PDA

Zobacz pełną wersję : Bolą plecy i ramiona :(



djdag
17-04-2009, 21:58
I zastanawiam się, czy to ja robię coś nie tak, czy coś się z moimi plecami niedobrego dzieje. Mam kilka zdjęć z dzisiejszego spaceru, pierwsze pół godziny było super, potem poczułam ból gdzieś na środku pleców, a teraz ciągle czuję okolice ramion.

A tu magnolie w podziękowaniu za pomoc :) :
http://lh5.ggpht.com/_7tNhMf6YwbI/Sejc-KcofFI/AAAAAAAAAJA/mKfRYa73NEI/s720/PICT5419.JPG

marza
17-04-2009, 22:34
Jak w innym wiązaniu?
Ja osobiście rzadko już nosze w kieszonce-w 2x zdecydowanie mi wygodniej :D
Może bardziej porozkładaj poły na plecach i ramionach..Bedzie mniejszy nacisk na jeden punkt.

A w innej chuscie próbowałaś nosić? :wink:

calineczka
17-04-2009, 22:55
ekspertem nie jestem, ale może czas przerzucić dziecia na plecy??

ithilhin
17-04-2009, 23:54
dziecko juz spore i kiesoznka moze Wam nie odpowiadac swoim rozlozeniem ciezaru.
jesli chcesz pozostac przy kieszonce to moze dociagaj ciut mocnij jak zauwazylas i sprobuj rozkladac paasy tak aby kazda z nich siegala od kolanka do kolanka i rozlzoz tez starannie na plecach i ramionach.
mi sie sprawdzalo pakowanie duzej ilosci materialu po pupol dziecia.

albo po prosru inne wiazanie? podwojny iks? siodelko na biodrze? plecak?

djdag
18-04-2009, 09:41
dzięki, chyba spróbuję dzisiaj wyjść w podwójnym iksie, a plecaczki zacznę trenować, jak będę miała kogoś do asekuracji, tak na żywca się boję.

djdag
19-04-2009, 20:44
Dziękuję Wam dobre kobiety, zawiązałam dzisiaj podwójny iks i było super :kiss:

IwontaG
19-04-2009, 20:48
Mnie też bola plecy i ramiona w kieszonce, a w pozostałych wiązaniach nie, więc chyba trzeba poszukac najwygodniejszego dla siebie.

Kirah
21-04-2009, 12:06
Ciekawe, ja mam dokładnie na odwrót. Tzn. w 2X nic mnie nie boli, ale trochę ramiona czuję po dłuższym spacerze i ogólnie rzecz biorąc znacznie wyżej oceniam "nośność" i wygodę kieszonki. Marcelina waży 7,5kg.

MałaMi_0.2
21-04-2009, 12:21
Nam już kieszonka się słabo sprawdza - młoda się bardzo rozgląda i wygina, górna krawędź (a potem cały panel) się luzuje i plecy mnie bolą. W 2X nic mnie nie boli a i córuś jakoś się nie wierci.

djdag
21-04-2009, 14:59
a ja mam nadzieję, że uda mi się dotrzeć w niedzielę na warsztaty chustowe i pod czujnym okiem ekspertki przełamię strach przed plecaczkami :roll: