PDA

Zobacz pełną wersję : Wrzucanie zdjęć po aktualizacji forum.



mama-donna
24-09-2013, 22:54
Czy to ja coś robię nie tak czy coś nie działa po akcji z hakerami i aktualizacji? Jak próbuję załadować zdjęcie z URL to mi za każdym razem pojawia się komunikat, że zdjęcie jest za duże. Zmniejszyłam je bardziej niż zwykle i nadal taka sama informacja. Gdy próbuję korzystać z opcji ładowania bezpośrednio z komputera, bo taka się teraz pojawiła to też nic z tego nie wychodzi.
Niech mnie ktoś poratuje proszę

Agulinka
25-09-2013, 07:42
(tu było zdjęcie z picasy)

działa normalnie... skąd masz url zdjęcia? (picas, fotosik itp)

mama-donna
25-09-2013, 08:31
URL mam z własnego serwera tak jak zawsze...hmmm a jaki masz rozmiar tego zdjęcia w oryginale?

Agulinka
25-09-2013, 08:43
nie wie, bo picasa jakoś sama na bloga konwerttuje rozmiar zdjęcia... zaraz spróbuję jakoś inaczej...

ok. faktycznie inaczej mi nie wchodzą, jest jakiś problem najwyraźniej... jak pilne to spróbuj przez picasę albo tinypic.com

(tu było spore zdjęcie z tinypi.com)

mama-donna
25-09-2013, 08:52
mam...w trakcie wklejania linku pod spodem jest jakaś opcja do zaznaczenia, jak się to wyłączy to wchodzą :D

Agulinka
25-09-2013, 08:55
a widzisz, ja za pierwszym razem to wyłączyłam, a teraz wkleiłam po prostu z kodem, nie pzz ikonkę, w tym rzecz! ;)

owieczka33
25-09-2013, 21:18
A mi z google+ nie wchodzi, bo "niepoprawne rozszerzenie", no fakt google+ nie daje .jpg, ani nic w tym stylu, ale kiedyś wchodziły.
Potem próbowałam z kompa, to niby zbyt wielka- z komórki?!

Ech no i nie dodałam. :thumbs down:

madagaskar
26-09-2013, 13:12
Magda , ja jak wchodze na Twoj watek z czapkami to mi wyrzuca ze zlosliwa strona zostala zablokowana i tylko bez zdjec sie otwiera-wogole zadnych

owieczka33
27-09-2013, 23:40
A co z wrzucaniem z google+ ?

Mam taki link:
https://plus.google.com/?hl=pl
mam taki:
https://lh6.googleusercontent.com/-4v6HHg1hTlQ/Uh2lP9RRrbI/AAAAAAAABYc/TxzpdxlohXc/w728-h970-no/28.08.2013+-+1
Niegdyś działał ten drugi- teraz- żaden...

Z kompa też nie wchodzi, bo "za duże" (z komórki, to wcale gigant nie jest). Nie jestem w stanie wrzucać zdejęc z komórki w iny sposób niż przez google+ bo nie mam w niej oprogramowania. Jakies sugestie? Rady?