PDA

Zobacz pełną wersję : czy szczelne kosze są naprawdę szczelne ?



lola_22
18-04-2009, 15:18
o kosze na pieluchy mi chodzi i o szczelnośc zapachową oczywiście ...
Kto ma, używa i dobrze ocenia ?

łamię sie bo tanie nie są a jednoczesnie bardzo by mi sie przydało cos nie-do-otwarcia-przez 2,5latkę oraz mozliwego do trzymania w domu (balkon chcemy miec zapachowo neutralny ;-) )

Wiem ze na rynku sa modele z pojedynczymi kapsułami na kazda pieluche sa tez takie do ktorych zaklada sie duze worki na smieci - kto pomoze sie zdecydowac i cos poleci ?

Jasnie Pani :)
18-04-2009, 15:26
http://www.allegro.pl/item611422806_poj ... r_g_9.html (http://www.allegro.pl/item611422806_pojemnik_na_pieluchy_captiva_wklad_k urier_g_9.html)
O takie cos ci chodzi??? Jesli tak to ja to mialam, pod wzgledem wydobywania sie z niego zapachow jest szczelne, ale podejrzewam, ze moja dwulatka teraz by to w 3 minuty rozpracowala.

Poza tym to na pampki jest, Raczej jako pojemnik na wielo sobie tego nie wyobrazam.

formichiere
18-04-2009, 18:52
ja trzymam w plastikowym wiadrze bez przykrywki i zapachowo jest ok, mój 2,5 latek tez już tam nie zagląda. kosz na śmieci też juz go nie kręci. Myślę że byłby problem ze znalezieniem czegoś nieotwirowalnego przez malucha.

magnolia
18-04-2009, 20:11
Ja mam taki duży kubeł na śmieci 23 litrowy (akurat na pieluchy z 3 dni) i on ma w pokrywie taką sprytną blokadę - nie wiem jak to wytłumaczyć - coś jakby ząbki, które się zazębiają za siebie jak się przekręci to wieko, i myślę że dla dziecka ciężkie to byłoby do otwarcia, bo nawet dla mnie jest - co jest minusem bo czasem trzeba się mocować. A kubeł nie był drogi bo kosztował jakieś 24zł chyba, w takim sklepie GREEN go kupiłam.

rzufik
18-04-2009, 20:43
ja mam zwykłe wiadro z pokrywką, wydaje się być szczelne i trzymam jakieś 30 cm od sufitu, na szafce wiszącej 8)) wiec dzieć nie ma tam dostępu :)

yetta
18-04-2009, 21:08
Ja mam wiaderko na pieluszki balbinka z przykrywką, a raczej dwa.

Spełnia swoją rolę wyśmienicie. W łazience stoją dwa, jedno na drugim i żadne zapachy się ze środka na zewnątrz nie wydostają ;) Dziecko 5-letnie zupełnie sie nie intersuje wiaderkami. A maluch ma dopiero 7 miesiecy to jeszcze wszystko przed nami. :D