PDA

Zobacz pełną wersję : a na mnie w domu czeka i schnie...



polaquinha
07-02-2008, 13:48
... "z tęsknoty" mój pierwszy podzik od Nelles :D

Jest śliczniusi -to ten w paseczki brązowo-beżowo-błekitne (i to prawdziwy błękit, a nie żadna podróba :wink: )

Dzisiaj go sobie odprasuję, odłowię mojego skrzata i będziemy się motać to upojenia. Mam nadzieję,że sobie poradzę, bo na pierwszy rzut oka to wcale nie jest takie proste jak na zdjeciach Nelles. Tzn proste pewnie jest ale, dla ekspertek!
W każdym razie będę namiętnie próbowac i jestem przekonana,że mi się w końcu uda. Inna sprawa,że rzeczony skrzat ostatnio cuś mało cierpliwy na motaniowe sprawy ale i z tym sobie poradzimy- idzie weekend :) A to będzie weekend pod znakiem podzika!

Jak już się nauczę wstawiać fotki, to Wam pokażę jaki ten podzik jest słodki.
A materiał? Cudo-sprężysta bawełna. Nigdy czegoś takiego w rękach nie miałam. Jestem bardzo szczęsliwa, że go mam i zamierzam się z nim baaardzo zaprzyjaźnić. Mam nadzieję, że się polubimy

Pozdrawiam,
Paula

ps. Widziałyście te nowe Indio na stronie Nelles?? Są co prawda już sprzedane (chyba w tempie błyskawicznym!) ale po prostu pełen wypasik, czyż nie?
:D :D :D

http://www.podaegi.pl/index.php?option= ... &Itemid=30 (http://www.podaegi.pl/index.php?option=com_content&task=view&id=71&Itemid=30)

julka_as
07-02-2008, 14:41
Czytając Twojego posta zastanawiałam się cóż to jest ten podzik - całe szczęście, że dołączyłaś linka, więc już wiem.
I teraz nie mogę się doczekać zdjęć!!!
Owocnego motania!

polaquinha
07-02-2008, 15:03
Dzięki :)
Będziesz na nastepnym spotkaniu w Łodzi?
Bo zabiorę ze sobą podzika to jak będziesz miała ochotę-to sobie go organoleptycznie obejrzysz :wink:

julka_as
07-02-2008, 15:54
Będę, chętnie pooglądam i podotykam!
W ogóle to nastawiam się na "macanie" - mam tylko nadzieję, że będzie co... bo marzy mi się coś na lato (tylko najpierw muszę wymyślić jakiś dobry argument dla mojego męża, bo jak mu kilka dni po przyjściu pierwszej chusty wspomniałam, że potrzebuję kolejną, to nie przyjął tego zbyt entuzjastycznie...)

polaquinha
07-02-2008, 16:06
To odczekaj jeszcze troszkę-niech przetrawi tę informację :)
Ja też muszę się trochę gimnastykować jeśli chodzi o zakupy więc dla świetego spokoju pasuję do marca.
Nati i Girasole chyba nie są bardzo grube-a napewno nie jakieś strasznie drogie, więc myślę,ze udałoby Ci sie coś fajnego na lato wybrać :wink:

Ja na lato bedę miała własnie mojego podzika-ma jaśniutki kolorek i zasadzam się na krótkiego girasolka jasnoniebieskiego.

Linda
07-02-2008, 16:10
Piekne, jak gustownie dobrane kolory i widac ze bardzo starannie zrobione, gratuluje zakupu

hanti
07-02-2008, 16:19
śliczny jest :)

a mój już się robi :high:

polaquinha
07-02-2008, 16:48
Podek faktycznie bardzo starannie uszyty, a grube pasy-są po prostu...grubaśne i mięciaśne :)

Hanti, a Ty sama szyjesz tego podzika dla siebie?

Linda
07-02-2008, 16:50
Pokazalam stronke nelles mojej kolezance z Ipswich, jest zachwycona, chyba chce teraz takie cudo :) :D

polaquinha
07-02-2008, 17:00
Super!!
Byłoby fajnie- "polskie podki na angielskich drogach" :D

hanti
07-02-2008, 17:33
Hanti, a Ty sama szyjesz tego podzika dla siebie?

nie, nelles mi szyje :D tak jak we wszystkich MT było mi nie wygodnie, bo za wąskie ramiona i za mało wypełnienia, tak pod nelles jest tak bossski że nie mam motywacji żeby szyć własnoręcznie :lol:

polaquinha
07-02-2008, 17:41
nie, nelles mi szyje :D tak jak we wszystkich MT było mi nie wygodnie, bo za wąskie ramiona i za mało wypełnienia, tak pod nelles jest tak bossski że nie mam motywacji żeby szyć własnoręcznie :lol:


Ha! Nie pożałujesz! ach te nowe paski....

Róznica między moim pierwszym majtkiem a podkiem jest przeogromna - i to głównie chodzi o pasy naramienne.

mayetschka
07-02-2008, 19:37
piękny!!!!! :applause: trochę się zaśliniłam... Ja mam już jednego 'nelles poda' ale już mi się zamarzył kolejny... hm... taki w paseczki cudnie kolorowe :D

agata_t
08-02-2008, 13:22
przepiękny. My na razie musimy poczekac- Hanka ma dopiero 3 miesiące, ale jak juz usiądzie będzie z czego wybierac :D

polaquinha
08-02-2008, 13:33
Dzięki dziewczyny :)
Już się weekendu nie mogę doczekac bo póki co zbyt późno do domu wracam i nacieszyć się moim podkiem nie mogę :cry:


przepiękny. My na razie musimy poczekac- Hanka ma dopiero 3 miesiące, ale jak juz usiądzie będzie z czego wybierac :D

Agata, to chyba lepiej już sobie kolejkę zaklep u Nelles :wink:

monjan
08-02-2008, 13:46
a gdzie fotka w podzie??

polaquinha
08-02-2008, 17:56
Muszę najpierw mojego skrzata odłowić i w tym podzie umieścić. Stąd też czekam z takim utęsknieniem na weekend bo wieczorami Manuel po żłobku za bardzo jest zmeczony na mamine eksperymenty.
Mama zresztą też na pysk pada ;)