PDA

Zobacz pełną wersję : Mini chusty kółkowe, czyli Metis1



owieczka33
07-10-2013, 12:53
Wspaniała miła kobieta robiąca świetne chusty (chusteczki, hihihihi), dla dzieciaków i ich lalek.
Moja córeńka zachwycona chustą, nosi lalę, a ja podziwiam piękno i staranność wykonania.
:thumbs up:

Nima
30-10-2013, 21:23
Zanabyłam jakiś czas temu mini-kółkową nati sunset z frędzlami8-) dla Siostrzenicy. PO PROSTU CUDO! :heart: Starannie wykonana,przepieknie obszyta,a te frędzle plecione fiu fiu fiu :mrgreen:
Sama transakcja na najwyższym poziomie :) Wszystko mi zmierzono,obfocono i w ogóle :)
Także nie ma co się zastanawiac tylko trzeba brać :)

dagape
19-12-2013, 22:10
Ja również jestem zachwycona kontaktem z metis1, jak również starannością wykonania chusty :-) Jest absolutnie przepiękna! Córce się bardzo podoba, ale nie tylko ;-) Kto do nas przyjdzie, to jest zachwycony tą chustą :-)

metis1
20-12-2013, 09:32
:omg:
O kurcze, nie wiedziałam, ze taki wątas powstał! :omg::duh:
Mam co prawda ogólny recenzyjny, ale pt. Metis1 (z dużej), więc może część forumek nie trafia...:roll:).

Dziękuję Wam gorąco za miłe słowa i bardzo się cieszę, że małe chusty kółkowe dają radość nie tylko małym mamom, ale też i Wam! :kiss::heart:

annia
20-12-2013, 10:58
Miny przechodniów, kiedy idę za rękę z Dorotką - ja z Agu w dużej chuście, a Dorota z lalką w małej - bezcenne. A sama chusta pięknie i starannie wykonana. :love:

Pat
20-12-2013, 18:47
annia, foty!!! :)

katmawa
20-12-2013, 18:53
Ja mam chustę kółkową dla lali Nati Sunset i jest absolutnie prześliczna :love: Pięknie uszyta, z dbałością o detale :znaika: Kontakt z metis1 - marzenie :!:, wysyłka więcej niż expresowa.
Polecam z całego serca :heart: :thumbs up:
Bierzcie dziewczyny na prezenty dla dzieci!
nie tylko dla dziewczynek :)))

metyśka pisz od modów, żeby poprawili wielką literę tu i w drugim wątku na małą! do chusty-teamu napisz i już.

metis1
21-12-2013, 00:09
Dziękować! :mighty::oops:

Trochę zdjęć jest na wątku, np. TUTAJ (http://www.chusty.info/forum/showthread.php/90219-K%C3%93%C5%81KOWE-XXS-%28lalkowe%29-gt-LOSOWANIE-ChustoDodatku-w-NOWY-ROK!/page6)

Katmawa - racja! :kiss: Ale mogę też do autorek wątków, żeby głowy Najwyższym nie zawracać!:roll:

Barbareks
09-06-2014, 15:49
to i ja dodam że chusty jakis czas temu nabyłam, jedna gości u znajomych i tuli Tadzika, a druga czeka aż mój Tadzio do niej dorośnie.. na razie cieszą mnie bardzo, wykonanie, materiały - pierwsza klasa! Bardzo bardzo polecam :)