PDA

Zobacz pełną wersję : DzieĂą dobry, tu wanderluster



wanderluster
07-02-2008, 22:58
Witam się jako początkująca na forum :)

Mam na imię Asia i mieszkam w Warszawie, choć uważam się za Bielszczankę i często wracam w rodzinne strony. Ciągle jestem bez chusty, bo synek ma się urodzić w połowie czerwca.

Nie mam pojęcia, kiedy dowiedziałam się o chustach, albo w jakich okolicznościach. Od kilku lat istnieją w mojej świadomości jako nieodzowna część wyprawki, ale skąd takie moje przekonanie - pojecia nie mam. Kiedy rok temu koleżanka dostała chustę od teściów, wcale mnie to urządzenie nie zaskakiwało, tym bardziej na Dzień Matki, kiedy "mamy zablokowały Warszawę" - większość z wózkami, ale część zachustowana.

No i kiedy dowiedziałam się, że jestem w ciąży, od początku widzę taki obrazek, który poprawia mi zawsze humor - leżę sobie pod śliwką u rodziców w ogrodzie, a dzieciak śpi zachustowany na mnie albo leży na chuście :)

Nagabywane dwie inne ciężarne też w temacie chuścianym były zorientowane, choć nie tak entuzjastyczne jak ja. No i jeszcze moja teściowa - o chustach chyba nie słyszała, nie widziała, ale twierdzi, że "nosidła może i czasem dobre, ale dziecko najlepiej sobie w wózeczku popychać". Już ja ją przekonam!

Nie mam ciągot do szukania wyprawki, skomplikowane wózki wcale mnie dobrze do siebie nie nastrajają, ale chustę chcę jak najszybciej zamówić. Wybraliśmy z mężem Parisa do wspólnego noszenia i jeszcze innego Hoppa na lato - ale te cienkie mają być dopiero od kwietnia, na dodatek nie wiem jeszcze w jakich kolorach ma być dostępny. Na razie więc codziennie po kilka razy wchodzę na chustomanię śledząc, jak kolejnych modeli ubywa - Paris już od jakiegoś czasu jest niedostępny, ale w końcu musi być przyjęcie towaru! Wiem, że Hoppy nie mają na tym forum zbyt dobrych notowań, ale i tak chcę od nich zacząć. No i zamawianie Parisa tyle przed urodzeniem dziecka ma sens - będę go przez te pół roku miętolić!

Do czerwca chcę się znacznie podszkolić - jakieś warsztaty mi się marzą i pewnie wpadnę na spotkanie w OKU (do sw. Anny się nie nadaję, bom pracująca). Do zobaczenia w realu i do poczytania na forum!

Jasnie Pani :)
07-02-2008, 23:17
No i zamawianie Parisa tyle przed urodzeniem dziecka ma sens - będę go przez te pół roku miętolić!



hehehe niezle podejscie do Hoppa :lol: :lol: :lol:

Witamy!!! Twoje dziecie bedzie roczek mlodsze od mojej czerwcowej Luski :wink:

agrescik
07-02-2008, 23:59
witaj Asiu :D
Ja tez nowa, ale powiem Ci ze fajnie tu jest...

hanti
08-02-2008, 08:59
witam serdecznie :)

Vega
08-02-2008, 10:54
Witamy kolejną chustozakręconą :)

malgosiak
08-02-2008, 11:57
witaj eIU, :lol:
ladny ten obrazek...sliwka, chusta...tylko jeszcze maluch przyjdzie na swiat....

polaquinha
08-02-2008, 12:17
Witaj, witaj, to miło,że masz tak silną intuicyjną potrzebę chustonoszenia.

Czytaj, pytaj, pisz dużo. :)

To fakt-fajnie tu u nas

:bliss:

agata_t
08-02-2008, 12:42
witaj:)

wanderluster
08-02-2008, 14:01
Bardzo mi miło, że tak mnie serdecznie przyjmujecie!

O chustach dużo czytałam i zanim nie pomacam jakiejś na żywo i nie skonfrontuję chusty z synkiem, to pewnie niewiele pytań mi do głowy przyjdzie, ale za to potem.....

Poza tym te pozachustowe wątki baardzo ciekawe są - kupiłam właśnie orzechy do prania i zacznę testowanie na mojej wodzie. Dla towarzystwa mamie i teściowej też kupiłam :) Tematy ekologiczne nie są dla mnie zupełną nowością, ale pieluszkowanie wielorazowe tak! Więc zagłębiam się w te wszystkie informacje i dziękuję Wam za nie bardzo!

Asia

Jazzoo
09-02-2008, 00:20
Witaj serdecznie Asiu! :welcome:

Hermia
11-02-2008, 20:35
Witaj Asiu!
Ja dziś właśnie dla odświeżenia swojej pamięci, ponosiłam Młodego w hoppie helsinkach i powiem Ci, że bardzo fajnie mi się spacerowało.A Paris jest naprawde piękną chustą.

wanderluster
11-02-2008, 22:04
Tylko ten maluch dopiero w czerwcu będzie...

alina
11-02-2008, 23:42
Witam :)
Zazdroszczę osobom, które jeszcze przed narodzinami pierwszego dziecka wiedziały o istnieniu chust.
Gdybyś miała ochotę na bardzo mało używanego Parisa (4,6) pisz na priva - będę sprzedawać niedługo :)