PDA

Zobacz pełną wersję : Basindowe chustokocyki i nie tylko



wildhoney
07-10-2013, 14:53
Jestem [właściwie to nie ja, Nazgule są :)] szczęśliwą posiadaczką dwóch kocyków od Basindy, w tym jednego z moim ukochanym kaszmirowym honsiakiem. Pieczołowicie i szczegółowo wykończone, wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu nic im się nie dzieje. Do tego przemiły kontakt i błyskawiczna wysyłka - czegóż chcieć więcej? [oprócz kasy na kolejne chustokocyki... ;-)]

​Z czaszkową torbą lansuję się na osiedlu i nie tylko:)))

Basinda
09-10-2013, 14:42
Jestem [właściwie to nie ja, Nazgule są :)] szczęśliwą posiadaczką dwóch kocyków od Basindy, w tym jednego z moim ukochanym kaszmirowym honsiakiem. Pieczołowicie i szczegółowo wykończone, wykonane z bardzo dobrych jakościowo materiałów, nawet przy intensywnym użytkowaniu i częstym praniu nic im się nie dzieje. Do tego przemiły kontakt i błyskawiczna wysyłka - czegóż chcieć więcej? [oprócz kasy na kolejne chustokocyki... ;-)]

​Z czaszkową torbą lansuję się na osiedlu i nie tylko:)))


Wildhoney :kiss: Dziękuję za dobre słowa i za przetestowanie na dzieciach własnych :mrgreen:
No i zapraszam ponownie... nie wiem czy widziałaś propozycję w wątku na hm?

scarlet
09-10-2013, 18:45
Też mam kocyk od Basindy, kupiłam jeden z pierwszych i tym sposobem już drugie dziecko otula. Strasznie go lubimy. I po praniu jak nowy zawsze, nic się nie dzieje :)

livada
13-03-2014, 16:05
I my mamy chustokocyk, oraz niechustowy komplet do spania do żłobka, oba piękne i perfekcyjnie wykonane :)

wildhoney
13-03-2014, 16:18
My też mamy niechustową pościel w dinożarły uszytą przez Basię i jeszcze chusteczki na szyję z Mayusią :)