PDA

Zobacz pełną wersję : Sutasz Rhodiany



jasulka
10-10-2013, 16:40
Kupiłam naszyjnik oraz komplet: kolczyki i bransoletkę.
DO tej pory nie kupowałam biżuterii handmade bo wydawało mi się że z niej wyrosłam. Nosiłam tką w okresie licealnym. Sama wyrabiałam, dzieliłam się z koleżankami pomysłami. Potem mi przeszło.
Na studiach nie miałam kasy na to co mi się podobało, więc nie nosiłam nic oprócz pierścionka który dostałam od mamy. Teraz kupuję i dostaję w prezencie biżuterię z W.Kruk bo ich styl podoba mi się najbardziej.
I tak o to przez przypadek na wątku Rhodiany zobaczyłam naszyjnik, który spokojnie mógłby być na wystawie mojego ulubionego salonu z biżuterią. Jest oszczędny w formie, a jednocześnie piękny (świetnie też wykonany). Kolczyki i bransoletkę w komplecie kupiłam z rozpędu, bo eksplodowały kolorami (to tak dla przeciwwagi dla oszczędnej elegancji;-)). Niesamowicie poprawiają humor i twarz jakaś taka rozświetlona i weselsza.
Jak na sutasz, to ceny bardzo przystępne, a i zaznaczy trzeba, ze kontakt w autorką przemiły oraz przesyłka błyskawiczna. Gorąco polecam!

szapata
10-10-2013, 16:45
oj tak, kontakt fantastyczny, niesamowicie szybka wysyłka:) I Rhodiana otwarta na wymagania klientek, bardzo pomysłowa i cierpliwa:) a bizuteria cudna, jestem wierną fanką:)

agataamb
10-10-2013, 16:45
rhodiana - przepraszam, ze dopiero teraz....ale wiesz, że jestem zakochana w Twoich dziełach :).
Ja juz niejednokrotnie zamawiałam komplety u rhodiany, jej wytwory są śliczne. Bardzo dobry kontakt i realizacja błyskawiczna :)

Limonka
11-10-2013, 11:11
Ja jestem nie-anonimową rhodianoholiczką :) W pracy się mnie ostatnio zaczęli pytać czy ja sama robię te kolczyki i ile ich mam bo prawie codziennie jestem w innych :rolleye:

sensibileanima
11-10-2013, 12:23
oj tak, Wiola piękne rzeczy robi! Zachwycają mnie jej sutaszowe dzieła! :love:

i znów czekam na kolejne.. :hide:

Monik75
05-04-2014, 13:35
Na dniach przyszła do mnie bransoletka od Wioli, jest po prostu śliczna:Dzdjęcia (chociaż bardzo ładne) nie oddają jej uroku, w zasadzie rzadko noszę bransoletki, ale ta jest bardzo energetyczna i się z nią nie rozstaję:lol:

sensibileanima
05-04-2014, 19:54
Chciałam tylko napisać, że ja niezmiennie zachwycona jestem sutaszowymi wytworami Wioli :love:
i wstyd się przyznać, ale na pewno mam po jednej parze kolczyków na każdy dzień... dwutygodniowych wyjazdów :hide:

Araminta
17-04-2014, 17:14
Zdublował mi się post.

Araminta
17-04-2014, 17:16
Chciałam napisać, ze tez jestem fanka wytworów Rhodiany i mam ich całkiem sporo, dziś np. korale.

Wysłane z mojego LG-E430 przy użyciu Tapatalka

yvona
18-04-2014, 06:27
Ja calkiem niedawno odkylam i kupilam w prezencie dla psiapsioly, ktora jest zachwycona :)
Dziekuje :*

antila
19-04-2014, 20:43
Cudowne, precyzyjnie wykonane, trwałe.Polecam!

czukczynska
20-05-2014, 06:41
Pięknie ,kolorowo ,niesztampowo :)