie uszyte, wełna jest przemiła w dotyku. Przede wszystkim ogromny plus za trzymanie mur beton! Gatki zakładam na formowankę, po całej nocy (po ok 10h), formowanka jest przemoczona, a gatki CZASEM lekko wilgotne, a najczęściej nadają się od razu do ponownego założenia! Dodam, że jeszcze ich nie lanolinowałam. Ja jestem zachwycona i na pewno zamówię następne, jak Mała wyrośnie z obecnego rozmiaru!

katrioszka
17-07-2015, 19:44
Też już mam gatki od Magnolii i jestem nimi zachwycona! Jest upał, a po całym dniu w wełnie pupa wygląda cudownie.

magdas-b
28-07-2015, 19:35
ja zamawiałam dla córki tuniki i sukienki dresowe Jestem bardzo zadowolona-wszytko uszyte jest bardzo starannie i rozmiar swietnie dobrany Córka tez zachwycona:):)

Frufajaca
06-10-2015, 13:56
Dotarły do nas super gatki - longi, uszyte idealnie na wymiar :) Są cudowne, śliczne i świetnie pasują :D Dziękujemy
http://images67.fotosik.pl/1236/db63bab9c97c8628mc.jpghttp://images68.fotosik.pl/1235/d0ae3fc05087f4dbmc.jpg

Krypto
17-10-2015, 23:05
Mamy dużo ubrań Podaj dalej, głównie z rynku wtórnego. Kochamy je ogromnie. :)

Spodenki: Syn i córka mają alladynki, pod którymi świetnie mieści się pielucha. Wyglądają w nich uroczo i na pewno są bardzo wygodne. Syn uwielbia aplikacje samolotów na swoich spodniach. :)

Bluzeczka: Córka nosi bluzeczkę, która niby miała być na dziecko pow. pół roku, ale po podwinięciu ściągaczy już jest dobra. Bluzeczka jest urocza, bardzo wygodna, sprawdziła nam się w długiej podróży, bo miałam pewność, że dziecko mi ani nie zmarznie, ani się nie spoci.

Gatki: Gatki są ekstra. Syn (14kg) nosi rozm. XL, który leży świetnie. Gatki trzymają bez zalanolinowania. Córka (6kg) nosi Mki, które są na nią w sam raz, a nawet nosi jedne gatki L, które są po prostu luźniejsze, ale małej to nie przeszkadza. Gatki są miłe w dotyku i łatwo się zakładają. Z jakiegoś powodu nocek nie wytrzymują (bardzo możliwe, że nieudolnie je zalanolinowałam). Czasem trochę zsuwają się z pupy tak, że pieluszkę osłania ściągacz, który nie zatrzymuje wilgoci tak dobrze, jak korpus gatek. Tu też może być moja wina, bo wyprułam gumki ze ściągacza na brzuchu, jednak uznałam, że są trochę za ciasne na brzuchy moich dzieci. ;)

Ogólnie ubrania od Magnolii bardzo polecam, bo jakoś ich wykonania jest świetna i o wiele bardziej wolę mieć kilka wełnianych ubranek niż stos bawełnianych. :D

Trzeciaczek
19-10-2015, 19:44
Witam
Więc ja już kolejne gatki zamówiłam Jestem szczęśliwa posiadaczka kilku par i pewnie jeszcze kilka kupie Gacie super Na mur trzymają zakładamy na noc na zmianez babyidea Ja sobie chwałę bo lanolinowac yrx nie musiałam jak dotąd. Oprócz gatek mam też parę ubranek. One też wykonane z wielką dbałością o szczegóły. Ja sobie chwałę bo ciuszki nietuzinkowe jedyne w swoim rodzaju. Polecam wszystkim mamom dla pociech

froggy
18-12-2015, 20:11
Mamy od Magnolii zarówno ubranka jak i longi oraz gatki do wielopieluchowania. Wszystko świetnie odszyte z zachowaniem znakomitej jakości. Uszytki przepiękne - o wiele ładniejsze niż na zdjęciach. Polecam z czystym sumieniem.

qqrq5
18-12-2015, 21:06
Mam czapke kupiona uzywana na bazarku.
Jedna z lepszych czap jaka mielismy a dodatkowo mlody nie chce jej zdjac nawet w sklepie ;)

Chani
30-12-2015, 09:28
A ja, jakoś kurczę, źle trafiłam, czy co. Mam jedne aladynki, kupione nowe, używane niespełna miesiąc. I nie dość, że mi się szwy rozlazły, to jeszcze w materiale oczka puszczają.
Nie reklamuję, bo to fant z aukcji charytatywnej, no ale jakoś tak nie teges.

Danala
30-12-2015, 13:36
A ja, jakoś kurczę, źle trafiłam, czy co. Mam jedne aladynki, kupione nowe, używane niespełna miesiąc. I nie dość, że mi się szwy rozlazły, to jeszcze w materiale oczka puszczają.
Nie reklamuję, bo to fant z aukcji charytatywnej, no ale jakoś tak nie teges.
W jednych spodenkach mamy to samo, niestety to wina dresówki (u nas szara)... reklamowałam i bez problemu otrzymałyśmy nowe spodenki.

Z ubranek od magnolii jesteśmy bardzo zadowoleni, pięknie uszyte i rosną z dzieckiem :)

Chani
30-12-2015, 15:23
Moje spodenki nie są z dresówki.

calydlamamy
24-04-2016, 13:29
Mam sweterek z Magnolii i jestem zadowolona najbardziej podoba mi sie ładne i estetyczne wykonanie.

kasiekziel
06-07-2016, 22:55
Mam gaciochy do Magnolii - 2 pary Ski i jestem w nich zakochana! Świetnie mi się sprawdzają!
Czekamy teraz ma Mki ;)
Gatki cudnie wykonane i miłe w dotyku, aplikacje nadają im uroku!
Niedawno zaczęłam też zakładać Młodemu getry (w chłodniejsze dni)
Mam też 2 pary skarpecioch do chusty, ale do tej pory z nich nie korzystałam
Getry i skarpetki też świetnie zrobione, mieciutkie i miłe :)
Kontakt z Magnolią - 10/10
Przy drugich gatkach zapomniałam poprosić o aplikacje, ale Magnolia bez problemów dorobiła ją tuż przed wysyłką
Już myślę co bym chciała od Magnolii dla Juniora na jesienne chlody...