PDA

Zobacz pełną wersję : Kółtka czy długa wiązana?



magdalena_s
07-02-2008, 13:38
Witam, od urodzenia mojej córki śledzę wszystkie fora dotyczące chust, teraz Mała ma już ponad pół roku i wreszcie finansowo jestem w stanie sprawić sobie chustę - myślę o Nati ale nie wiem jaką długość. Czy może taką w okolicach 3 m, czy może 4,6m. Nie mam pojęcia jaka się sprawdzi u tak dużego dziecka-będę Małą nosic wiosną i latem i raczej będzie to moja jedyna chusta ze względów finansowych, więc chaciałabym dobrze zainwestowć. Bardzo proszę o pomoc.
Ja noszę rozmiar 38 i mam 170 cm wzrostu.
Pozdrawiam Magda

Jasnie Pani :)
07-02-2008, 13:41
Zalezy jak chcesz nosic. Jesli we wszystkich wiązaniach to przynajmniej 4.6. Skoro to ma byc jedyna to ja bym taki rozmiar wziela, bo do plecaczkow troche mniej potrzeba chusty, ale to sie zawsze w talii dodatkowo owinie :wink:

magdalena_s
07-02-2008, 13:49
a czy takie duże dziecko wygodnie się nosi z przodu? myślałam głównie o plecaczku

Jasnie Pani :)
07-02-2008, 13:54
No troche niewygodnie :rolleye: Cos o tym wiem, ale jak nie nosilas w chuscie nigdy wczesniej to nie wiem, czy zaczynanie od plecaczkow nie jest za trudne i czy nie bedziesz miala oporow?

magdalena_s
07-02-2008, 13:57
masz rację:) powinnam pewnie zacząć od noszenia z przodu, marzę od pół roku o chuście, mam nadzieję że to nie jest za późno aby w ogóle zacząć je używać;)
dziękuję za odpowiedź

Zuzia
07-02-2008, 17:56
.

visenna2
07-02-2008, 18:14
masz rację:) powinnam pewnie zacząć od noszenia z przodu, marzę od pół roku o chuście, mam nadzieję że to nie jest za późno aby w ogóle zacząć je używać;)
dziękuję za odpowiedź

Nie jest za późno:) Zaczęłam nosić Zuzę jak miała 8 miesięcy, 11 kg. A moją pierwszą chustą była Nati:)
Nosiłam z przodu i nie sprawiało mi to żadnego problemu, mimo że Zuza była naprawdę wielka jak na swój wiek.