PDA

Zobacz pełną wersję : Ubranka Puf Puf



Pat
08-09-2013, 18:04
Kto nie zna, niech testuje, bo warto :mrgreen:

Indywidualne podejście i troska o zadowolenie klienta, wspaniałe poczucie humoru, fajne pomysły i talent do szycia! O forumowej kofeinie oczywiście mowa :)

Mamy różne rodzaje spodenek Puf Puf i wszystkie bardzo lubimy. W przyszłości na pewno spróbujemy czegoś jeszcze :)

kofeina
08-09-2013, 20:36
Wzruszyłam się, słowo :) Obiecuję, że będę się starać, żeby było jak najlepiej.

franciszka
08-09-2013, 21:25
Starsza uwielbia :P
Mam portaski szare w ruszofffeee groszki sztuk dwie - dla Starszej i Młodszej :P
Starsza śmiga w swoich i Siostry, więc nie wiem, czy Młodsza jeszcze będzie miała w "czym" chodzić :D

Miękkie, fajnie uszyte, z pomysłem....

Super kontakt i podejście do zamawiającego/kupującego :D

JESTEŚMY BAAARRRDDZZOOOO ZADOWOLONE!!!!

kofeina - dziękujemy!!!!

EDIT:

POLECAMY!!!

jagnam
09-09-2013, 22:31
Ja mam jedne z pierwszych spodenek - alladynki - to znaczy miałam, bo ze względu na to, że wymagały przeszycia, kofeina wymieniła je na nowe i w dodatku większe :)
Spodenki świetne: pomysłowe, bardzo starannie uszyte, ładne, w dodatku wystarczą pewnie na baardzo długo.
Nie wspomnę nawet o super podejściu do zamawiającego :)
Z ciekawością śledzę nowe projekty - i pewnie jeszcze coś zamówię!

czukczynska
10-09-2013, 07:03
Ja stoję w kolejce po kolejne zamówienie :)
Syn w spodenkach od kofeiny smiga juz kolejny miesiąc.
Nie dość,że sa ładne,porządnie uszyte,to jeszcze wygodne ( o co w przypadku mocno zbudowanego chłopca nie jest łatwo).No i oryginalne :thumbs up:

Tuja
27-09-2013, 14:46
świetne, nieszablonowe, ciuszki! do tego wygodne :D
a kontakt z Kofeiną - cud miód, bez problemu, szybko i sprawnie. Jak coś trzeba poprawić, kofeina działa szybko i skutecznie :)
z pewnością jestem dużą fanką i kibicuje kolejnym projektom :thumbs up:

kofeina
27-09-2013, 19:41
Bardzo dziękuję :)

m.m.
27-09-2013, 19:51
dobrze wykończone, bardzo dobre gatunkowo i funkcjonalne spodenki. szybka wysyłka i świetny kontakt więc jeżeli komuś coś się podoba na zdjęciu to niech się nie zastanawia i kupuje, warto.:high:

Niezapominajka
27-09-2013, 21:52
gatunkowo świetny materiał, niepowtarzalne kroje i wzory, nasze czapki z namalowanymi zwierzakami robią furorę i zachwycają codziennie i co ważne jeszcze niewyblakły pomimo prania w pralce, polecam bardzo;
Twórca rewelacyjna babka, kontakt super;

Wyga
28-09-2013, 09:32
To ja też :D
Chyba byłam jedna z pierwszych osób, które kupiły ciuszki Puf Puf.
Spodenki zwężone w trymiga, a śpiworek uszyty tak szybko, że byłam zaskoczona. Wykonanie świetne, solidne, bez partactwa. Dzieć fika w tym bez problemów, nie ograniczają ruchów. Jestem zachwycona tymi ciuszkami nie tylko od strony praktycznej ale też estetycznej, bo ciuszki śliczne :)
Teraz czekam na kolejne zamówienie i czuję, że to nie koniec!

P O L E C A M

natasszzka87
28-09-2013, 15:14
Gorąco Polecam:D:D
Spodenki córki w cudnych kolorach z dobrych gatunkowo materiału- Cudo.
Syn bluzę uwielbia, ciągle chci2ałby w niej chodzić. kaptur robi furorę:))

inka
01-11-2013, 13:50
My mamy tylko spodenki. Szczerze polecam.
- wygodne, ladnie sie piora. Widze, ze starcza nam na dlugo.Swietna alternatywa dla zalewajacej swiat chinszczyzny. I mimo, ze cena nie nalezy do super niskich to zdecydowanie oplaca kupic i miec jedna pare porzadnych spodenek zamiast dwoch par chinskich.

Polecam.

ewaibartek
18-11-2013, 13:20
my mamy spodenki , baaaardzo lubiane, są ślicznie wykonane, już 3 razy prane i wyglądają jak nowe

bardzo polecamy :)

bogos
16-12-2013, 15:46
a do nas wlasnie doszla dinobluza i jest rewelacyjna...
maly bedzie teraz robil za smoka wawelskiego ku uciesze rodzicow i gawiedzi :D
dziekujemy :)

cassate
13-01-2014, 16:35
Nie było jeszcze osoby, która nie zapytała się o pufpufowe spodenki mojego synka! :) Mają minimalną ilość szwów, więc są bardzo wygodne dla podłogowego raczkowicza. Materiał świetnie znosi pranie. No i przede wszystkim, są bardzo ładne :)

Dziękuję i polecam!